FB Portal   Downoteka   "Nowe" forum   Użytkownicy   Statystyki   Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
Autor Wiadomość
Jolanta 
gaduła


Wiek: 65
Dołączyła: 08 Sty 2013
Posty: 262
Skąd: Mielec
Wysłany: 2014-01-21, 13:38   

A co stoi na przeszkodzie. Fundację może każdy założyć i być jego pracownikiem. Po co tyle jadu w naszym narodzie ? Czy przez to jest nam lepiej? Każdy może zostać Owsiakiem ,nikt tego nie zabrania.Po co takie wyliczanie- anuszkaa , czemu to ma służyć,czy przez twoje informacje ma być nam lepiej ?,co chcesz nam przekazać, że Owsiak nami manipuluje,a niech manipuluje jeżeli to ratuje życie innym i łączy nas wszystkich w tym jednym dniu.Jestem za i nie dam się przekonać jakimiś cyferkami .
_________________
Jola - mama Klaudii z ZD(14.10.1997) i dwóch dorosłych synów.
 
 
julkakulka 
złotousty

Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 06 Kwi 2011
Posty: 2832
Skąd: z dużego pokoju :)
Wysłany: 2014-01-21, 13:52   

w fundacji geriatrycznej która mi pomaga jest 2 pracowników co sa po 10 godzin w biurze i wszystko tam robią dostaja miesięcznie od 2500 do 3200 miesięcznie, wiem że szefostwo nie bierze zł wypłaty ale jak jada na konferencje itd to biora diety. nie płaca za pobyt itd,



nie wszystkioch stać żeby każdego dnia pracowali za darmo, a opłacony pracownik to juz jakies przywiązanie lojalność itd.



ja wolę żeby moje pieniążki te marne kilkanaście złotych co wkładam do puszki szły na cokolwiek co robi WOŚP niz tam gdzie zabierane są moje pieniązki które zabiera mi Państwo niby na składki zdrowotne itd, gdzie zeby dostać się normalnie do lekarza trzeba kilka miesięcy czekać jak nie lat.


zawsze miaam sentyment do Owsiaka ale to było takie tam bardziej luźne. wszystko się zmieniło po tym jak cioci nie umierały dzieci tylko dzięki sprzętowi żyja, (straciła 6 ciąż) po tym jak moje dzieci były w sprzęcie serduszkowym, po tym jak mnie przywracali też widziałam serduszko ,
 
 
anuszkaa 
złotousty


Pomogła: 22 razy
Dołączyła: 20 Paź 2006
Posty: 2500
Wysłany: 2014-01-21, 15:11   

Jolanta napisał/a:
Po co takie wyliczanie- anuszkaa .


Owsiak sam powiedział po co takie wyliczenie - żeby zapobiec niewiedzy.
_________________
"Wieczność przed nami i wieczność za nami, a dla nas chwila między wiecznościami." Jan Izydor Sztaudynger
 
 
julkakulka 
złotousty

Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 06 Kwi 2011
Posty: 2832
Skąd: z dużego pokoju :)
Wysłany: 2014-01-21, 15:26   

i bardzo dobrze że upublicznia :-)
 
 
anuszkaa 
złotousty


Pomogła: 22 razy
Dołączyła: 20 Paź 2006
Posty: 2500
Wysłany: 2014-01-21, 15:29   

Oczywiście! Tu się zgadzamy, Julka. :tak:
_________________
"Wieczność przed nami i wieczność za nami, a dla nas chwila między wiecznościami." Jan Izydor Sztaudynger
 
 
kabatka 
admin
Założyciel forum i Stowarzyszenia "Zakątek 21"


Pomogła: 1 raz
Wiek: 47
Dołączyła: 28 Wrz 2006
Posty: 14639
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-01-21, 17:20   

Gdyby takie fundacje jak Owsiaka, Anny Dymnej itp. nie zatrudniały pracowników - nic by nie zrobiły. A już na pewno nie na taką skalę. Wolontariuszami nie da się zrobić wszystkiego. Wszystkie znane mi stowarzyszenia czy fundacje, które realizują ogólnopolskie albo nawet lokalne, ale w dużej ilości inicjatywy, muszą zatrudniać ludzi. Dla przykładu Stowarzyszenie Zakątek 21 niezatrudniające pracowników i bazujące tylko na naszej pracy wolontariackiej nie jest w stanie podjąć się inicjatyw, które byśmy chcieli, które chodzą nam po głowie, wreszcie co do których mamy propozycję włączenia się, ale zwyczajnie nie byłoby komu ich realizować i odpowiedzialność każe nam od razu z nich rezygnować bądź odmawiać uczestnictwa.
_________________
Monika, mama anielskiego Kubuli z zD (ur. 18.09.2005 - zm. 31.07.2006) , Ninki (ur. 16.02.2010 r.) i Lilki (ur. 4.02.2014 r.)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xand created by spleen modified v0.4 by warna fixing Program do sklepu