FB Portal   Downoteka   "Nowe" forum   Użytkownicy   Statystyki   Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Zakątek 21 nasze oczekiwania i rozczarowania
Autor Wiadomość
Iga 
złotousty
iga


Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 29 Lis 2007
Posty: 9666
Skąd: Dębica
Wysłany: 2016-05-08, 13:09   

anna30 napisał/a:


2. Jako użytkownik forumz prawie 6-letnim stażem:
Sprawa Olgi i jej REKLAMY bloga drażni wiele osób na forum. Mnie jej działania zniesmaczają. Osobiście uważam, że ślizga się na cudzej d.. (forum Zakątek) by promować swój blog. Możecie mnie teraz piętnować, biczować, zakrzyczeć. Takie jest moje prywatne zdanie. Uważam, że Olga postepuje nie fair wobec osób, które Zakątek stworzyły i tych, które tworzą dalej. Wobec forumowiczów, którzy mają swoje blogi, a jednak nie linkują ich w każdej wypowiedzi. Marta miała na tyle odwagi, by to publicznie powiedzieć. I zrobiła się burza. Żałuję, że nie zrobiłam tego ja.


Nie wymagajcie od kogos zeby byl fair, skoro sami nie byliscie do osob, ktore to miejsce stworzyli. Co do Olgi, przynajmniej cos sie dzieje. Co macie za scisk dupy, ze ktoś cos tu umieszcza. Wiekszosc ma blogi ma ktorych pisze ile dziecko zjadlo, gdzie bylo. Olgi blog jest z deka inny. Nie lubie takiego stylu, wiec nie czytam. Ale ktos inny moze i lubi.

Co do Marzeny wpisu. Marzena stowarzyszenie nie jest ani Twoje, ani moje. Czlonkowie, moga sie wybierac jak chca. Ani Ty ani ja nie mamy na to wplywu. Moga robic co chca i jak im sie podoba. Mi nic do tego.
_________________
iga - mama Majowej z zD ur. 09.03.2007
www.gugaa.blog.onet.pl
www.najmajowniejsza.net
 
 
anna30 
złotousty
członek Stowarzyszenia


Pomogła: 10 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 01 Lip 2009
Posty: 5716
Skąd: dolnośląskie
Wysłany: 2016-05-08, 14:50   

Iga napisał/a:

Nie wymagajcie od kogos zeby byl fair, skoro sami nie byliscie do osob, ktore to miejsce stworzyli. Co do Olgi, przynajmniej cos sie dzieje. Co macie za scisk dupy, ze ktoś cos tu umieszcza. Wiekszosc ma blogi ma ktorych pisze ile dziecko zjadlo, gdzie bylo. Olgi blog jest z deka inny. Nie lubie takiego stylu, wiec nie czytam. Ale ktos inny moze i lubi.


Jeśli ktoś będzie miał ochotę poczytać blog Olgi, to sobie kliknie w odnośnik i poczyta. Proste i logiczne :lol: Nie trzeba się linkować w każdej wypowiedzi na forum. Gdyby robił tak każdy, kto prowadzi bloga, z forum zrobiłby się śmietnik.
Iga - chyba cię ponosi, ale cóż... :okular:
_________________
Ania-mama Madzi z zD-Pyzatego Aniołka, Paulinki z zD (13) i Jerzyka (9)
.............................................................................
"Gwiazdy są piękne, ponieważ na jednej z nich istnieje kwiat, którego nie widać. " A.de Saint-Exupery
 
 
mamagugu 
złotousty


Pomogła: 11 razy
Wiek: 45
Dołączyła: 07 Paź 2007
Posty: 9200
Skąd: Gillingham, Anglia
Wysłany: 2016-05-08, 20:47   

Jak rzadko zgadzam się z Igą. :lol: Ale tylko z połową jej wypowiedzi. ;-)
Rozumiem intencje Olgi, sama też już to wyjaśniała. Większość tematów, które porusza na swoim blogu prowokuje do dyskusji, a w przypadku gdzie tak niewiele osób jest ostatnio aktywnych, to ożywia forum, i chyba o to chodzi, prawda? Nawet jeżeli przy okazji wypromuje swojego bloga to to jest chyba mała cena, którą warto zapłacić.
Mnie jest szkoda tych nowych rodziców, że coś tak cudnego jak bardzo żywotny Zakątek, ich ominęło. Żadnej grupy na FB nie da się do tego porównać, tam wszystkie jest takie tymczasowe, ginie, nie odróżnia się tych rodziców, ja nie umiem przyporządkować dziecka do mamy itp. Nie ma atmosfery, trudno się zaprzyjaźnić i popłakać ze śmiechu. Pamiętacie ile razy my się tu turlaliśmy?
_________________
Mama bliźniaczek: Violi z zD i Nigelli (20. 08. 2007)
"It's ok not to be ok".
 
 
Maria74
złotousty

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 27 Sie 2014
Posty: 2527
Wysłany: 2016-05-08, 20:50   

mamagugu napisał/a:
Jak rzadko zgadzam się z Igą. :lol: Ale tylko z połową jej wypowiedzi. ;-)
Rozumiem intencje Olgi, sama też już to wyjaśniała. Większość tematów, które porusza na swoim blogu prowokuje do dyskusji, a w przypadku gdzie tak niewiele osób jest ostatnio aktywnych, to ożywia forum, i chyba o to chodzi, prawda? Nawet jeżeli przy okazji wypromuje swojego bloga to to jest chyba mała cena, którą warto zapłacić.
Mnie jest szkoda tych nowych rodziców, że coś tak cudnego jak bardzo żywotny Zakątek, ich ominęło. Żadnej grupy na FB nie da się do tego porównać, tam wszystkie jest takie tymczasowe, ginie, nie odróżnia się tych rodziców, ja nie umiem przyporządkować dziecka do mamy itp. Nie ma atmosfery, trudno się zaprzyjaźnić i popłakać ze śmiechu. Pamiętacie ile razy my się tu turlaliśmy?


Też tak myślę :tak:
_________________
Maria, mama Krzysia z zD ur. 19.11.2013 r.
 
 
Iga 
złotousty
iga


Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 29 Lis 2007
Posty: 9666
Skąd: Dębica
Wysłany: 2016-05-08, 21:01   

anna30 napisał/a:

Jeśli ktoś będzie miał ochotę poczytać blog Olgi, to sobie kliknie w odnośnik i poczyta. Proste i logiczne :lol: Nie trzeba się linkować w każdej wypowiedzi na forum. Gdyby robił tak każdy, kto prowadzi bloga, z forum zrobiłby się śmietnik.


Niekoniecznie tak się dzieje, że sobie wejdę przez linka w podpisie i zaznaczam po raz kolejny, że Olga nie prowadzi bloga takiego jak większość z nas - czyli co moje dziecko zjadło, gdzie było i czego się nauczyło. Jeżeli zamieszczamy artykuły pani X czy Y, to nie rozumiem dlaczego nie możemy Olgi? Aaa bo sama to robi.
Po drugie, takie sprawy załatwia się trochę inaczej. Macie swoje uprawnienia i wystarczyło z Olgą porozmawiać, że nie życzycie sobie linków z jej bloga i ślizgania się na dupie Zakątka. Tylko zauważcie, że ... my tu już nie rozmawiamy. A wy jeszcze kopiecie w d..ę kogoś kto chce tu zaglądać i cokolwiek napisać.

Policzyć na palcach można tych, którzy chcą coś od siebie napisać, podyskutować, a nie tylko o coś spytać. Dawniej to kłótnia ciągnęła się przez 40 stron. Teraz co?

I z czym mnie ponosi? Że po miejscu w którym spędziłam parę dobrych lat nic nie zostało? I możecie sobie tłumaczyć to tym, że każdy ma inne obowiązki, zajęcia, rodzinę, zmieniły się poglądy na temat zD itp. Prawda jest taka, że parę lat temu też każdy z nas miał to co ma teraz. Tylko jeszcze na liście był Z21.
_________________
iga - mama Majowej z zD ur. 09.03.2007
www.gugaa.blog.onet.pl
www.najmajowniejsza.net
 
 
aga20aga 
gaduła

Wiek: 43
Dołączyła: 26 Sty 2016
Posty: 184
Skąd: Bytom
Wysłany: 2016-05-08, 22:08   

Ja jestem jedną z nowych mam na tym forum i powiem tylko, że jak coś mnie nie interesuje, to tego nie czytam i tyle. A w blog, o którym mowa lubię czasem zerknąć, bo jest inny i fajnie się czyta...
_________________
Agnieszka mama Adasia z ZD (ur. 15.06.2010) i Oleńki (ur. 12.06.2015)
 
 
OlgaKomorowska 
mruczek


Wiek: 49
Dołączyła: 04 Cze 2015
Posty: 115
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2016-05-08, 23:19   

Iga jesteś super kobietą  :cool2: . Zaimponowałaś mi :-) . Mój blog nie jest w twoim stylu, a jednak spostrzegasz jego pozytywne strony i masz odwagę to napisać.

Zostałam wywołana do tablicy, więc odpowiadam. W punktach, żeby było czytelniej.

1. Nie reklamuję swojego bloga na Zakątku. Do tego mam fanpaga na FB, Instagram, Twittera i Google plus. Tu podaję linki do moich wpisów, które są ciekawe, mogą zainspirować, ktoś może się czegoś nauczyć, wyciągnąć wnioski. I z tego co czytam są osoby, którym mój blog się podoba i go czytają.
2. Martas, napisałaś, że przeszkadzam w dyskusji, a ja mam wrażenie, że po moim linku do wywiadu o matce samotnie wychowującej dziecko z zespołem Downa rozgorzała się dyskusja. Zresztą nie tylko ja to zauważam. Iga również o tym wspomniała.
3. Zarzuca mi się reklamę. Reklama wygląda tak: polub mój fanpage na FB: OK blog, zapisz się na neewsletter na blogu. Będziesz na bieżąco . Żeby reklama była skuteczniejsza, powinnam od razu dać linki.
Ja tego nie stosowałam. Nie zbieram rzeszy swoich fanów na Zakątku. Tu podaję swoją wiedzę, wiedzę uzyskaną od innych osób w postaci wywiadów, które zajmują mi czas. Muszę spotkać się z tym kimś, skupić na rozmowie, potem w domu nagrany tekst przelać do komputera.
4. Napisałam ostatnio artykuł, który ukazał się w Tygodniku Powszechnym, o nas, o matkach dzieci z niepełnosprawnością i o sprawach, o których nikt nie mówi. Artykuł był na tyle ciekawy, że Piotr Kraśko w porannym przeglądzie prasy w radio TOK FM zacytował jego dwa akapity i dwa razy zachęcił do jego przeczytania.
Tu jest link: http://olgakomorowska.pl/...owszechnym.html
5. Pytanie: czy jeżeli nie miałabym nic do powiedzenia w temacie niepełnosprawności, to Tygodnik Powszechny by się zainteresował moimi wypocinami? Czy Piotr Kraśko by polecał mój artykuł?
6. Otóż mam do powiedzenia. Nie tylko dlatego, że Agata ma już 13 lat. Ale również dlatego, że jestem aktywną matką w tym zakresie. Zrobiłam doktorat przeprowadzając badanie naukowe w województwie pomorskim na temat rodzin wychowujących dzieci z zespołem Downa. Piszę artykuły naukowe na tematy związane z niepełnosprawnością, przeprowadziłam ogólnopolskie badanie na temat rodziców wychowujących dzieci z niepełnosprawnością. Tu jest link do mojego CV naukowego: komorowska.edu.pl/index.php/publikacje. W czerwcu będę starała się o kolejny grant na kolejne badanie.
7. Martas, nikt ci nie zabrania dawać linków do swoich wpisów. Jeżeli są ciekawe, przydadzą się komuś, zainspirują, daj link. Przecież to jest dla nas! Będzie dyskusja. Ktoś skorzysta. Nie jesteśmy w stanie śledzić wszystkich blogów i wszystkich wpisów. Dlaczego jeżeli piszemy coś dobrego mamy to chować po kieszeni? Podajemy przecież linki do wpisów osób całkiem nam obcych.
8. Nie jestem nowa na Zakątku. Nie pojawiłam się tu w momencie powstania mojego bloga. Jesteśmy tu od 13 lat, tylko wcześniej pisał Witek jako Witek. Potem miałam przerwę, ponieważ zajęłam się pisaniem doktoratu i artykułami naukowymi.
9. Ja swoich uwag nie będę tylko ograniczać do Zakątka, bo owszem mogłabym tylko tu pisać. Ale świat jest większy niż Zakątek. Są inni rodzice, którzy mają dziecko z niepełnosprawnością. Są osoby, które dzięki moim wpisom uczą się co to jest niepełnosprawność, co to jest zespół Downa, z czym się borykamy.

Moje przykładowe wpisy:
Kim ty jesteś Downie?,
Czytałam Agacie i co się okazało?,
samotnie wychowuję syna z zespołem Downa,
Jestem matką dziecka niepełnosprawnego - 7 porad dla innych mam
Szkoła specjalna czy integracyjna
Pod ławeczką jest najlepiej
I wiele innych.
Mój pierwszy wywiad z super nauczycielką Agaty przeczytało prawie 2000 osób.
Wywiad
_________________
Agata i Janek to moje super dzieciaki!
www.olgakomorowska.pl
  
 
 
Marzenia 
złotousty
mama Anny Julijki z zD


Pomogła: 1 raz
Wiek: 60
Dołączyła: 12 Mar 2008
Posty: 2623
Skąd: pow. gdański
Wysłany: 2016-05-08, 23:22   

Iga napisał/a:
anna30 napisał/a:


2. Jako użytkownik forumz prawie 6-letnim stażem:
Sprawa Olgi i jej REKLAMY bloga drażni wiele osób na forum. Mnie jej działania zniesmaczają. Osobiście uważam, że ślizga się na cudzej d.. (forum Zakątek) by promować swój blog. Możecie mnie teraz piętnować, biczować, zakrzyczeć. Takie jest moje prywatne zdanie. Uważam, że Olga postepuje nie fair wobec osób, które Zakątek stworzyły i tych, które tworzą dalej. Wobec forumowiczów, którzy mają swoje blogi, a jednak nie linkują ich w każdej wypowiedzi. Marta miała na tyle odwagi, by to publicznie powiedzieć. I zrobiła się burza. Żałuję, że nie zrobiłam tego ja.


Nie wymagajcie od kogos zeby byl fair, skoro sami nie byliscie do osob, ktore to miejsce stworzyli. Co do Olgi, przynajmniej cos sie dzieje. Co macie za scisk dupy, ze ktoś cos tu umieszcza. Wiekszosc ma blogi ma ktorych pisze ile dziecko zjadlo, gdzie bylo. Olgi blog jest z deka inny. Nie lubie takiego stylu, wiec nie czytam. Ale ktos inny moze i lubi.

Co do Marzeny wpisu. Marzena stowarzyszenie nie jest ani Twoje, ani moje. Czlonkowie, moga sie wybierac jak chca. Ani Ty ani ja nie mamy na to wplywu. Moga robic co chca i jak im sie podoba. Mi nic do tego.


Iga jednak lubię Ciebie Kobieto. Doceniam też, że wciąż tu jesteś i piszesz. Dziękuję za ten wpis.

Ja dalej uważam, że wpisy Olgi i polecanie swoich artkułów w temacie polecam artkuł to nie przestępstwo tylko wpis jak najbardziej zgodny z regulaminem tego forum.

Jeżeli członkom Stowarzyszenia nie podoba się to, że jakiś użytkownik robi coś co jest niezgodne z regulaminem Forum to wg mnie moderator, administrator Forum powinien taką osobę najpierw upomnieć na priv a jeżeli to nie przynosi skutku to powinien ją zablokować ale nigdy, przenigdy pod żadnym względem obrażać, upokarzać, znieważać. Powinna być na takie zachowanie procedura dla moderatorów.

To, że ktoś ma trudne, ciężkie życie, że życie go bardzo doświadczyło nie zawsze idzie w parze z tym, że ten ktoś jest wrażliwy na innych, że ma wysoką kulturę osobistą, że jest otwartym człowiekiem, że jest człowiekiem przestrzegającym prawo, regulamin forum, zakres swoich obowiązków. To, że ktoś się sprawdza na Fb nie jest adekwatne, że się sprawdzi na Forum gdzie trzeba pisać a nie tylko lajkować, wyrzucać, ...

Martas negatywnie wypowiedziała się o poście Olgi a sama w temacie urodziny kilka dni temu dała link do swojego bloga...? I jak to mamy my użytkownicy Forum rozumieć? Czyż to nie jest reklama swojego blogu, promocja swojego dziecka?

Jak widać użytkownikom forum nie wolno nic a członkom Stowarzyszenia wszystko wolno.

Myślę Aniu groszek, że teraz to Ty jako Prezes Stowarzyszenia Zakątek 21 masz najwięcej do zrobienia i do powiedzenia. Jesteś teraz najważniejsza. Gratuluję z całego serca. Bardzo się cieszę, że To właśnie Tobie zostało zaproponowane prezesostwo i że przyjęłaś tak wielkie wyzwanie. Jesteś bardzo dobrym, mądrym, prawym człowiekiem. Wierzę, że z Tobą na czele się uda. Trzymam kciuki byśmy wspólnie dali radę uratować to niezwykłe, wyjątkowe miejsce.
_________________
"To, co jest przyczyną twoich najgłębszych cierpień, jest zarazem źródłem twoich największych radości."
suwaczekAni
 
 
Marzenia 
złotousty
mama Anny Julijki z zD


Pomogła: 1 raz
Wiek: 60
Dołączyła: 12 Mar 2008
Posty: 2623
Skąd: pow. gdański
Wysłany: 2016-05-09, 00:55   

I jeszcze o czymś wspomnę bardzo ważnym dla mnie.

Aż 5 osób drwiących ze mnie w ploteczkach to też duży sukces Zakątka 21 i jego Forumowiczów. Dziękuję Wam z całego serca za cenną lekcję. Za szacunek.

Mam 53 lata, staram się być dobrym, uczciwym człowiekiem, boli mnie gdy innym dzieje się krzywda a Wy macie ze mnie ubaw po pachy. Miłe to i bardzo budujące. Chce mi się krzyczeć z radości. Kocham Was.

I jak tu spokojnie zaglądać i pisać? Jak obcować z Wami? Jak wyrażać swoja opinię? Czy mam tu przyjaciół? Co robię źle...? Czy to ze mną jest coś nie tak...?

Jeżeli ktoś ma coś do mnie, jeżeli ja w czymś zawiniłam, komuś zrobiłam jakąś krzywdę to bardzo proszę powiedzcie mi to w oczy, zablokujcie mnie, wyrzućcie ze znajomych, dajcie szansę się poprawić ale proszę nie drwijcie, nie wyśmiewajcie się ze mnie na forum. To bardzo boli. To sprawia, że nie chce się tu zaglądać i pisać, bo i po co...? Chyba nie po to by być skrytykowanym, wyśmianym... Przepraszam Was za wszystko co nie tak z mojej strony.
_________________
"To, co jest przyczyną twoich najgłębszych cierpień, jest zarazem źródłem twoich największych radości."
suwaczekAni
 
 
Iga 
złotousty
iga


Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 29 Lis 2007
Posty: 9666
Skąd: Dębica
Wysłany: 2016-05-09, 07:22   

Marzenia napisał/a:

Aż 5 osób drwiących ze mnie w ploteczkach to też duży sukces Zakątka 21 i jego Forumowiczów. Dziękuję Wam z całego serca za cenną lekcję. Za szacunek.


Marzena to nie z Ciebie. Po pierwsze Maria daleka jest od drwienia. Nie będę tego tematu ciągnęła, bo dla wszystkich wszystko jest jasne. Po drogie nikt do Ciebie/o Tobie nic nie pisał w plotkach!
_________________
iga - mama Majowej z zD ur. 09.03.2007
www.gugaa.blog.onet.pl
www.najmajowniejsza.net
 
 
Marzenia 
złotousty
mama Anny Julijki z zD


Pomogła: 1 raz
Wiek: 60
Dołączyła: 12 Mar 2008
Posty: 2623
Skąd: pow. gdański
Wysłany: 2016-05-09, 07:31   

OlgaKomorowska napisał/a:
(...)

7. Martas, nikt ci nie zabrania dawać linków do swoich wpisów. Jeżeli są ciekawe, przydadzą się komuś, zainspirują, daj link. Przecież to jest dla nas! Będzie dyskusja. Ktoś skorzysta. Nie jesteśmy w stanie śledzić wszystkich blogów i wszystkich wpisów. Dlaczego jeżeli piszemy coś dobrego mamy to chować po kieszeni? Podajemy przecież linki do wpisów osób całkiem nam obcych.
8. Nie jestem nowa na Zakątku. Nie pojawiłam się tu w momencie powstania mojego bloga. Jesteśmy tu od 13 lat, tylko wcześniej pisał Witek jako Witek. Potem miałam przerwę, ponieważ zajęłam się pisaniem doktoratu i artykułami naukowymi.
9. Ja swoich uwag nie będę tylko ograniczać do Zakątka, bo owszem mogłabym tylko tu pisać. Ale świat jest większy niż Zakątek. Są inni rodzice, którzy mają dziecko z niepełnosprawnością. Są osoby, które dzięki moim wpisom uczą się co to jest niepełnosprawność, co to jest zespół Downa, z czym się borykamy.

Moje przykładowe wpisy:
Kim ty jesteś (...)
Czytałam Agacie (...)
samotnie wychowuję (...)
Jestem matką (...)
Szkoła (...)
Pod ławeczką (...)
I wiele innych.
Mój pierwszy wywiad (...)
Wywiad



Olga ten Twój wpis wiele mi powiedział o Tobie. Przyznam szczerze, że nie przypominam sobie Twoich wcześniejszych wpisów tu na Zakątku. Nie znałam Ciebie wcale mimo tego, że obie jesteśmy z Gdańska. Witka pamiętam z forum, z konferencji BK ale Witek to dla mnie Witek, facet, ojciec a nie Olga, kobieta, matka. Tu na forum każdy powinien pisać pod swoim nickiem i być tym kim jest w świecie realnym Matką albo Ojcem, kobietą albo mężczyzną, każdy z nas odbiera życie inaczej i jest kimś innym. Dlatego jakoś dziwnie i niedorzecznie brzmi Twoje wyznanie, że wcześniej na forum byłaś Witkiem a teraz jesteś Olgą czyżbyście pod jednym nickiem oboje pisali? Jeżeli tak to było to złe i nie powinno mieć miejsca, mówi o tym w szczególności regulamin Forum Zakątka 21, który każdy użytkownik akceptuje i powinien się z nim zapoznać.

To, że przyznajesz się, że pisanie tu na Zakątku nie daje Ci satysfakcji, że szukasz większych rzeszy odbiorców też mówi samo za siebie i jasno precyzuje jaka jesteś, jak traktujesz nas forumowiczów, do czego potrzebny Ci jest Zakątek. Ogromnie mnie to zmartwiło, że do końca nie jesteś jedną z nas, że nie chcesz tu pisać, że chcesz tylko polecać swoje wpisy na swoim blogu. Takie działanie nie podoba mi się.

Podawanie przykładowych tematów z Twojego bloga, linku do Wywiadu z Tobą to już dla mnie jest reklama. Jestem też z Gdańska i nie znam Ciebie osobiście. Moje dziecko ma 10 lat, Wasze 13 czyli nasze dziewczyny to prawie rówieśniczki a myśmy się nigdy nie spotkały w realu, nigdy też od Ciebie nie dostałam wsparcia. "Prawie" robi zapewne dużą różnicę.

Moja Ania jest typowym Downem, chodzi do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną a Wasza to gwiazda, pięknie gra na pianinie, bierze udział w konkursach, jest laureatką konkursów, chodzi do "lepszej szkoły", ma większe możliwości. Zapewne jest się czym chwalić. Tylko w życiu droga Olgo nie to jest najważniejsze, dla mnie ważne jest to by być dobrym człowiekiem i nie myśleć tylko o sobie, by pomagać innym, by schylić się do innego człowieka i z nim być, by go pocieszać w chwilach potrzeby, by płakać z nim kiedy przyjdą ciężkie chwile, by rozśmieszać w trudnych chwilach i tych radosnych.

Tu na Zakątku stawiamy na pierwszym miejscu na wsparcie rodziców dzieci z zespołem Downa, na obecność na forum całym sobą a nie tylko linkami. Olga bardzo mi przykro to pisać ale Twój wpis bardzo mnie zmartwił.
_________________
"To, co jest przyczyną twoich najgłębszych cierpień, jest zarazem źródłem twoich największych radości."
suwaczekAni
  
 
 
Iga 
złotousty
iga


Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 29 Lis 2007
Posty: 9666
Skąd: Dębica
Wysłany: 2016-05-09, 07:40   

Marzeno pisz tylko w swoim imieniu. Bardzo Cię proszę. Nie używaj w swoich wypowiedziach słów "nas forumowiczów", "jedną z nas" itp. kiedy z kimś wymieniasz SWOJE poglądy.
_________________
iga - mama Majowej z zD ur. 09.03.2007
www.gugaa.blog.onet.pl
www.najmajowniejsza.net
 
 
OlgaKomorowska 
mruczek


Wiek: 49
Dołączyła: 04 Cze 2015
Posty: 115
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2016-05-09, 07:45   

Agata nie jest gwiazdą. Chodzi do szkoły specjalnej na Piastowskiej. Ma swoje problemy. Jest jak najbardziej typowym Downem. Witek pisał 13 lat temu jako Witek. Ja wtedy nie pisałam tylko czytałam wpisy. Źle mnie zrozumiałaś albo je się źle wyraziłam. Napisałam że nie jestem nowa w kontekście że znam Zakątek już długo.
Nie napisałam że pisanie na Zakątku nie daje mi satysfakcji . Jest wręcz przeciwnie.
_________________
Agata i Janek to moje super dzieciaki!
www.olgakomorowska.pl
 
 
Marzenia 
złotousty
mama Anny Julijki z zD


Pomogła: 1 raz
Wiek: 60
Dołączyła: 12 Mar 2008
Posty: 2623
Skąd: pow. gdański
Wysłany: 2016-05-09, 10:07   

Iga napisał/a:
Marzeno pisz tylko w swoim imieniu. Bardzo Cię proszę. Nie używaj w swoich wypowiedziach słów "nas forumowiczów", "jedną z nas" itp. kiedy z kimś wymieniasz SWOJE poglądy.


Iga masz rację. Cenna rada. Przyznaję się do winy, że źle napisałam czy można ten wpis poprawić? Przepraszam Was wszystkich. Wciąż się uczę.

Oczywiście zawsze piszę tylko i wyłącznie w swoim imieniu. Biję się w piersi i jest mi wstyd. Wybaczcie.

Iga napisał/a:
Marzenia napisał/a:

Aż 5 osób drwiących ze mnie w ploteczkach to też duży sukces Zakątka 21 i jego Forumowiczów. Dziękuję Wam z całego serca za cenną lekcję. Za szacunek.


Marzena to nie z Ciebie. Po pierwsze Maria daleka jest od drwienia. Nie będę tego tematu ciągnęła, bo dla wszystkich wszystko jest jasne. Po drogie nikt do Ciebie/o Tobie nic nie pisał w plotkach!


Iga nie chodzi mi tylko o wpis Marii ...
_________________
"To, co jest przyczyną twoich najgłębszych cierpień, jest zarazem źródłem twoich największych radości."
suwaczekAni
 
 
grażyna 
złotousty


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 15 Cze 2007
Posty: 6849
Skąd: z Lipówki
Wysłany: 2016-05-09, 11:49   

groszek napisał/a:
.... nie ma chętnych do pracy w Stowarzyszeniu. CI którzy są członkami, są bliscy rezygnacji , Zgłosiłam się na prezesa, żeby utrzymać Forum przy życiu i mam czas do grudnia. Jeśli odejdą członkowie i nowi nie przybędą Stowarzyszenie się rozwiąże i forum zniknie z netu!...

Nie było Stowarzyszenia, było Forum. Nie będzie Stowarzyszenia, zamkniecie forum? Dlaczego?

Kilka osób już o tym wspomniało. Ile można pisać aktywnie? Ja już się przez te kilka lat "wypisałam" we wszelkich możliwych tematach ;-) . O maluchach, przedszkolu czy szkole nawet nie zaglądam, bo to już lata świetlne za mną i mało co pamiętam :lol:
Tematów dorosłych, ciekawych dla mnie , prawie brak. No i tak szczerze, o pierwszej kupie na nocnik można pisać ale o sercowych czy osobistych problemach Anety, uważam że to nie fer pisać na publicznym forum.

Zaglądam, bo sporo osób znam już prywatnie(dzięki forum właśnie) i lubię. Dlatego też w większości zaglądam w te wątki, gdzie się udzielają.
_________________
mama Anety z zD(34l)
Zakątek Anety
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xand created by spleen modified v0.4 by warna fixing Program do sklepu