FB Portal   Downoteka   "Nowe" forum   Użytkownicy   Statystyki   Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Program "Senior + Wigor"
Autor Wiadomość
l.chojnacki
milczek

Dołączył: 10 Sty 2017
Posty: 2
Wysłany: 2017-01-11, 08:45   Program "Senior + Wigor"

Szanowni Państwo,

pragniemy poinformować, iż z dniem 9 stycznia 2017 roku uruchomiona została nowa strona internetowa poświęcona rehabilitacji oraz rewalidacji osób starszych w ramach programu "Senior + Wigor".

Na naszej nowej stronie http://seniorplus.edu.pl/ będziecie mogli Państwo na bieżąco obserwować dostarczane przez nas aktualne informacje nt. wieloletniego programu "Senior-Wigor" na lata 2015-2020 oraz rekomendowane pomoce do rehabilitacji i rewalidacji osób starszych.

Za pośrednictwem naszej nowej strony ponadto będziecie mieli Państwo możliwość dokonania zakupów on-line oraz umówienia wizyty z jednym z naszych konsultantów.


Pozdrawiamy
Zespół Moje Bambino
 
 
groszek 
junior admin


Pomogła: 13 razy
Wiek: 60
Dołączyła: 11 Gru 2006
Posty: 16797
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2023-11-09, 09:15   O starzeniu się

Znalazłam na naszym forum tylko jeden wątek poświęcony seniorom.
Może czas go rozbudować ;-)
:arrow: od kiedy zaczyna się starość
Trafiłam na ten artykuł , który wskazuje że wszystko zależy od punktu życia w którym się jest
_________________
Dzieci groOszkòw
Marysia 36
Maciek i Kasia po 34
Marcin 31
Małgosia 29
Mateusz 25
Maksymilian 18 (17.06.2005)
 
 
baronek 
złotousty
moderator


Pomogła: 16 razy
Wiek: 49
Dołączyła: 04 Sty 2011
Posty: 5808
Skąd: Budziska/Warszawa
Wysłany: 2023-11-09, 12:41   

Wczoraj w EsceRock rozkminiali tę kwestię. I nawet powoływali się na dane zaprezentowane w przywołanym przez Ciebie, Aniu, artykule. Ludzie dzwonili i opowiadali, kiedy jest starość. Rozbawiła mnie jedna babka, która mówi, że starość zaczyna się wtedy, gdy oglądasz jakiś film i zauważasz, jakie fajne są szafki w kuchni. :lol: Coś w tym jest.
_________________
Marta - mama Krzysia (ur. 8 lipca 2008) i Julka z zD (ur. 27 października 2010)
 
 
szałwia 
trajkotek


Pomogła: 2 razy
Wiek: 45
Dołączyła: 24 Paź 2009
Posty: 2457
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2023-11-09, 22:04   

Z moich obserwacji wynika, ze wszystko siedzi w głowie, a nie w metryce. Spotykam osoby młodsze ode mnie, które duchem wydają mi się starsze niż mój tata czy Babcia Janina :-D
_________________
Sylwia - mama Wiktora (ur.21.02.2006) i Igorka z zD (ur.05.08.2009)
 
 
babciajanina 
nawijacz

Wiek: 72
Dołączyła: 23 Kwi 2008
Posty: 1408
Wysłany: 2023-11-10, 20:27   

Moja poznańska Teściowa zawsze mawiała, że starość zaczyna sie wtedy kiedy " wiecej znajomych ma sie na cmentarzu niż na mieście" :-(
Spokojnie dożyła pięknego wieku 92 lat w dobrym zdrowiu, po śmierci męża chciała mieszkać sama, po 3 dniach pobytu już Jej przeszkadzaliśmy :shock: / jak juz wysprzataliśmy chatę jechaliśmy do domu/
.Miała swoje przyzwyczajenia, dziwactwa i najlepiej czuła sie w swoim domu. :tak:
Miała też jedną zasadę : zawsze mówila, żeby nie zadawać sie ze starszymi ludzmi /zawsze ciągnęła do młodych/. Nie dla Niej były te emeryckie kluby, emeryckie wycieczki.
Trochę to nas dziwiło, ale szanowaliśmy te wybory :tak:
Prawdą jest, że sąl ludzie starsi zadowoleni, mlodzi duchem, ale sa też ludzie młodzi-wieczni malkontenci :-D .Niestety znam też seniorów wiecznie narzekajacych.
Dlatego np w sanatorium zawsze wybieram stolik 2-osobowy, zeby uniknąć tego wiecznego utyskiwania na wszystko ;/
Kiedy tak sobie wyjeżdzamy i łazimy po górach -spotykamy czasem ludzi w naszym wieku,młodzi turyści patrza na nas czasem jak na dinozaurów i zawsze mamy z tego nieżły ubaw :lol: Właściwie trudno mi powiedzieć od kiedy zaczyna sie starość-dla mnie wiek to tylko data :-D , reszta zależy od samopoczucia w danym czasie. ;-)
_________________
"To przewrotne szczęście miewa różne wymiary".
 
 
groszek 
junior admin


Pomogła: 13 razy
Wiek: 60
Dołączyła: 11 Gru 2006
Posty: 16797
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2023-11-10, 23:08   

Jutro 90 urodziny Stanisława Janickiego znawcy kina ...
_________________
Dzieci groOszkòw
Marysia 36
Maciek i Kasia po 34
Marcin 31
Małgosia 29
Mateusz 25
Maksymilian 18 (17.06.2005)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xand created by spleen modified v0.4 by warna fixing Program do sklepu