FB Portal   Downoteka   "Nowe" forum   Użytkownicy   Statystyki   Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Zapisy na turnus "12 Dębów" Zaździerz
Autor Wiadomość
aniak 
złotousty


Pomogła: 15 razy
Wiek: 59
Dołączyła: 07 Maj 2008
Posty: 5770
Skąd: Chylice/Piaseczno
Wysłany: 2018-01-17, 12:17   

My byliśmy, ale rezygnujemy.
_________________
Anka - mama PIOTRKA (14.04.2008), Ani (34) żony Mateusza, Jacka Juniora (30) męża Oli, Łukasza (28) i babcia Franka, Staśka, Stefana, Róży i Kazika :) oraz Józka i Zuzi
 
 
angelika kuspa 
złotousty


Pomogła: 4 razy
Wiek: 48
Dołączyła: 23 Paź 2007
Posty: 3720
Skąd: Kołaczkowo
Wysłany: 2018-01-17, 15:20   

My raczej jedziemy,
1. Marzenia i Ania
2. Maria74 i Krzyś
3. Mija i Bianka
4. Daga i Filip
5. baronek i Julek
6. Magda i Kuba (drugi tydzień)
7. Angelika i Ada
_________________
Angelika, mama Weroniki 23l.,Kornelii 17 l. i Adrianny (17.09.07 r. z zD)
 
 
szałwia 
trajkotek


Pomogła: 2 razy
Wiek: 45
Dołączyła: 24 Paź 2009
Posty: 2460
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2018-01-17, 22:00   

No i my... :-D

1. Marzenia i Ania
2. Maria74 i Krzyś
3. Mija i Bianka
4. Daga i Filip
5. baronek i Julek
6. Magda i Kuba (drugi tydzień)
7. Angelika i Ada
8. szałwia i Igor
_________________
Sylwia - mama Wiktora (ur.21.02.2006) i Igorka z zD (ur.05.08.2009)
 
 
Grażyna O. 
moderator
Członek Stowarzyszenia


Dołączyła: 04 Sie 2007
Posty: 6425
Skąd: tutaj
Wysłany: 2018-01-18, 19:02   

1. Marzenia i Ania
2. Maria74 i Krzyś
3. Mija i Bianka
4. Daga i Filip
5. baronek i Julek
6. Magda i Kuba (drugi tydzień)
7. Angelika i Ada
8. szałwia i Igor
9. Grażyna O. i Tomek
_________________
Zakątek Tomka (30.12.2003)
 
 
magda 
moderator
Członek Stowarzyszenia


Pomogła: 1 raz
Wiek: 51
Dołączyła: 03 Paź 2006
Posty: 6708
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2018-03-13, 13:12   

Dzisiaj się wypisałam z turnusu czerwcowego. Jest mi niezmiernie przykro, tak bardzo chciałam przyjechać :-( ale nijak nie wpasuję się w termin nawet jakbym chciała zmienić na pierwszy tydzień. Kuba został powołany do kadry śląska na Letnie Ogólnopolskie Igrzyska Olimpiad Specjalnych i będzie miał najpierw zgrupowanie a potem same zawody.
Bawcie się dobrze i owocnie rehabilitujcie dzieci :-)

Może ktoś chce wskoczyć na moje miejsce to niech dzwoni do Zaździerza.
_________________
Magda - mama Karolinki (24lat) i Kubusia z zD (17lat)
 
 
Marzenia 
złotousty
mama Anny Julijki z zD


Pomogła: 1 raz
Wiek: 60
Dołączyła: 12 Mar 2008
Posty: 2623
Skąd: pow. gdański
Wysłany: 2018-03-14, 00:20   

Magda ogromnie mi przykro, że Was nie będzie ale cieszę się bardzo z sukcesów Kuby. Gratulacje!

U nas też wszystko się komplikuje. Ania będzie miała Komunię św. w innej parafii i nasz proboszcz w związku z tym dał nam do zrozumienia, że chciałby zobaczyć Anię na procesji Bożego Ciała czyli na Zlot nie przyjedziemy. Turnus też u nas wisi na włosku, bo ja dostałam rolę życia - rolę Czarownicy w przedstawieniu, które ma być wystawiane w Centrum Solidarności z okazji Dnia Godności Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie. . Nigdy w życiu nie występowałam w przedstawieniu i jeszcze na deskach Centrum Solidarności to jest dla mnie prawdziwe wyzwanie i wielki zaszczyt. Chcę podąć to wyzwanie, coś zrobić dla mojego dziecka, dla szkoły i dla siebie samej. Chcę być aktorką. Czarownica to moje spełnienie marzeń. 11 czerwca (w poniedziałek) jest przedstawienie w Centrum Solidarności. A turnus jest w terminie od 3-16.06.18
Na 1 tydzień nie będę mogła przyjechać, bo być może będą próby w szkole a drugi też niezbyt bo w poniedziałek przedstawienie.
_________________
"To, co jest przyczyną twoich najgłębszych cierpień, jest zarazem źródłem twoich największych radości."
suwaczekAni
 
 
groszek 
junior admin


Pomogła: 13 razy
Wiek: 60
Dołączyła: 11 Gru 2006
Posty: 16802
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-03-14, 13:50   UWAGA,UWAGA-ZLOT

Marzeniu trzymam kciuki za Twój występ. :spoko:
Dzwoniła Pani Edyta, ktoś chce zarezerwować pokoje dla grupy w tym samym czasie co my na zlot
Więc jak się nie ogarniemy będzie nas garstka, bo przecież ona nie będzie rezygniowac z zarobku czekając jak my się zgłosimy!
Pobyt rezerwujemy indywidualnie w Ośrodku “12 Dębów” telefonicznie – pod numerem 24 264 13 29, lub mailowo – email edytakruszewska@interia.pl do 17.03 .2018
_________________
Dzieci groOszkòw
Marysia 36
Maciek i Kasia po 34
Marcin 31
Małgosia 29
Mateusz 25
Maksymilian 18 (17.06.2005)
 
 
Maria74
złotousty

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 27 Sie 2014
Posty: 2528
Wysłany: 2018-03-14, 20:31   

Marzenia napisał/a:
Magda ogromnie mi przykro, że Was nie będzie ale cieszę się bardzo z sukcesów Kuby. Gratulacje!

U nas też wszystko się komplikuje. Ania będzie miała Komunię św. w innej parafii i nasz proboszcz w związku z tym dał nam do zrozumienia, że chciałby zobaczyć Anię na procesji Bożego Ciała czyli na Zlot nie przyjedziemy. Turnus też u nas wisi na włosku, bo ja dostałam rolę życia - rolę Czarownicy w przedstawieniu, które ma być wystawiane w Centrum Solidarności z okazji Dnia Godności Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie. . Nigdy w życiu nie występowałam w przedstawieniu i jeszcze na deskach Centrum Solidarności to jest dla mnie prawdziwe wyzwanie i wielki zaszczyt. Chcę podąć to wyzwanie, coś zrobić dla mojego dziecka, dla szkoły i dla siebie samej. Chcę być aktorką. Czarownica to moje spełnienie marzeń. 11 czerwca (w poniedziałek) jest przedstawienie w Centrum Solidarności. A turnus jest w terminie od 3-16.06.18
Na 1 tydzień nie będę mogła przyjechać, bo być może będą próby w szkole a drugi też niezbyt bo w poniedziałek przedstawienie.



Marzenko gratuluję roli! Ale bardzo się zmartwiłam, że może Was nie być na turnusie :-(
_________________
Maria, mama Krzysia z zD ur. 19.11.2013 r.
 
 
szałwia 
trajkotek


Pomogła: 2 razy
Wiek: 45
Dołączyła: 24 Paź 2009
Posty: 2460
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2018-04-19, 21:21   

Szkoda, że tak nam się ekipa uszczupliła... :-(
Mam nadzieje,że reszta towarzystwa dopisze.
Gratulacje dla Kuby! Mówiłam Igorowi o olimpiadzie, a on, po obejrzeniu Pszczółki Mai, mówi,że Kuba będzie brał udział w Miodowych Igrzyskach! :-D
_________________
Sylwia - mama Wiktora (ur.21.02.2006) i Igorka z zD (ur.05.08.2009)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xand created by spleen modified v0.4 by warna fixing Program do sklepu