FB Portal   Downoteka   "Nowe" forum   Użytkownicy   Statystyki   Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Konkurs
Autor Wiadomość
moni30.30 
nawijacz


Wiek: 45
Dołączyła: 14 Paź 2009
Posty: 842
Skąd: Kraków
Wysłany: 2012-06-26, 22:20   

kliknięte :spoko:
_________________
Mama Pawełka 12 lat i Paulinki z zD 21.09.2009 i Viktorka 5.11.2012
 
 
gosia196905 
trajkotek


Wiek: 54
Dołączyła: 28 Sie 2010
Posty: 1981
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2012-06-26, 22:25   

:spoko:
_________________
Mama Monisi z ZD (ur.27.08.1999r) i Miłosza
Fotki Moni
 
 
kabatka 
admin
Założyciel forum i Stowarzyszenia "Zakątek 21"


Pomogła: 1 raz
Wiek: 47
Dołączyła: 28 Wrz 2006
Posty: 14639
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-09-25, 14:49   

Stowarzyszenie Bardziej Kochani zaprasza młodzież do udziału w trzeciej edycji konkursu literackiego pod hasłem „Down obok mnie”. Tegoroczny konkurs skierowany jest do młodzieży uczęszczającej do szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych na terenie Warszawy. Konkurs nie powinien być dla młodych ludzi trudny, albowiem polega on na opisaniu w krótkiej literackiej formie (maksimum 6 znormalizowanych stron) wrażeń po spotkaniu z osobą z zespołem Downa. Zarówno forma literacka nadsyłanych prac, jak i sytuacje w nich opisywane są dowolne i ich wybór pozostawiamy uczestnikom konkursu. O tym, że liczba możliwych kombinacji jest ogromna – przekonaliśmy się podczas poprzednich edycji konkursu.

Podobnie jak w latach poprzednich, także i w tym roku na laureatów czekają atrakcyjne nagrody. Najlepsze prace posłużą nam także do opracowania monograficznego wydawnictwa.

Więcej informacji można uzyskać kontaktując się ze Stowarzyszeniem – pod telefonem 22 663-40-43, mailowo: info@bardziejkochani.pl a także na stronie www.bardziejkochani.pl.
_________________
Monika, mama anielskiego Kubuli z zD (ur. 18.09.2005 - zm. 31.07.2006) , Ninki (ur. 16.02.2010 r.) i Lilki (ur. 4.02.2014 r.)
 
 
anna30 
złotousty
członek Stowarzyszenia


Pomogła: 10 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 01 Lip 2009
Posty: 5716
Skąd: dolnośląskie
Wysłany: 2017-10-25, 21:55   

Głosujmy moi drodzy :spoko:

Szanowni Państwo
Konkurs "Złote Spinacze" został zainicjowany przez Związek Firm Public Relations w 2003 roku. Głównym celem konkursu jest zwiększanie profesjonalizmu i podnoszenie standardów w branży Public Relations oraz kreowanie jej pozytywnego wizerunku poprzez promowanie najlepszych, najbardziej kreatywnych i rzetelnie wykonanych projektów zrealizowanych w Polsce. W tym roku po raz pierwszy „Złote Spinacze” organizują głosownie na nagrodę publiczności – wśród nominowanych projektów jest #Linia Prosta.
http://glosowanie.zlotespinacze.pl
Ponieważ szczęściu trzeba pomagać, zachęcamy do głosowania i zachęcania innych do głosowania:-).
Z wyrazami szacunku
Andrzej Suchcicki
_________________
Ania-mama Madzi z zD-Pyzatego Aniołka, Paulinki z zD (13) i Jerzyka (9)
.............................................................................
"Gwiazdy są piękne, ponieważ na jednej z nich istnieje kwiat, którego nie widać. " A.de Saint-Exupery
 
 
baronek 
złotousty
moderator


Pomogła: 16 razy
Wiek: 49
Dołączyła: 04 Sty 2011
Posty: 5846
Skąd: Budziska/Warszawa
Wysłany: 2017-10-26, 07:16   

Wrzuciłam na naszą stronę fejsbukową. Dodam też w Grupie. :spoko:
_________________
Marta - mama Krzysia (ur. 8 lipca 2008) i Julka z zD (ur. 27 października 2010)
 
 
Rafał 
gaduła

Pomógł: 4 razy
Wiek: 47
Dołączył: 28 Lis 2014
Posty: 517
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-10-26, 09:55   

Głos oddany.
_________________
Wymiana poglądów poszerza nasze horyzonty|Jeden procent ma moc
 
 
groszek 
junior admin


Pomogła: 14 razy
Wiek: 60
Dołączyła: 11 Gru 2006
Posty: 16857
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-02-07, 15:02   Konkurs Vichy zagłosuj na 3 kobiety

Prezes Stowarzyszenia Bardziej Kochani - Ewa Suchcicka_kandyduje w Konkursie Vichy w kategorii Kobiety dla Biznesu. Można głosować codziennie na jedna organizację w trzech kategoriach
SIŁA KOBIET – RÓŻNORODNA I NIEPOWSTRZYMANA - TO ONA STOI ZA SUKCESEM WAŻNYCH PROJEKTÓW
SPOŁECZNYCH! JURY, POD PRZEWODNICTWEM PAULINY MŁYNARSKIEJ, WYBRAŁO FINAŁOWĄ PIĘTNASTKĘ ORGANIZACJI
DZIAŁAJĄCYCH W SFERZE POŻYTKU PUBLICZNEGO, ZA KTÓRYCH SUKCESEM STOJĄ NIESAMOWITE KOBIETY!

Kobiety dla bioznesu
Kobiety dla społeczenstwa
Kobiety dla zdrowia
:spoko:
_________________
Dzieci groOszkòw
Marysia 36
Maciek i Kasia po 34
Marcin 31
Małgosia 29
Mateusz 25
Maksymilian 18 (17.06.2005)
 
 
Marzenia 
złotousty
mama Anny Julijki z zD


Pomogła: 1 raz
Wiek: 60
Dołączyła: 12 Mar 2008
Posty: 2623
Skąd: pow. gdański
Wysłany: 2018-02-07, 16:27   

Weszłam w link znalazłam Bardziej Kochani i Ewę Suchcicką

STOWARZYSZENIE RODZIN I OPIEKUNÓW OSÓB Z ZESPOŁEM DOWNA BARDZIEJ KOCHANI
ZAŁOŻYCIELKA/PREZES:
EWA SUCHNICKA
„Państwa dziecko ma zespół Downa” – diagnoza, która dla większości rodziców brzmi jak wyrok. Ona postanowiła zrobić wszystko, aby to zmienić. Ewa Suchcicka – Prezes Stowarzyszenia Rodzin i Opiekunów Osób z Zespołem Downa „Bardziej Kochani”, a prywatnie mama Natalii, która urodziła się z zespołem Downa, od 2001 roku pomaga, wspiera i edukuje rodziców w podobnej sytuacji. Kierując się dewizą, że szczęśliwa matka to szczęśliwe dziecko, Stowarzyszenie prowadzi szereg działań, które mają na celu aktywizację matek zarówno zawodowo, jak również pod kątem własnego, indywidualnego rozwoju.

Stowarzyszenie Bardziej Kochani tworząc cały system wsparcia dla rodziców dzieci z zespołem Downa, chce pokazać, że diagnoza „Państwa dziecko ma Zespół Downa” to nie koniec świata i nie trzeba podporządkowywać całego swojego życia jednemu dodatkowemu chromosomowi. Oczywiście są pewne badania, które należy wykonać i kwestie, o które należy zadbać, ale życie rodzinne powinno toczyć się jak dawniej – mając dziecko z zespołem Downa można i trzeba normalnie pracować, spotykać się ze znajomymi, jeździć na wakacje, uczestniczyć w życiu kulturalnym. Stowarzyszenie poprzez swoje działania pokazało drogę i dało siłę wielu rodzicom, a przede wszystkim matkom dzieci z zespołem Downa, aby mogli powrócić do normalnego życia, do pracy i realizacji własnych pasji.

Ewa Suchcicka jest Prezesem Stowarzyszenia Bardziej Kochani od ponad 15 lat. Jej siłą była odwaga do mówienia o zespole Downa, konsekwentnie prowadzone działania pomocowe inspirowane własnymi doświadczeniami życiowymi i otwartość na nowe rozwiązania. To wszystko razem sprawiło, że dziś w całej Polsce rodzice, którym rodzi się dziecko z ZD, otrzymują profesjonalne wsparcie już od samego początku. Dzięki jej zaangażowaniu, z oferty proponowanej przez organizację korzystają rodzice z miast, miasteczek i wsi z całego kraju a temat trisomii 21 chromosomu przestał był niewidzialny.

Plany:

Rozwój dotychczasowych aktywności skierowanych do kobiet, które stają się matkami dzieci z Zespołem Downa. Niezwykle istotne jest wsparcie działalności telefonu zaufania, na który z każdym rokiem dzwoni coraz więcej matek, ojców, babć, dziadków, cioć, sióstr i braci dzieci z Zespołem Downa. Wszyscy poszukują rzetelnej wiedzy, kontaktów do terapeutów, ofert turnusów i kolonii, propozycji zajęć pozaszkolnych, ale także zwykłej rozmowy z kimś, kto ich zrozumie. To również kontynuacja grup wsparcia, tak potrzebnej, i jednocześnie prostej formy pomocy dla rodziców osób z ZD, które dają szansę na poznanie innych, podobnych rodzin, nabranie sił, zadanie pytań i dzielenie się wątpliwościami w atmosferze zrozumienia i wsparcia. W planach jest również aktualizacja informatora oraz szereg innych aktywności, które mają na celu wsparcie rodziny osób z zespołem Downa i zwiększenie świadomości społeczeństwa na ten temat."

Klikałam tam ale nie dostałam informacji zwrotnej, że dziękują za głosowanie, że mój głos jest ważny i przyjęty. :-(
A Wam się udało zagłosować? Dostaliście jakąś informację zwrotną?
Wrzuciłam link na Fb do grupy Zakatek21 ale tam tez nikomu nie udało się zagłosować. Ktoś wysłał do Organizatorów konkursu informację, że link nie działa.

Chyba trzeba zacząć głosowanie od wypełnienia na końcu strony rubryk gdzie podaje się swoje dane i wybiera się na kogo się głosuje i zaznacza się że nie jest się robotem. Wtedy gra. :-)
_________________
"To, co jest przyczyną twoich najgłębszych cierpień, jest zarazem źródłem twoich największych radości."
suwaczekAni
 
 
Marzenia 
złotousty
mama Anny Julijki z zD


Pomogła: 1 raz
Wiek: 60
Dołączyła: 12 Mar 2008
Posty: 2623
Skąd: pow. gdański
Wysłany: 2018-02-07, 17:06   

Jednak dalej nie daje rady zagłosować mam info: "Popraw dane w formularzu". Chyba musi być jakiś błąd. Zgłosiłam błąd.
_________________
"To, co jest przyczyną twoich najgłębszych cierpień, jest zarazem źródłem twoich największych radości."
suwaczekAni
 
 
Marzenia 
złotousty
mama Anny Julijki z zD


Pomogła: 1 raz
Wiek: 60
Dołączyła: 12 Mar 2008
Posty: 2623
Skąd: pow. gdański
Wysłany: 2018-02-07, 18:04   

Udało mi się zagłosować. Głosowałam w 3 kategoriach. Kobieta dla Biznesu - Ewa Suchcicka; Kobieta dla Sukcesu Centrum Praw Kobiet Oddział W Gdańsku Założycielka/Prezes:Urszula Nowakowska i Kobiety dla Zdrowia Polskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Z Niepełnosprawnością Intelektualną Założycielka/Prezes:Ewa Garlicka, Krystyna Mrugalska, Monika Zimna-Parjaszewska
_________________
"To, co jest przyczyną twoich najgłębszych cierpień, jest zarazem źródłem twoich największych radości."
suwaczekAni
 
 
Grażyna O. 
moderator
Członek Stowarzyszenia


Dołączyła: 04 Sie 2007
Posty: 6425
Skąd: tutaj
Wysłany: 2018-02-15, 21:21   

Dodam jeszcze zasady głosowania:
- Głosujemy codziennie.
- Wpisujemy imię, nazwisko, wiek, adres mailowy.
- Głosujemy w 3 kategoriach - Stowarzyszenie Bardziej Kochani i Ewę Suchcicką znajdziecie w kategorii „Kobiety dla Biznesu”.
- Zaznaczamy, że akceptujemy regulaminy, a także odhaczamy warunki prywatności -rubrykę „nie jestem robotem”.
_________________
Zakątek Tomka (30.12.2003)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xand created by spleen modified v0.4 by warna fixing Program do sklepu