FB Portal   Downoteka   "Nowe" forum   Użytkownicy   Statystyki   Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
1procentdladzici.pl
Autor Wiadomość
Rafał 
gaduła

Pomógł: 4 razy
Wiek: 47
Dołączył: 28 Lis 2014
Posty: 517
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-12-09, 11:12   1procentdladzici.pl

Witam

Wpadł mi do głowy taki pomysł aby zrobić stronę poświencona zbieraniu 1 procenta dla dzieci z różnymi problemami.
Widziałem że jest sporo stron promujących organizacje ale nie widziałem takich które promują dzieci.

Postaram się ją zrobić w ciągu kilku dni i poddać waszej wstępnej i końcowej ocenie.

W stronie była by możliwość dodania dla dziecka indywidualnej strony z miejscem na opis, zdjęcia i dane do przekazywania 1%.

Nie wiem czy wszystko uda mi się zrobić zeby było za darmo ale zobaczymy (postaram się). Myślę jednak że dla naszych dzieciaczków będzie to wyjątkowo korzystne.

Jak byście mieli jakieś pomysły to zapraszam do dyskusji. Strona będzie pod adresem http://1procentdladzieci.pl

Do Administratora: Nie wiem czy w dobrym miejscu to umieszczam więc w razie czego proszę o przeniesienie.
 
 
groszek 
junior admin


Pomogła: 13 razy
Wiek: 60
Dołączyła: 11 Gru 2006
Posty: 16801
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-12-09, 15:31   

W Zdążyć z Pomocą wyszukujesz nazwisko dziecka
na stronie głównej np Grochowski znajdujesz 8 chłopców o tym nazwisku, klikasz na Maksymiliana i masz jego stronę ze zdjęciemMaksymiliana - Jak masz więcej niz 3 podopiecznych to już trudno ich promować indywidualnie :cool2:
_________________
Dzieci groOszkòw
Marysia 36
Maciek i Kasia po 34
Marcin 31
Małgosia 29
Mateusz 25
Maksymilian 18 (17.06.2005)
 
 
Rafał 
gaduła

Pomógł: 4 razy
Wiek: 47
Dołączył: 28 Lis 2014
Posty: 517
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-12-09, 16:45   

Może zostanie mała grupa, np osób które pomogą w jakiś sposób w zrobieniu strony- nie wiem. Zobaczymy.
Na dzień dzisiejszy wpadłem na taki pomysł. Jak by ktoś miał ochotę napisać jakiś artykuł to zrobię subdomenę i udostępnię stronę na WP gdzie będzie można zamieścić informacje.

W zdążyć z pomocą trzeba wpisac imię i nazwisko ,a ja chcę zrobić listę z odnośnikami do konkretnych podstron . łatwiej się wybiera z listy np allegro (sory za porównanie) niż wymyśla nazwiska.
Nie każdy ma kogoś z potrzebą w rodzinie i szuka konkretnej osoby. Ludzie są leniwi. Jak dostaną na tacy to łatwiej im wybrać. Może zrobię jakąś wyszukiwarkę po miejscowościach, zeby się identyfikowali bardziej. Nie wiem. Jak macie jakieś pomysły proszę pisać. Co się uda zrealizować to zrobię.

Ja tego oczywiście nie robię czysto bezinteresownie. Mam zamiar też dla swojego dziecka urwać kawałeczek tortu.

To jest jeszcze w fazie projektu i budowania strony. Na pewno nie zaszkodzi dodatkowe źródło informacji dla ludzi.
 
 
iwi 
trajkotek


Pomogła: 7 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 19 Paź 2008
Posty: 2286
Skąd: Świerklany
Wysłany: 2014-12-09, 18:25   

Stronka, która promuje dzieci z zD już kiedyś powstała i działa nadal. Są zdjęcia i opisy (po kliknięciu w fotkę).
Zobacz tu: :arrow: PASTYLKA
_________________
Iwona - mama Igora z zD (15.10.2001)
foteczkowy zakątek Igora
 
 
Rafał 
gaduła

Pomógł: 4 razy
Wiek: 47
Dołączył: 28 Lis 2014
Posty: 517
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-12-09, 20:46   

@up. Bardzo ładna strona.

Strona którą robię ma być poświęcona raczej 1% niż stricte dzieciom z konkretną przypadłością. Choć sam mam dziecko z ZD, nie odmówię innym którzy maja inne problemy. Nie wiem czy starczy mi czasu na zrobienie tego w takiej skali jak planowałem z promocją w internecie itp, bo mam też inne zajęcia, pracę i dom, ale zobaczymy.
 
 
Rafał 
gaduła

Pomógł: 4 razy
Wiek: 47
Dołączył: 28 Lis 2014
Posty: 517
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-12-11, 21:12   

OK. Stronka ruszyła. Może mieć pewne błędy, które liczę że wykryjecie i dacie mi znać.
Gdyby ktoś miał uwagi - bardzo proszę.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xand created by spleen modified v0.4 by warna fixing Program do sklepu