FB Portal   Downoteka   "Nowe" forum   Użytkownicy   Statystyki   Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Turnus w Darłówku
Autor Wiadomość
kafe 
gaduła
kafe


Wiek: 46
Dołączyła: 06 Cze 2007
Posty: 335
Wysłany: 2007-08-25, 09:07   Turnus w Darłówku

Nasz turnus trwa nadal ale my jestesmy juz w domu :-?

Ośrodek Róża Wiatrów ładny, czysty, duży, niezłe jedzenie, piękna okolica ale .......


-oferta zajęć dla małych dzieci ŻADNA
-plac zabaw dla dzieci przedpotopowy i serce mi sie zatrzymywalo co chwila jak widzialam te "karuzele" ze stali sprzed 25 lat
-bawialnia owszem byla ale to tylko jedno miejsce i nie zawsze otwarte
-dojscie na plaze kiepskie - twierdza ze dostosowane dla wozkow a tymczasem dopchac wozek po takim czyms na gore to spory wysilek dla zdrowej osoby
-zajecia dodatkowe nieliczne i fatalnie zorganizowane (sposob i czas zupelnie nie dla malych dzieci)
-zabiegi rehabilitacyjne??? Julia dostala tylko lampe Bioptron przez 8 minut raz dziennie i nic wiecej !! skandal. Nawet jak sie upomnialam o cos wiecej to uslyszalam ze 3letnie dziecko jest na wszystko za małe :shock: :wow: a jak miala 1 rok to miala zabiegi - no ciekawe.........

w kazdym razie :
polecam jako wczasy, polecam jako turnus dla wiekszych dzieci czy tez doroslych ale nie polecam dla maluchow !

acha - jeszcze bonus - obok jest jednostka wojskowa i non stop latały wojskowe śmigłowce tuż nad głowami turystów (bardzo nisko, moze z 50m) :wow: jak tu polozyc malca spac????
_________________
mama Julki 14-06-2004 i Huberta 10-08-2006
 
 
karolina1 
trajkotek


Wiek: 42
Dołączyła: 13 Lut 2007
Posty: 1755
Skąd: wielkopolska
Wysłany: 2007-08-25, 09:23   

No to faktycznie beznadziejnie,a z tymi śmigłowcami to już całkiem przesada. :wow:
_________________
Karolina, mama Nicolki (7l.)
 
 
boszka59 
złotousty


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 11 Lis 2006
Posty: 2838
Wysłany: 2007-08-25, 11:14   

Dzęki za informację bo z opisu to było niezłe i zastanawiałam się czy nie pojechać. Super są te informacje przekazywane sobie nawzajem
 
 
Aśka 
złotousty


Wiek: 45
Dołączyła: 02 Paź 2006
Posty: 5409
Skąd: lubelskie
Wysłany: 2007-08-25, 12:46   

Dzięki za informację :-)
Ja w Darłówku byłam kiedyś ale właśnie na wczasach. Widziałam, że są również tam turnusy dla dzieci niepełnosprawnych i też się zastanawiałam. No ale cóż, chyba nie skorzystam, :shock:
Dzięki i szkoda, że musieliście skrócić pobyt.
:papa:
_________________
Aśka, mama Martynki (2002) z zD, Mikołaja (2005) i Maciusia (2011)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xand created by spleen modified v0.4 by warna fixing Program do sklepu