FB Portal   Downoteka   "Nowe" forum   Użytkownicy   Statystyki   Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
"Panorama Morska" Jarosławiec
Autor Wiadomość
kangurek773
mruczek

Dołączył: 14 Mar 2008
Posty: 68
Wysłany: 2009-03-22, 18:32   

może zadzwonię i poproszę o domek blisko,trochę się waham bo tyle kasy...,mam domek 2 osobowy większy i chcę zabrać jeszcze starszą córkę, bo samej to ciężko..
 
 
mamagugu 
złotousty


Pomogła: 11 razy
Wiek: 45
Dołączyła: 07 Paź 2007
Posty: 9200
Skąd: Gillingham, Anglia
Wysłany: 2009-03-22, 18:36   

dziewczyny, napiszcie jak rehabilitacja, co oferują? :prosze:
_________________
Mama bliźniaczek: Violi z zD i Nigelli (20. 08. 2007)
"It's ok not to be ok".
 
 
Grażyna O. 
moderator
Członek Stowarzyszenia


Dołączyła: 04 Sie 2007
Posty: 6425
Skąd: tutaj
Wysłany: 2009-03-22, 19:23   

Cytat:
W ramach wykupionego skierowania na turnus rehabilitacyjny zapewniamy:
Całodobową bezpłatną opiekę lekarsko-pielęgniarską, 2 zabiegi rehabilitacyjne z zakresu niżej opisanego pakietu podstawowego wg zaleceń lekarza SANATORIUM na podstawie informacji o stanie zdrowia wraz z dokumentacją medyczną:

* Kinezyterapia: gimnastyka ogólnorozwojowa, gimnastyka w zespołach bólowych kręgosłupa, gimnastyka dla Amazonek, grupowa gimnastyka korekcyjna, świat Dziecka, urządzenia mechaniczne do ćwiczeń biernych, urządzenia do ćwiczeń stawów skokowych, rotory, rotor elektryczny, cykloergometry, cyklometr kardiologiczny, UGUL, Atlas
* Masaż: leczniczy odcinkowy, pneumatyczny kończyn górnych, fluidoterapia, aqua vibron, fizykoterapeutyczny Wellsystem Hydro Jet Medical, automatyczny drenaż limfatyczny kończyn górnych
* Hydroterapia: JET - STREAM, Moto-masage, masaż wirowy kończyn, kąpiel czterokomorowa galwaniczna i zmiennocieplna
* Fizykoterapia: galwanizacja, diadynamik, prądy interferencyjne, prądy Kotza, prądy Traberta, TENS, elektrostymulacja, jonoforeza, magnetoterapia, ultradźwięki, fonoforeza, tonoliza.
* Ciepłolecznictwo: fluidoterapia,
* światłolecznictwo: laser, lampa Hydrosun, sollux: czerwony i niebieski,
* Krioterapia miejscowa: „kriopol - Cryo 5”, krio-gell,
* Inhalacje w grocie solnej,
* Ćwiczenia manipulacyjne rąk,
* Terapia zajęciowa,
* Muzykoterapia


Stąd :arrow: Jarosławiec "Panorama morska"
_________________
Zakątek Tomka (30.12.2003)
 
 
RENIA 
gaduła
renia129


Wiek: 50
Dołączyła: 16 Paź 2007
Posty: 500
Skąd: pomorskie/Łupawa
Wysłany: 2009-03-22, 20:04   

Ja jadę z Celinką do Jarosławca 16.05 do 30.05 byłyśmy w tamtym roku i bardzo mi się spodobało, super warunki i bardzo dużo imprez integracyjnych dla dzieci i opiekunów a w tym roku dojdzie jeszcze basen oby pogoda dopisała . Dla opiekuna jest też rehabilitacja ale trzeba mieć skierowanie od lekarza taki sam wzór jak dla dziecka
_________________
Mama Celinki ZD (7.12.2000) Martynki19
Paulinki76
 
 
kangurek773
mruczek

Dołączył: 14 Mar 2008
Posty: 68
Wysłany: 2009-03-24, 09:51   

renia,a może mi podpowiedzieć czy wziąć pokój w domku 3 os blisko basenu czy pokój w panoramie abc, .Pokój w domku jest blisko panoramy E .skąd jest blisko do placu zabaw,bo mogę jeszcze zamienić a jadę z 3 dzieci.
 
 
kamilka 
nawijacz


Wiek: 69
Dołączyła: 30 Lis 2008
Posty: 773
Skąd: bydgoszcz
Wysłany: 2009-03-24, 14:14   

Ja bylam w zeszlym roku w odwiedzinach w kolezanki .Osrodek ladny ale cena odstrasza .Osobiscie lubimy z Kamilka bardziej kameralne osrodki .W tym roku wybieramy sie do Uniescia . Oto fotka z pobytu w Panoramie podczs wystepu cygonskiego zespolu ROMA
_________________
ewa mama Kamilki z ZD ur 28.04,1996r
 
 
RENIA 
gaduła
renia129


Wiek: 50
Dołączyła: 16 Paź 2007
Posty: 500
Skąd: pomorskie/Łupawa
Wysłany: 2009-03-24, 18:07   

kangurek773 napisał/a:
renia,a może mi podpowiedzieć czy wziąć pokój w domku 3 os blisko basenu czy pokój w panoramie abc, .Pokój w domku jest blisko panoramy E .skąd jest blisko do placu zabaw,bo mogę jeszcze zamienić a jadę z 3 dzieci.

To zalezy czy wolisz trochę prywartności czy witanie się z gośćmi panoramy na korytarzach pokoje w panoramie są bardzo ładne i właściwie też z nich wszedzie blisko( my byliśmy w pokoju w panoramie C ) a placów zabaw jest jak dobrze pamiętam trzy, dwa pomiędzy panoramą B i C a jeden przy recepcji ale dużo mniejszy . Budynki panoramy BiC są obok stołówki
_________________
Mama Celinki ZD (7.12.2000) Martynki19
Paulinki76
 
 
kangurek773
mruczek

Dołączył: 14 Mar 2008
Posty: 68
Wysłany: 2009-03-24, 18:41   

no i mam mętlik w głowie aż mnie boli czy z tych domków jest najdalej do stołowki i na plac zabaw,chyba wezmę pokój
-trochę taniej
-z tego co piszecie to blisko do stołówki i na plac zabaw-no i chyba nie będzie lało że trzeba siedzieć w pokoju

a skąd bliżej do świat dziecka
moje dziecko jest strasznie nadpobudliwe,ruchliwe i gdzie ja ją łatwiej upilnuję
trochę przeraża mnie ten wyjazd
 
 
reni 
nawijacz
Reni


Wiek: 49
Dołączyła: 02 Lis 2007
Posty: 792
Skąd: Zalesie
Wysłany: 2009-03-24, 19:05   

My byliśmy z Michasiem w zeszłym roku w Panoramie Morskiej.Ośrodek rzeczywiście świetny,dużo rożnych atrakcji i nie ma czasu na nudę.Jeśli natomiast chodzi o rehabilitację to bardzo mało jej było ..Michaś miał trzy zabiegi dziennie;masaż kończyn górnych.,masaż wirowy i zajęcia w ''świecie Dziecka''.


Kangurek 773 my mieszkaliśmy w budynku ''B'' .Te budynki czy domki jednorodzinne nie są jakoś specjalnie porozciągane ,żebyś miała daleko i problem gdziekolwiek dotrzeć No może najtrudniej było nam dotrzeć na zabiegi ,gdyż trzeba było iść pod górkę.Ale wszystko jest raczej blisko siebie.
_________________
Mama Damiana 21.04.1998 i Michałka z zD 24.04.2007
 
 
RENIA 
gaduła
renia129


Wiek: 50
Dołączyła: 16 Paź 2007
Posty: 500
Skąd: pomorskie/Łupawa
Wysłany: 2009-03-24, 21:56   

Dokładnie nie musisz sie obawiać odległości, wszędzie jest blisko i bardzo przyjemnie się spaceruje między różnorodnymi kląbami i alejami w domkach jest trochę ciszej i swobodniej a w pokojach taniej wybór należy do Ciebie
_________________
Mama Celinki ZD (7.12.2000) Martynki19
Paulinki76
 
 
mała 
cichosza

Dołączyła: 08 Paź 2008
Posty: 40
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2009-03-24, 22:49   

Byłam na turnusie rehabilitacyjnym, było super tyle imprez , że nie był człowiek w stanie ich obskoczyć wszystkie.Ośrodek fundowany przez Kwaśniewską,fakt mało zabiegów, ale warunki super zwłaszcza dla osób poruszających się na wózkach i jeszcze jedna niedogodna rzecz to dla dorosłych zabiegi są bardzo pózno, tak było na moim turnusie.
 
 
kangurek773
mruczek

Dołączył: 14 Mar 2008
Posty: 68
Wysłany: 2009-05-14, 15:37   

powoli zbliża się termin wyjazdu, dziewczyny czy jest tam na miejscu sklepik, czy zadzwonić o godziny posiłków ,są 3 tury na którą proponujecie? Może ktoś jechał pociągiem z Warszawy ,lub wracał, chciałabym dzieciom zrobić frajdę.A czy jak mąż nas zawiezie to może wjechać i pomóc nam się wypakować?

Z góry dzięki za odpowiedz!!
 
 
Malwina929 
mruczek


Wiek: 45
Dołączyła: 08 Mar 2009
Posty: 58
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2009-05-14, 22:06   

My wybieramy sie do Panoramy od 30 maja. :-)

Jedzie ktoś w tym terminie?
_________________
Szczęśliwa mama Olafa ZD 28,09,01 i Patryka
 
 
Grażyna O. 
moderator
Członek Stowarzyszenia


Dołączyła: 04 Sie 2007
Posty: 6425
Skąd: tutaj
Wysłany: 2009-05-14, 22:16   

Malwina929, kangurek773 :wow: jedziecie w tym samym czasie.
_________________
Zakątek Tomka (30.12.2003)
 
 
Malwina929 
mruczek


Wiek: 45
Dołączyła: 08 Mar 2009
Posty: 58
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2009-05-18, 19:34   

Ja dzisiaj dzwoniłam sie dowiedzieć jak to jest.
Mąż może wejść i spokojnie pomóc z tobami ale na noc zostać nie może chyba że wykupicie nocleg w cenie 60zł i dostanie branzolete w innym kolorze. Można wykupić z wyżywienim to + 50zł razem 110zł.
_________________
Szczęśliwa mama Olafa ZD 28,09,01 i Patryka
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xand created by spleen modified v0.4 by warna fixing Program do sklepu