FB Portal   Downoteka   "Nowe" forum   Użytkownicy   Statystyki   Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
"Panorama Morska" Jarosławiec
Autor Wiadomość
GRADKA12 
nawijacz

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Paź 2006
Posty: 863
Skąd: legnica
Wysłany: 2007-09-06, 20:14   "Panorama Morska" Jarosławiec

Czy był ktoś z Zakątkowiczów na turnusie w "Panoramie Morskiej" w Jarosławcu?
Słyszałam, że są tam super warunki. Ale co z rehabilitacja? Jakie zajcia?
_________________
MAMA MICHAŁKA 25.05.2005 zD, Dominika i Bartosza
 
 
Alicja 
złotousty
Założycielka forum i stowarzysznia Zakątek 21


Pomogła: 31 razy
Dołączyła: 01 Paź 2006
Posty: 14111
Skąd: Skąd:
Wysłany: 2007-09-06, 22:00   

Nie byłam gdyż przeraża mnie wielkośc turnusu.
Tak np-posiłki jada się na trzy tury.. :shock:

Chyba Boszka z Adasiem była.. :roll:
_________________
Od osoby z zespołem Downa nie warto odwracać głowy.
Gdy człowiek spojrzy w jego oczy,może w nich ujrzeć świat,w którym każdy chciałby żyć...

Jak powstał Zakątek 21
 
 
Nikola
milczek

Dołączył: 12 Wrz 2007
Posty: 1
Wysłany: 2007-09-12, 12:52   Panorama Jarosławiec

Witam! W lipcu byłam z córką w Panoramie i jestem bardzo zadowolona. Fakt, sanatorium przyjmuje jednorazowo bardzo dużą liczbę kuracjuszy, ale wcale tego nie widać. Nie rozumiem wypowiedzi Alicji... Przecież to nic złego, że posiłki podzielone są na 3 tury. Przecież każy wybiera sam, na której zmianie chce być. W tym roku byłam tam po raz czwarty i już zbieram pieniądze na przyszły rok. Bywałam z córką w różnych sanatoriach, ale nie można ich porównywać z Panoramą. Tam jest po prostu niesamowicie, pod wszystkimi względami (a przede wszystkim pod względem rehabilitacji)
 
 
Alicja 
złotousty
Założycielka forum i stowarzysznia Zakątek 21


Pomogła: 31 razy
Dołączyła: 01 Paź 2006
Posty: 14111
Skąd: Skąd:
Wysłany: 2007-09-12, 13:04   

Nicolo..nic się nie martw,ze nie rozumiesz mojej wypowiedzi ;-)
nie gniewam się..
Zapraszam Cię do przywitania się z nami :arrow: O tutaj..
_________________
Od osoby z zespołem Downa nie warto odwracać głowy.
Gdy człowiek spojrzy w jego oczy,może w nich ujrzeć świat,w którym każdy chciałby żyć...

Jak powstał Zakątek 21
 
 
magda77 
gaduła
mama Agatki( 15lat zD) i Zuzi (12)

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 07 Kwi 2008
Posty: 202
Skąd: podlubelska wieś
Wysłany: 2008-04-11, 15:55   

Witam. My też byliśmy w Jarosławcu, dwa razy. Na turnusie jest ok.1000 osob, ale wcale tego nie widać. Ośrodek jest tak duży,że można mijać się z sąsiadami( tłok robi się tylko w kolejkach przed zabiegami, choć każdy i tak ma wyznaczoną godzinę), do plaży niedaleko, dobry podjazd dla wózków. Miło wspominamy takie wakacje, ale Agata jest za mała chyba, bo z zabiegów miała tylko masaż wirowy wodny, a w ubieglym roku hydromasaże w zbyt głębokiej wannie. Korzystaliśmy głównie z jodu. :lol:
 
 
kabatka 
admin
Założyciel forum i Stowarzyszenia "Zakątek 21"


Pomogła: 1 raz
Wiek: 47
Dołączyła: 28 Wrz 2006
Posty: 14639
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-05-02, 09:29   

Ponieważ Jarosławiec jest bardzo blisko mojej rodzinnej miejscowości, pobawiłam się w ostatni weekend w paparazzi ;-) Od środka nie mogłam "sfocić" ośrodka, bo przy każdej bramie ochroniarze żądali identyfikatorów.









Jedno mogę powiedzieć - rzeczywiście ogromny ośrodek :shock: Kilkanaście budynków, sporo hektarów powierzchni.
_________________
Monika, mama anielskiego Kubuli z zD (ur. 18.09.2005 - zm. 31.07.2006) , Ninki (ur. 16.02.2010 r.) i Lilki (ur. 4.02.2014 r.)
 
 
effulka90 
gaduła
Alina


Wiek: 70
Dołączyła: 19 Lut 2008
Posty: 505
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2008-05-02, 14:07   

Witam. Ja byłam w Jarosławcu z córkami trzy razy, a dwa lata temu z dziewczynką, która była u nas w rodzinie zastępczej przez 2 lata. Jechałyśmy z Warsztatami Terapii Zajęciowej na które uczęszcza od początku istnienia moja córka Kasia niepełnosprawna intelektualnie.
Ośrodek ten jest przepiękny! Blisko morze, teren ogromny, place zabaw dla dzieci idealne, oraz mnóstwo atrakcji. Co do tłoku to tylko na stołówce i przed zabiegami. Zabiegi to mogłyśmy mieć tylko hydromasaże (choroby towarzyszące nam nie pozwalały na wiecej). Pierwszy raz byłyśmy przed remontem ośrodku, to było jako tako. Ale po remoncie jest pięknie.
Dwa razy byłyśmy w domkach i nam się niesamowicie podobało. Mamy zamiar jechać tam jak Agatka podrośnie. :tak:
_________________
Alina mama- Agatki z zD ur.29.12.2006r, Zuzi z zD ur.05.09.2007r
"Te dzieci od początku były moje, urodziły się by, być ze mną. Musiałam je tylko odnaleźć."

Matką nie jest ta co urodziła, lecz ta co wychowała.
 
 
ismaelek 
mruczek

Dołączyła: 22 Sty 2007
Posty: 108
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-05-02, 19:06   

ja bylam ze swoja ekipa w zeszlym roku w Jaroslawcu, bylo fajnie, ale nie nazwalabym tego 'rehabilitacja' :okular:
raczej wypasiony osrodek z bajerami..
w zeszlym roku budowali basen, wiec bedzie jeszcze fajniej. Jedyne co mi przeszkadzalo to straszny hektar z W-wy, jakies 7 godzin samochodem :shock:
no i dosyc drogo ;/
w tym roku jedziemy do Stegny, tam tez jest basen i 'animacja' dla dzieci no i polowe blizej :spoko:
_________________
Ismaelek
 
 
RENIA 
gaduła
renia129


Wiek: 50
Dołączyła: 16 Paź 2007
Posty: 500
Skąd: pomorskie/Łupawa
Wysłany: 2008-05-11, 18:17   

Ja właśnie wróciłam z Jarosławca ośrodek świetnie zorganizowany zarówno dla dzieci jaki dorosłych dużą atrakcją jest basen super sprawa
_________________
Mama Celinki ZD (7.12.2000) Martynki19
Paulinki76
 
 
gaga 
gaduła

Wiek: 58
Dołączyła: 09 Kwi 2008
Posty: 321
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2008-05-25, 22:29   

Byliśmy na turnusie 2 lata temu.Ośrodek ful wypas,każdy znajdzie coś dla siebie.Rehabilitacja ok,może dla bobasów to być problem,ale zawsze pozostają spacery i wdychanie jodu.Czysto,bezpiecznie,zielono,dużo miejsc zabawy dla dzieci.Prawie codziennie imprezy towarzyszące:ogniska,pikniki,dyskoteki,dansingi itp.Przedszkole dla dzieci,zajęcia plastyczne,konie,przejażdżki bryczką,boiska,korty teraz doszedł basen.Konkursy,zabawy dla dzieci i dorosłych,wycieczki do pobliskich miejscowości Darłowa ,Kołobrzegu odpłatne.Nieodpłatne wypożyczanie wózków,wanienek,pralnia.Dobra starczy,to by było na tyle.
_________________
mama Kuby ZD
 
 
moniczka 
milczek

Dołączyła: 08 Cze 2008
Posty: 1
Wysłany: 2008-06-08, 21:17   

ja w sobote wrocilam z Jaroslawca bylam z cala rodzina juz drugi raz na turnusie w Panoramie Morskiej... :-)
Co tu duzo mowic osrodek wypasiony jak żaden ... jest tam poprostu świetnie... nie da sie tego wszystkiego opisac.... :tak: kto jeszcze tam nie byl ma czego zalowac.. naprawde... jest tyle atrakcji ze sie nie da wyrobic... ludzi rzeczywiscie masa ale nawet sie tak tego nie odczowa...... ;-) naprawde wszystkim serdecznie polecam to sanatorium ..moim zdaniem w polsce nie znajdziecie lepszego... :tak: :papa:
 
 
Lusi 
moderator
Członek Stowarzyszenia


Dołączyła: 06 Paź 2007
Posty: 1619
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2008-06-10, 08:33   

Z tego co piszecie dziewczyny to warunki i ośrodek super :-) Powiedzcie mi natomiast, jak z rehabilitacją. Jakie zabiegi miały dzieciaki, ile tego było i jakie zajęcia były. Ta kwestia mnie bardzo interesuje.
_________________
Liski_5 to Lusi, Lisu (vel magura) i nasze Liski-urwiski Paweł (09.07.2004), Marcinek z zD (08.05.07) oraz Zosia (22.09.2010)
 
 
Asiula 
milczek

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Cze 2008
Posty: 3
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2008-06-11, 17:25   

Witam wszystkich. :brawo:
Byłam w Panoramie morskiej 2 razy.Za tydzień czyli 21 czerwca jadę po raz trzeci.Nie wyobrażam sobie pojechać do innego ośrodka.Jest tam poprostu super. :-D Moje dzieciaczki są nadpobudliwe,więc miały gdzie sie wyszaleć.Pozdrawiam wszystkich :jupi:
_________________
Mama dwóch skarbów z ADHD
 
 
kangurek773
mruczek

Dołączył: 14 Mar 2008
Posty: 68
Wysłany: 2009-03-22, 11:36   

dziewczyny ,ja jadę 30 05-12 06, mam zarezerwowany domek,napiszcie jak daleko jest do stołówki z domku
 
 
zula 
trajkotek

Wiek: 44
Dołączyła: 04 Lis 2008
Posty: 1859
Wysłany: 2009-03-22, 14:58   

To zależy gdzie będziesz miała ten domek.Jak zaraz pierwsze domki to bliziutko.Jest tam tak pięknie że aż Wam zazdroszcze.My w tym roku nie jedziemy na turnus :-(
a tu nasze wspomnienia z Panoramy
_________________
Mama Kamilka (9 lat) z ZD i Agatki (6lat)
Blog Kamilka
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xand created by spleen modified v0.4 by warna fixing Program do sklepu