FB Portal   Downoteka   "Nowe" forum   Użytkownicy   Statystyki   Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Przydatne programy
Autor Wiadomość
SoulOfSword 
milczek

Wiek: 29
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 9
Skąd: WARSZAWA
Wysłany: 2009-02-24, 17:23   

wiem vista nie oszukujmy ale ale to jedno wielkie ..... na twoim miejsuc zainstalowalbym sobie home edition bo z tego co widac pracujesz czesto przy komputerze i otwierasz pliki tekstowe pozdrawiam ;]
 
 
kabat 
admin
Członek Stowarzyszenia


Wiek: 48
Dołączył: 02 Paź 2006
Posty: 329
Skąd: z Zakątka
Wysłany: 2009-02-24, 19:08   

Chcesz powiedzieć, że jak zainstaluję sobie Windows XP to będę mógł otwierać pliki pakietu Office? :wow: Ciekawe...

Na jakiej podstawie twierdzisz, że vista to jedno wielkie ... :?: Napisz jakieś konkrety, najlepiej z własnego doświadczenia. Mamy w domu jeden komputer, na którym jest vista i oprócz tego, że vista lubi pamięć to nie mam do niej zastrzeżeń. Nie pamiętam, by kiedykolwiek się zawiesiła, choć windowsy to lubią, mimo tego że przez jakiś czas było tylko (jak na vistę) 1 GB pamięci.
_________________
Martin, tata anielskiego Kubuli z zD (ur. 18.09.2005 - zm. 31.07.2006) , Ninki (ur. 16.02.2010 r.) i Lilki (ur. 4.02.2014 r.)
 
 
Angela 
gaduła


Wiek: 44
Dołączyła: 16 Sty 2009
Posty: 217
Skąd: warm-maz
Wysłany: 2009-02-25, 09:38   

Kabat serdeczne dzięki, ściągnęłam word viewer pl i jest ok mogę przeczytać. Dzięki :papa:
_________________
Angelika szczęśliwa mama Bartka z zD (11lat), Filipa (9lat), Jolki (7lat)
 
 
SoulOfSword 
milczek

Wiek: 29
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 9
Skąd: WARSZAWA
Wysłany: 2009-02-25, 16:35   

kabat vista to najgorszy windows jaki kiedy kolwiek wyszedl malo rzeczy na nim dziala po prawnie do tego jest najnowsze wiec tworza do niego jak najwiecej wirusow zreszta skonczmy temat ;]
 
 
kabatka 
admin
Założyciel forum i Stowarzyszenia "Zakątek 21"


Pomogła: 1 raz
Wiek: 47
Dołączyła: 28 Wrz 2006
Posty: 14639
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-02-25, 16:54   

Soul rzeczywiście skończmy temat :] Zarejestrowałeś się na forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa, aby porozmawiać o Viście :roll: Dziwne wybrałeś miejsce przyznam. Poza tym jest w Zakątku zasada, aby się przedstawić w Czas się przedstawić - Ty tego nie uczyniłeś, a my nie lubimy rozmawiać z nieznajomymi.
_________________
Monika, mama anielskiego Kubuli z zD (ur. 18.09.2005 - zm. 31.07.2006) , Ninki (ur. 16.02.2010 r.) i Lilki (ur. 4.02.2014 r.)
 
 
SoulOfSword 
milczek

Wiek: 29
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 9
Skąd: WARSZAWA
Wysłany: 2009-02-25, 18:27   

przedstawilem sie w tym z linkiem jak zrobic link ale spoko nie ma sprawy jestem Marcin mam 14 lat mieszkam w Warszawie ;] pozdrowienia dla wszystkich
 
 
kacha_wawa 
złotousty


Pomogła: 34 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 7353
Skąd: Belfast/UK
Wysłany: 2009-03-26, 19:41   

kabat napisał/a:
Spróbuj :
http://www.programosy.pl/...-converter.html

albo

http://www.programosy.pl/...-converter.html

oba są darmowe i podobno pod vistą działają.


Teraz wszystko śmiga, problem okazał się banalny :-) Chodzi o to, że programy są w wersji angielskiej, a w nazwach folderów miałam polskie znaki i przez to program ich nie czytał, a co za tym idzie nie widział plików. Zlikwidowałam w nazwach polskie znaki i teraz wszystko ruszyło :-) Dwa miesiące kombinowałam o co chodzi, ale w końcu na to wpadłam ;-)
_________________
Mama Olisia z ZD (03.12.2007), Jessiczki (31.01.2010), Laury (18.09.2011) i Trójki w innym wymiarze
 
 
nefre 
złotousty


Pomogła: 6 razy
Wiek: 45
Dołączyła: 19 Cze 2008
Posty: 6417
Wysłany: 2009-11-13, 17:28   

czy moglibyście mi polecić jakiś łatwy program do obróbki zdjęć (dodawanie napisów na zdjęciach, ramki itp) ?
_________________
mama Natiego z zD (06.06.2008) i Nikosia (29.06.2011)
sukcesy Natusiowe
 
 
nefre 
złotousty


Pomogła: 6 razy
Wiek: 45
Dołączyła: 19 Cze 2008
Posty: 6417
Wysłany: 2009-11-13, 18:38   

przepraszam, znalazłam jakieś programy :arrow: tutaj
_________________
mama Natiego z zD (06.06.2008) i Nikosia (29.06.2011)
sukcesy Natusiowe
 
 
neo
gaduła
Tam dom twój, gdzie twoje anteny ;-)


Dołączył: 08 Maj 2010
Posty: 275
Skąd: Opole
Wysłany: 2010-05-08, 16:19   Re: Przydatne programy

kabatka napisał/a:
Zeskanowane strony dokumentów, zdjęć mają format PDF. Aby móc je obejrzeć, należy mieć w swoim komputerze zainstalowaną przeglądarkę tych dokumentów.

Do najpopularniejszych przeglądarek należy:

Adobe Reader


Jako alternatywę dla Adobe Readera mogę polecić program PDF-XChange Viewer, do pobrania :arrow: stąd.

Z kolei do tworzenia dokumentów w formacie PDF doskonale nadaje się PDFCreator - do pobrania :arrow: stąd. Ten program to "wirtualna drukarka" - wystarczy wybrać dokument, który chcemy zamienić na format PDF (tekst, zdjęcie, stronę internetową) i kliknąć "drukuj" program zapisze wybrany element jako PDF.

Do nagrywania płyt, zamiast popularnego (i płatnego) Nero: CDBurnerXP, można go pobrać :arrow: stąd.

Wszystkie polecane przez mnie programy są legalne, bezpłatne (przynajmniej do użytku domowego-niekomercyjnego) i działają pod Windows XP oraz Windows Vista - sprawdzone!

Ciekawostką są programy w wersji przenośnej, instalowane na pendrive: PortableApps.com. Można pobrać i zainstalować w pamięci USB zarówno pojedyncze programy (np. przeglądarkę internetową ze "swoimi" zakładkami i komunikator ze "swoimi" kontaktami), jak i cały pakiet, w skład którego wchodzą m.in. program do obsługi poczty elektronicznej, program antywirusowy, pakiet biurowy i inne). Pełny pakiet do pobrania :arrow: tutaj, a pojedyncze programy do ściągnięcia :arrow: stąd.
Większość programów w pakiecie jest spolszczona lub jest możliwość zmiany języka na polski.
_________________
--
Michał [neo]

Czarna Madonno, weź mnie w ramiona
Czarna Madonno, ratuj bo skonam
Nim nas rozdziobią kruki i wrony
Zanim przybędą śmierci szwadrony
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xand created by spleen modified v0.4 by warna fixing Program do sklepu