FB Portal   Downoteka   "Nowe" forum   Użytkownicy   Statystyki   Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Wywiad środowiskowy z OPS
Autor Wiadomość
margo 
gaduła


Wiek: 50
Dołączyła: 07 Wrz 2010
Posty: 289
Skąd: okolice Warszawy
Wysłany: 2012-05-25, 00:18   

O matko, to mam całą nockę z głowy :lol: muszę wszystko pochować dobrze , że chociaż okna pustką świecą i dywanów niet...tylko co zrobić z dziurą po plazmie :-? :lol:

A tak na serio to jutro mam wywiad w sprawie SUO i już się trochę boję!
_________________
Małgosia - mama Weronisi (07.03.2000) i Magdalenki z zD (22.08.2010)

Oto ja Magdalenka!

co u Madzi słychać
 
 
julkakulka 
złotousty

Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 06 Kwi 2011
Posty: 2832
Skąd: z dużego pokoju :)
Wysłany: 2012-05-25, 00:31   

będzie dobrze :*
 
 
anna30 
złotousty
członek Stowarzyszenia


Pomogła: 10 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 01 Lip 2009
Posty: 5716
Skąd: dolnośląskie
Wysłany: 2012-05-25, 00:39   

Margo, mnie z racji bycia rodziną zastepcza swego czasu nawiedzały tłumy :lol: Osrodek adopcyjny, kurator, PCPR, MOPS... Nie było źle, do garów nie zagladali. Fakt faktem, że takiego porządku jak wtedy nawet przed Świętami nie robię ;-) Ale sprzętów żadnych nie chowałam, w łachmany się nie porzebierałam. Za to mój mąż grzecznie zaproponował kawkę (i ciasteczka były), tyle, że rozpuszczalnej nasypał po 2 łyzeczki na filiżankę, więc się paniom po kilku łykach ręce trzęsły i ciągle mleczka dolewały :lol:
_________________
Ania-mama Madzi z zD-Pyzatego Aniołka, Paulinki z zD (13) i Jerzyka (9)
.............................................................................
"Gwiazdy są piękne, ponieważ na jednej z nich istnieje kwiat, którego nie widać. " A.de Saint-Exupery
 
 
magura 
moderator
zakręcony tata Cysia


Pomógł: 1 raz
Wiek: 50
Dołączył: 06 Lip 2007
Posty: 4076
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2012-05-25, 00:52   

:lol: no to słabe z nich urzędniczki były (to im akurat na +) skoro do mocniejszej kawy nieprzywykłe. U nas w górkach taką jeszcze tradycyjnie robią - łyżka w sumie stoi :-) Ja tego nie mogę przejść bo istotnie kop taki po tym jest, że pole przeorać można samemu!

A w temacie, wątpię by "chowanie sprzętów" istotnie coś dało jeśli przychodzi ktoś kto takich wizyt ma za sobą setki. Z pewnością wie na co zwracać uwagę i zdaje sobie sprawę jak ludzie reagują. Potrafi też zaobserwować relacje w rodzinie, a o to przecież chodzi.
_________________
:arrow: Liski_5 to Lusi, Michał (vel magura) i nasze Liski-urwiski: Paweł (14), Marcinek z zD (08.05.07) oraz Zosia (8).
 
 
julkakulka 
złotousty

Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 06 Kwi 2011
Posty: 2832
Skąd: z dużego pokoju :)
Wysłany: 2012-05-25, 05:43   

u nas było napisane czy woda z wodociągu czy studni, czy dom ocieplony. ile pomieszczeń w domu , piece czy co, i to że podłoga w sieni była mokra(akurat pozmywałam )
nawet markę kosmetyków dziecka , że wokół domu czysto, że staw 5 m od domu itd itp i wiem że takie notatki u mnie w rejonie to standard
 
 
grażyna 
złotousty


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 15 Cze 2007
Posty: 6849
Skąd: z Lipówki
Wysłany: 2012-05-25, 08:02   

U nas Panie przeprowadzały zawsze wywiad sprawnie i szybko. Żadne tam łażenie po mieszkaniu czy zaglądanie po garach. Zawsze też było "w mieszkaniu czysto" i "rodzina bezkonfliktowa". Tak jak pisze julkakulka, skąd woda, ogrzewanie, ile pomieszczeń itp.
Z okazji samych zasiłków rodzinnych nikt do mnie nie przychodził.
_________________
mama Anety z zD(34l)
Zakątek Anety
 
 
Irenka 
trajkotek
Irena-mama Agatki z ZD


Wiek: 47
Dołączyła: 15 Maj 2007
Posty: 1815
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 2012-05-25, 09:32   

julkakulka napisał/a:
u nas było napisane czy woda z wodociągu czy studni, czy dom ocieplony. ile pomieszczeń w domu , piece czy co, i to że podłoga w sieni była mokra(akurat pozmywałam )
nawet markę kosmetyków dziecka , że wokół domu czysto, że staw 5 m od domu itd itp i wiem że takie notatki u mnie w rejonie to standard


Formularz wywiadu środowiskowego zawiera takie punkty jak te dot. ogrzewania, wody w mieszkaniu (ciepłej, zimnej itd.), czystości, ilości pokoi, miejsc do spania itp. Muszą to wypełnić, ale marka kosmetyków dziecka to chyba przesada :okular: .

Aniu, Twój mąż jak zawsze hojny, nie pożałował paniom kawy :lol:
_________________
Mama Agatki z ZD ur. 21.01.2005r. oraz Dominiki - 17 lat
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xand created by spleen modified v0.4 by warna fixing Program do sklepu