FB Portal   Downoteka   "Nowe" forum   Użytkownicy   Statystyki   Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Organizowane spotkania
Autor Wiadomość
Marzenia 
złotousty
mama Anny Julijki z zD


Pomogła: 1 raz
Wiek: 60
Dołączyła: 12 Mar 2008
Posty: 2623
Skąd: pow. gdański
Wysłany: 2011-03-10, 21:29   

Założycielki JA TEŻ - Sekcji PSOUU w Gdańsku zapraszają na następne, III spotkanie rodziców i opiekunów dzieci z zespołem Downa pt.: "Zaburzenia biochemiczne w zespole Downa.
Co sądzić o suplementach i lekach?"

Spotkanie odbędzie się 19 marca (sobota) w godz. 10.00-12.00 w OREWie w
Gdańsku przy ul. Jagiellońskiej 11.

Zapraszamy także tych, którzy mają już swoje spostrzeżenia w tym temacie
i chcieliby się nimi podzielić z rodzicami "młodszymi stażem" :-)

W czasie spotkania zaplanowano:

- 30 min. wspólnej zabawy z dziećmi,

- 1,5 godz.:

- zajęcia plastyczno-muzyczne dla dzieci pod okiem Agnieszki Kalinowskiej-Lisek oraz wolontariuszy,

- warsztaty dyskusyjne dla rodziców - gościem specjalnym będzie pan Jarosław Pieniak z Wrocławia. Twórca portalu www.zespoldowna.info a prywatnie ojciec trójki chłopców: w tym
4-letniego Jasia z zespołem Downa i 16-letniego Kamila z autyzmem.
_________________
"To, co jest przyczyną twoich najgłębszych cierpień, jest zarazem źródłem twoich największych radości."
suwaczekAni
 
 
Marzenia 
złotousty
mama Anny Julijki z zD


Pomogła: 1 raz
Wiek: 60
Dołączyła: 12 Mar 2008
Posty: 2623
Skąd: pow. gdański
Wysłany: 2011-03-14, 21:17   

Pan Jarosław Pieniak z Wrocławia współpracuje z European Down Syndrome Association i Changing Minds Foundation.
Reprezentuje Polskę w DSI - Down Syndrome International.
Śledzi najnowsze badania na temat „korygowania” zaburzeń w zD.

Twierdzi: „Nie istnieje lek na Zespół Downa, ale niektóre substancje mogą pomóc w rozwoju naszym dzieciom”.
Dołącz do nas 19 marca (sobota) w godz. 10.00-12.00 w OREWie, w
Gdańsku przy ul. Jagiellońskiej 11 i podzieli się także swoimi osobistymi doświadczeniami w usprawnianiu dziecka z zD.
Nasze III już spotkanie w najbliższą sobotę poświęcone będzie prezentacji, pokazywanej także w innych miastach Polski (do obejrzenia: http://www.zespoldowna.in...menty-cz-1.html ).
Serdecznie zapraszamy do Gdańska wszystkich zainteresowanych tematem: "Zaburzenia biochemiczne w zespole Downa. Co sądzić o suplementach i lekach?"

PS
Wybiera się do nas Boszka. :spoko:
.
_________________
"To, co jest przyczyną twoich najgłębszych cierpień, jest zarazem źródłem twoich największych radości."
suwaczekAni
 
 
kabatka 
admin
Założyciel forum i Stowarzyszenia "Zakątek 21"


Pomogła: 1 raz
Wiek: 47
Dołączyła: 28 Wrz 2006
Posty: 14639
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-03-14, 22:03   

Marzenia nie wiem, czy zaglądałaś na portal - ktoś od Was (Magda D. - nie wiem, jaki nick) przysłała mi już maila w tej sprawie, info jest na portalu :arrow: klik.
_________________
Monika, mama anielskiego Kubuli z zD (ur. 18.09.2005 - zm. 31.07.2006) , Ninki (ur. 16.02.2010 r.) i Lilki (ur. 4.02.2014 r.)
 
 
Marzenia 
złotousty
mama Anny Julijki z zD


Pomogła: 1 raz
Wiek: 60
Dołączyła: 12 Mar 2008
Posty: 2623
Skąd: pow. gdański
Wysłany: 2011-03-15, 20:45   

Moniko szczerze, to nie wiedziałam o tym, że informacja o naszym III gdańskim spotkaniu jest już na Portalu.
W tej sytuacji nie pozostaje mi nic innego jak tylko podziękować Ci za pomoc w rozpowszegnianiu naszego zaproszenia adresowanego do wszystkich rodziców zainteresowanych tematem suplementów diety stosowanych u dzieci, osób z zespołem Downa.

Magda D to nasza zakątkowa magdolina mama Marcelka. :tak:
Wśród organizatorek naszej Sekcji "Ja też" jest też zakątkowa mago i mamamika.
_________________
"To, co jest przyczyną twoich najgłębszych cierpień, jest zarazem źródłem twoich największych radości."
suwaczekAni
 
 
kabatka 
admin
Założyciel forum i Stowarzyszenia "Zakątek 21"


Pomogła: 1 raz
Wiek: 47
Dołączyła: 28 Wrz 2006
Posty: 14639
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-03-16, 12:22   

I wszystko jasne :-)
_________________
Monika, mama anielskiego Kubuli z zD (ur. 18.09.2005 - zm. 31.07.2006) , Ninki (ur. 16.02.2010 r.) i Lilki (ur. 4.02.2014 r.)
 
 
Marzenia 
złotousty
mama Anny Julijki z zD


Pomogła: 1 raz
Wiek: 60
Dołączyła: 12 Mar 2008
Posty: 2623
Skąd: pow. gdański
Wysłany: 2011-03-20, 09:37   

III spotkanie naszej Sekcji "Ja Też" to już historia. Wykład pana Jarka Pieniaka z Wrocławia był bardzo ciekawy, temat bardzo kontrowersyjny dający nam rodzicom dużo do myślenia. I o to właśnie chodzi, by te wspólne spotkania, wykłady rozszerzały nasze horyzonty, wiedzę o zespole Downa.
Mała :arrow: fotorelacja
PS
Bożenko, jak tam powrót do domu? O której wróciłaś?
_________________
"To, co jest przyczyną twoich najgłębszych cierpień, jest zarazem źródłem twoich największych radości."
suwaczekAni
 
 
mija 
złotousty
Członek Stowarzyszenia


Dołączyła: 03 Paź 2006
Posty: 6174
Wysłany: 2011-03-22, 20:50   

Pozdrawiam Boszkę i Marzenię
_________________
mija - mama Bianeczki ur. 11.04.2005 r
 
 
boszka59 
złotousty


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 11 Lis 2006
Posty: 2838
Wysłany: 2011-03-22, 21:05   

Dzięki serdeczne Mijko. Bardzo się cieszę że pojechałam na to spotkanie. Prezentacja była perfekcyjna. Podziwiam ludzi z taką pasją.
Marzenia drogę do domu miałam rewelacyjną, ja musiałam wracać bo opieka była umówiona tylko do wieczora. :tak:
_________________
Adaś ur27 03 2003 i cztery dorosłe córy, dwóch dorodnych wnuków
 
 
Marzenia 
złotousty
mama Anny Julijki z zD


Pomogła: 1 raz
Wiek: 60
Dołączyła: 12 Mar 2008
Posty: 2623
Skąd: pow. gdański
Wysłany: 2011-03-22, 21:09   

Ja też mijeczko dziękuje za pozdrowienia. :tak:

Bożenko, ulżyło mi trochę...miałam wzgledem Ciebie ogromne wyrzuty sumienia, za to, że jako gospogarz odpowiednio się Tobą nie zaopiekowałam. :*
_________________
"To, co jest przyczyną twoich najgłębszych cierpień, jest zarazem źródłem twoich największych radości."
suwaczekAni
 
 
mija 
złotousty
Członek Stowarzyszenia


Dołączyła: 03 Paź 2006
Posty: 6174
Wysłany: 2011-03-22, 21:12   

Marzena, Boszka to " swoja " dziewczyna.
Ona wiele rozumie i pewnie Ci wybaczy, ale swoją drogą to bardzo Cię Marzenia podziwiam.
Jesteś super zorganizowana !
Napisz proszę co postanowiłaś w sprawie córeczki ?
Ciągle o tym myślę .
_________________
mija - mama Bianeczki ur. 11.04.2005 r
 
 
Marzenia 
złotousty
mama Anny Julijki z zD


Pomogła: 1 raz
Wiek: 60
Dołączyła: 12 Mar 2008
Posty: 2623
Skąd: pow. gdański
Wysłany: 2011-03-22, 21:19   

Ja też jak na razie intensywnie myślę, bo temat jak dla mnie bardzo trudny.
Same wykonanie u naszych pociech, prawidłowego EEG to chyba mistrzostwo świata a gdzie reszta...np. wyjazd do Tyńca k/o Wrocławia....i inne kroki...
W sprawie suplementów zdecyduję się na ich zakup dopiero jak powstanie sklep internetowy
i będę mogła za zakupione suplementy dostać fakturę.
Nie stać nas na zakup leków bez faktury. :nie:
Z tego co pan Jarek mówił jest coraz więcej chętnych i taki sklep internetowy najprawdopodobniej powstanie w tym roku, w miesiącu maju.
_________________
"To, co jest przyczyną twoich najgłębszych cierpień, jest zarazem źródłem twoich największych radości."
suwaczekAni
  
 
 
boszka59 
złotousty


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 11 Lis 2006
Posty: 2838
Wysłany: 2011-03-22, 21:20   

Marzena no co ty ja specjalnej troski nie jestem ;-) daje sama radę. Jechało mi się super więc i w domciu byłam o czasie. Boże jak ja kocham autostrady, wtedy wiem po co w aucie mam tempomat.
Ja suplementy częściowo już zamówiłam, te które zamierzam wprowadzić. Czekam na przesyłkę a potem spróbuję mojego syna przekonać że zazywanie tego jest dla jego dobra. :tak:
_________________
Adaś ur27 03 2003 i cztery dorosłe córy, dwóch dorodnych wnuków
 
 
Iga 
złotousty
iga


Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 29 Lis 2007
Posty: 9667
Skąd: Dębica
Wysłany: 2011-03-23, 07:55   

Boszko co zamówiłaś?
_________________
iga - mama Majowej z zD ur. 09.03.2007
www.gugaa.blog.onet.pl
www.najmajowniejsza.net
 
 
boszka59 
złotousty


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 11 Lis 2006
Posty: 2838
Wysłany: 2011-03-23, 09:40   

Nutriwene zestew, Kurkumę, Q10, herbatę zieloną. Koleżanka ma to zakupić i mi wysłac .Czekam na informację od niej jakie ceny i jak z dostwą
_________________
Adaś ur27 03 2003 i cztery dorosłe córy, dwóch dorodnych wnuków
 
 
Marzenia 
złotousty
mama Anny Julijki z zD


Pomogła: 1 raz
Wiek: 60
Dołączyła: 12 Mar 2008
Posty: 2623
Skąd: pow. gdański
Wysłany: 2011-04-03, 20:15   

Miło mi zaprosić na kolejne (już czwarte) spotkanie organizowane przez Inicjatywę JA TEŻ na Rzecz Osób z Zespołem Downa, ich Rodziców i Przyjaciół (Sekcję PSOUU koło w Gdańsku).

Tym razem zapraszamy rodziców i opiekunów dzieci z różnymi niepełnosprawnościami a tematem będzie:
- "Wpływ ćwiczeń sensomotorycznych na rozwój inteligencji dzieci niepełnosprawnych" - prowadząca mgr Dorota Rudzińska-Friedel - pedagog specjalny, terapeuta, wykładowca na UG.

W czasie spotkania odbędą się także prezentacje dwóch przedszkoli, które pracują z dziećmi niepełnosprawnymi.

Spotkanie odbędzie się 16 kwietnia (sobota) w godz. 11.00-13.00 w OREWie w Gdańsku przy ul. Jagiellońskiej 11.

Niestety tym razem organizatorzy nie zapewniają opieki dla dzieci!

Szczegóły na stronie www.jatez.pl

Przekażcie w miarę swoich możliwości tę informację innym rodzicom.
_________________
"To, co jest przyczyną twoich najgłębszych cierpień, jest zarazem źródłem twoich największych radości."
suwaczekAni
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xand created by spleen modified v0.4 by warna fixing Program do sklepu