FB Portal   Downoteka   "Nowe" forum   Użytkownicy   Statystyki   Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Gdzie na rehabilitację w Warszawie
Autor Wiadomość
Magda2 
nawijacz


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Lut 2010
Posty: 601
Skąd: woj. mazowieckie
Wysłany: 2011-08-15, 21:59   

My mieliśmy długi okres oczekiwania na pierwszą wizytę. Weronisia urodziła się w maju i jeszcze w tym samym miesiącu dzwoniłam pierwszy wolny termin był na sam koniec września.
_________________
Weronisia z ZD ur. 14.05.09r, Natuś 17.07.12r.
:arrow: Foteczki Weronisi
:arrow: Osiągnięcia Weronisi
 
 
vagabunda8 
złotousty


Pomogła: 35 razy
Dołączyła: 09 Mar 2011
Posty: 8813
Wysłany: 2011-08-16, 09:24   

Niestety, na Pilickiej zaczyna być przemiał, ale nadal p. Ela stara się jak może. Rzeczywiście ważne jest do kogo się trafi. Tam jest też duża rotacja pracowników, a to nie jest fajne dla naszych dzieci. Jest grupa takich ludzi, którzy są jak najbardziej we właściwym miejscu, na właściwym stanowisku. Emerytka jest nieporozumieniem. Fajne jest że zatrudniają niepełnosprawnych. Paweł w szatni jest rewelacyjny, ale Marcin już nie. A pamięta ktoś p. Wandę z rejestracji?
_________________
BaHa mama Antka
__________________________________________
"Najgorszą wadą człowieka bez wad jest to, że nie ma wad, więc się nie przejmuj, gdy ktoś powie, że jesteś okropny"
 
 
Magda2 
nawijacz


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Lut 2010
Posty: 601
Skąd: woj. mazowieckie
Wysłany: 2011-08-16, 22:10   

Nam od września zaczynają się na Pilickiej zajęcia kontynuacja "Mama i Ja" może tym razem zobaczę kogoś z zakątka?
_________________
Weronisia z ZD ur. 14.05.09r, Natuś 17.07.12r.
:arrow: Foteczki Weronisi
:arrow: Osiągnięcia Weronisi
 
 
moni 
gaduła


Wiek: 49
Dołączyła: 12 Mar 2008
Posty: 325
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-08-18, 07:47   

a my od października zaczynamy zajęcia na w PPP, program wczesnego wspomagania tam rusza, SI, logopeda, psycholog, "pakiet full" pewnie cos na krztałt pilickiej, na pilicką parę razy się wybrałam jak maja była mała, podróż z drugiego końca miasta - kosmos (jeździłam tam na 8 rano i np do metra z wózkiem sie nie miesciłam, taki tłok), potem zobaczyłam ze te same zajęcia mam "pod nosem", pozegnałam sie więc z pilicką, bez żalu, nie odniosłam wrażenia ze tam cuda robią.
_________________
Monika mama zestawu: Wyjątkowa Majeczka 29.02.2008 i dwóch Panów (2001 i 2005)
 
 
Maciej_70 
milczek

Wiek: 53
Dołączył: 06 Paź 2011
Posty: 9
Skąd: Stalowa Wola
Wysłany: 2011-10-06, 17:52   Rechabilitacje

Witam wszystkich, jestem nowy na zakątku, mam 4 letną córeczkę Agakę, chcielibyśmy wybrać się z nią i z żoną na rechabilitację, ale tak żebyśy mogli pojechać gdzieś razem, możecie mi coś polecić?? Pozdrawiam wszystkich!
 
 
Iga 
złotousty
iga


Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 29 Lis 2007
Posty: 9688
Skąd: Dębica
Wysłany: 2011-10-06, 17:53   

Co masz konkretnego na myśli? Turnus? Rehabilitację w Warszawie?
_________________
iga - mama Majowej z zD ur. 09.03.2007
www.gugaa.blog.onet.pl
www.najmajowniejsza.net
 
 
Maciej_70 
milczek

Wiek: 53
Dołączył: 06 Paź 2011
Posty: 9
Skąd: Stalowa Wola
Wysłany: 2011-10-07, 09:37   

Znaczy mam na myśli turnus, wiecie ja zwykle się tym nie zajmuje tylko moja kochana żona, to naprawde anioł, kocham ją i moją maleńką, i chciałem zrobić im jakąś niespodziankę, wykupić jakiś tunus rechabilitacyjny i spędzić z nimi trochę casu razem. Na codzień pracuję i nie mam takiej możliwości. Pomóżcie proszę!
 
 
groszek 
junior admin


Pomogła: 14 razy
Wiek: 60
Dołączyła: 11 Gru 2006
Posty: 16896
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-10-07, 09:43   

Nie jestem sp[ecjalistką od turnusów, ale jak prześledzisz wątki "Turnusy Rehabilitacyjne" to może coś wybierzesz. :arrow:
tu
Problem jest tylko jeden, że zwykle można zapisać się dopiero na następny rok...
Ale może w ostatniej chwili zwolni się jakieś miejsce i będzieci mogli pojechać od razu.Pozdrawiam :papa:
_________________
Dzieci groOszkòw
Marysia 36
Maciek i Kasia po 34
Marcin 31
Małgosia 29
Mateusz 25
Maksymilian 18 (17.06.2005)
 
 
Iga 
złotousty
iga


Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 29 Lis 2007
Posty: 9688
Skąd: Dębica
Wysłany: 2011-10-07, 09:56   

Maciej, koszt fajnego turnusu gdzie jedzie mama, tata, dziecko - to około 8 tyś złotych z dojazdem.
Tak jak Ania pisała, na turnusy musisz zapisać się około roku wcześniej. Teraz w styczniu jest turnus w Mielnie w ośrodku Unitral z fundacją Przyjaciel i z aCentrum.

Może lepiej idź do biura podróży i wykup wczasy w ciepłych krajach! Taniej, przyjemniej i odpoczniecie.

A, na turnusie nie odpoczniesz. Cały dzień biegasz między zajęciami. Czasami są takie dni, że nie ma jak wyjść na spacer.
_________________
iga - mama Majowej z zD ur. 09.03.2007
www.gugaa.blog.onet.pl
www.najmajowniejsza.net
 
 
groszek 
junior admin


Pomogła: 14 razy
Wiek: 60
Dołączyła: 11 Gru 2006
Posty: 16896
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-10-07, 10:00   

Ale za to są plusy ( towarzystwo innych rodziców dzieci z kłopotami) ;-)
Taki turnus rekreacyjno usprawniający organizuje Stowarzyszenie Bardziej Kochani.Zapisy wkrótce ruszą na lato 2012. ( Pytać o Panią Majkę) Pewnie w Rowach , bo tańszego ośrodka nie udało się znaleść
_________________
Dzieci groOszkòw
Marysia 36
Maciek i Kasia po 34
Marcin 31
Małgosia 29
Mateusz 25
Maksymilian 18 (17.06.2005)
 
 
Maciej_70 
milczek

Wiek: 53
Dołączył: 06 Paź 2011
Posty: 9
Skąd: Stalowa Wola
Wysłany: 2011-10-27, 21:08   

Przepraszam, już dawno mnie nie było, ale moje dzieciątko zachorowało. Jutro napiszę co wymyśliłem:)
 
 
Alicja 
złotousty
Założycielka forum i stowarzysznia Zakątek 21


Pomogła: 31 razy
Dołączyła: 01 Paź 2006
Posty: 14111
Skąd: Skąd:
Wysłany: 2011-10-27, 21:09   

A może za miesiąc na turnus zakątkowy? ;-)
_________________
Od osoby z zespołem Downa nie warto odwracać głowy.
Gdy człowiek spojrzy w jego oczy,może w nich ujrzeć świat,w którym każdy chciałby żyć...

Jak powstał Zakątek 21
 
 
groszek 
junior admin


Pomogła: 14 razy
Wiek: 60
Dołączyła: 11 Gru 2006
Posty: 16896
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-10-27, 21:12   

Koniecznie :-)
_________________
Dzieci groOszkòw
Marysia 36
Maciek i Kasia po 34
Marcin 31
Małgosia 29
Mateusz 25
Maksymilian 18 (17.06.2005)
 
 
Maciej_70 
milczek

Wiek: 53
Dołączył: 06 Paź 2011
Posty: 9
Skąd: Stalowa Wola
Wysłany: 2011-10-29, 16:39   

Alicja napisał/a:
A może za miesiąc na turnus zakątkowy? ;-)

A co to za turnus?? Nie miałem czasu śledzić forum więc nie wiem??
No bo szukaliśmy z żoną różnych firm, no i na różnych forach jest polecana firma "PATRONA" z Wrocławia organizująca wyjazdy świąteczno-noworoczne, medical spa, rehabilitacyjne no i dla narciaży tu jest link: http://www.patrona.pl/, i generalnie na forach narciarskich, i na rehabilitacjach można ją znaleźć. W sumie zakres usług mają bardzo szeroki i turnusy rehabilitacyjne w wielu miejscach w Polsce, i nawet w znanych uzdrowiskach. Bo są i nad morzem i w górach i blisko źródeł termalnych więc nawet z tej strony dojazdu czy wypoczynku dało by radę tam pojechać. Mają naprawdę dużo terminów, i nawet całkiem przystępne ceny. Zastanawiamy się jeszcze, ale może tak byłoby lepiej połączyć święta i nowy rok z rehabilitacją naszego serduszka. Co myślicie kochani?? Zobaczcie ofertę i powiedzcie co wy na to, Proszę:) Pozdrawiam!!
 
 
vagabunda8 
złotousty


Pomogła: 35 razy
Dołączyła: 09 Mar 2011
Posty: 8813
Wysłany: 2011-10-29, 16:45   

Maciej_70 napisał/a:
Alicja napisał/a:
A może za miesiąc na turnus zakątkowy? ;-)

A co to za turnus?? Nie miałem czasu śledzić forum więc nie wiem??
No bo szukaliśmy z żoną różnych firm, no i na różnych forach jest polecana firma "PATRONA" z Wrocławia organizująca wyjazdy świąteczno-noworoczne, medical spa, rehabilitacyjne no i dla narciaży tu jest link: http://www.patrona.pl/, i generalnie na forach narciarskich, i na rehabilitacjach można ją znaleźć. W sumie zakres usług mają bardzo szeroki i turnusy rehabilitacyjne w wielu miejscach w Polsce, i nawet w znanych uzdrowiskach. Bo są i nad morzem i w górach i blisko źródeł termalnych więc nawet z tej strony dojazdu czy wypoczynku dało by radę tam pojechać. Mają naprawdę dużo terminów, i nawet całkiem przystępne ceny. Zastanawiamy się jeszcze, ale może tak byłoby lepiej połączyć święta i nowy rok z rehabilitacją naszego serduszka. Co myślicie kochani?? Zobaczcie ofertę i powiedzcie co wy na to, Proszę:) Pozdrawiam!!


Hej , ale jesteście w wątku, "Gdzie na rehabilitację w Warszawie", to dość daleko od Wrocławia. Nie umniejszam Wrocławiowi.
_________________
BaHa mama Antka
__________________________________________
"Najgorszą wadą człowieka bez wad jest to, że nie ma wad, więc się nie przejmuj, gdy ktoś powie, że jesteś okropny"
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xand created by spleen modified v0.4 by warna fixing Program do sklepu