FB Portal   Downoteka   "Nowe" forum   Użytkownicy   Statystyki   Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Zabrze i nasze doświadczania
Autor Wiadomość
joa
trajkotek
joa


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Sie 2007
Posty: 2361
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2008-02-23, 08:46   

Tego chłopczyka, o którym pisałam wyżej, operował również w Prokocimiu, w ubiegły poniedziałek. Może się zmienił...
_________________
Piotruś-zD, ur. 27.08.2006r.
Oleńka-ur. 26.03.2009r.
Adusia-ur. 06.12.2010r.
 
 
ewelina78
milczek

Dołączył: 24 Paź 2007
Posty: 11
Wysłany: 2008-02-28, 11:11   

nie moge sie zgodzic ze prof skalski jest niemily to to cudowny czlowiek jako jedyny podjol sie operacji mojego syna i dzieki niemu moj malutki zyje choc to jedyne dziecko na swiecie z zd ktore przeszlo pierwszy etap operacji serca niedawano mu szans bo oprocz nedorozwoju jednej komory ma wiele innych ubytkow i powiem szczerze ze nie dam powiedziec zlego slowa na temat prof Skalskiego
 
 
Alicja 
złotousty
Założycielka forum i stowarzysznia Zakątek 21


Pomogła: 31 razy
Dołączyła: 01 Paź 2006
Posty: 14111
Skąd: Skąd:
Wysłany: 2008-02-28, 11:26   

Ja też w kwestii profesjonalizmu wychwalam go pod niebiosa...
dzięki niemu nasza Jaga żyje..
ale (ja osobiście) nie uważam go za miłego człowieka ...
..może się zmienił ?..
_________________
Od osoby z zespołem Downa nie warto odwracać głowy.
Gdy człowiek spojrzy w jego oczy,może w nich ujrzeć świat,w którym każdy chciałby żyć...

Jak powstał Zakątek 21
 
 
mija 
złotousty
Członek Stowarzyszenia


Dołączyła: 03 Paź 2006
Posty: 6174
Wysłany: 2008-02-28, 15:10   

Alicja , a po co Ci aby on był miły ?
Ani Ty ani ja nie jesteśmy miłe ;-) i co z tego wynika ?
_________________
mija - mama Bianeczki ur. 11.04.2005 r
 
 
olcik 
trajkotek

Wiek: 49
Dołączyła: 24 Sty 2007
Posty: 1834
Skąd: Wrocław Bolesławiec
Wysłany: 2008-02-28, 15:13   

Dla nas prof Skalski był bardzo miły, konkretny. Zoperował Hanię tak ,że wszyscy są zachwyceni. :-)
_________________
Olga-mama Hani z ZD ur. 20.10.2005r i Tomka ur. 08.08.2008r
 
 
Dagmara 
nawijacz

Wiek: 47
Dołączyła: 12 Lis 2006
Posty: 968
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2008-02-28, 15:26   

I ja staję w obronie doktora Skalskiego :tak:
Jako jedyny podjął się obu operacji Mikołajka i mimo tego, ze druga zakończyła życie Mikołajka, wierzę i wiem, że doktor Skalski zrobił wszystko, co było w jego mocy.
To on jako jedyny pomagał nam w składaniu pism do głównego dyrektora szpitala w związku z koniecznością zoperowania Mikołajka( mimo konfliktu z szefem wziął wszystko na siebie, odmawiano nam drugiej operacji, bo u Mikusia wykryto obok gronkowca drugą paskudną i stawiającą wszystko pod znakiem zapytania bakterię: serratię marcences- obawiano się, ze bakteria zainfekuje POP :-( Rozumieliśmy to w pełni, ale mieliśmy świadomość, ze jeśli operacja będzie się odwlekała Mikołajek udusi się w ogromnych męczarniach, bo banding na tętnicy płucnej dramatycznie się zaciskał- to były straszne chwile :cry: :cry: :cry: )
Rzeczywiście doktor Skalski może zniechęcać swoim sposobem bycia, ale przy bliższym kontakcie i wielu przegadanych godzinach, bardzo, bardzo zyskuje :tak:
_________________
Dagmara = mama Aniołka Mikołajka i Lenki( 23.09. 2008 r.)
 
 
Alicja 
złotousty
Założycielka forum i stowarzysznia Zakątek 21


Pomogła: 31 razy
Dołączyła: 01 Paź 2006
Posty: 14111
Skąd: Skąd:
Wysłany: 2008-02-28, 15:40   

mija napisał/a:
Alicja , a po co Ci aby on był miły ?
Ani Ty ani ja nie jesteśmy miłe ;-) i co z tego wynika ?


..mija mów za siebie...
ja jestem miła i sympatyczna :nincognito:
_________________
Od osoby z zespołem Downa nie warto odwracać głowy.
Gdy człowiek spojrzy w jego oczy,może w nich ujrzeć świat,w którym każdy chciałby żyć...

Jak powstał Zakątek 21
 
 
karolina1 
trajkotek


Wiek: 42
Dołączyła: 13 Lut 2007
Posty: 1755
Skąd: wielkopolska
Wysłany: 2008-03-02, 23:26   

Mija jest nie miła :shock:
Miałam miłą okazję poznać tą panią osobiście zresztą jako jedyną z tego forum,i się nie zgadzam,to przemiła babka,i jaka radosna.Więc nie wierzcie jej bo oszukuje.
_________________
Karolina, mama Nicolki (7l.)
 
 
magura 
moderator
zakręcony tata Cysia


Pomógł: 1 raz
Wiek: 50
Dołączył: 06 Lip 2007
Posty: 4076
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2008-03-03, 01:49   

Hehe, Karolko, nie przejmuj się. Ja Miji nigdy nie spotkałem (a może były jakieś sny - vide Olcikowy post, który do teraz mnie powala :hyhy: ) ale jakoś nigdy nie miałem wątpliwości. Miju, ależ z ciebie zła baba :] Toż to w każdym poście "widać, słychać i czuć" ;-)
_________________
:arrow: Liski_5 to Lusi, Michał (vel magura) i nasze Liski-urwiski: Paweł (14), Marcinek z zD (08.05.07) oraz Zosia (8).
 
 
Monika22 
gaduła


Wiek: 42
Dołączyła: 25 Mar 2008
Posty: 175
Skąd: śląsk
Wysłany: 2008-04-17, 11:56   

Mam pytanie, czy jest jakieś dziecko, które było operowane w Zabrzu? Jaka jest wasza opinia o dr Pająku?
Mój synek we wtorek ma mieć operację - CAVC.
 
 
Alicja 
złotousty
Założycielka forum i stowarzysznia Zakątek 21


Pomogła: 31 razy
Dołączyła: 01 Paź 2006
Posty: 14111
Skąd: Skąd:
Wysłany: 2008-04-17, 12:05   

Dr.Pająk jest ordynatorem i kardiochirurgiem w Katowicach -Ligocie i operuje również w Zabrzu.Mamy,które spotkałam na kardiologii wyrażały się o nim pozytywnie.
On (chyba nie jestem pewna :roll: ) operował naszego zakątkowego Oskarka-syna Agnes.
_________________
Od osoby z zespołem Downa nie warto odwracać głowy.
Gdy człowiek spojrzy w jego oczy,może w nich ujrzeć świat,w którym każdy chciałby żyć...

Jak powstał Zakątek 21
 
 
Dagmara 
nawijacz

Wiek: 47
Dołączyła: 12 Lis 2006
Posty: 968
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2008-04-17, 12:07   

Moniko zajrzyj do Wad serca- najlepsze ośrodki operacyjne dla naszych dzieci?
Tam znajdziesz wypowiedzi kilku osób, których Dzieciaczki były operowane właśnie w Zabrzu.
Między innymi nasz Mikołajek, prowadziła nas dr Karwot, a operował prof.Skalski, ale doktora Pająka niestety nie kojarzę :-(
_________________
Dagmara = mama Aniołka Mikołajka i Lenki( 23.09. 2008 r.)
 
 
Monika22 
gaduła


Wiek: 42
Dołączyła: 25 Mar 2008
Posty: 175
Skąd: śląsk
Wysłany: 2008-06-06, 12:22   

Moje doświadczenia ze ŚCCH są bardzo pozytywne. Naszym lekarzem prowadzącym jest dr Blandyna Karwot. Oskarek miał operację 23 kwietnia - CAVC. Operował go dr Pająk - wspaniały człowiek. Udzielił nam wyczerpującej informacji na temat operacji, ewentualnych zagrożeniach. Za każdym razem jak był w ŚCCS (dr Pająk jest ordytantorem na Ligocie, a do Zabrza przyjeźdza tylko we wtorki i czwartki na operację) odwiedzał Oskarka.
Operacja trwała ok. 4 godzin. Niestety nie dało się dokonać pełnej korekcji. Pozostał VSD oraz niedomykalność zastawki mitralnej. Po operacji było dużo komplikacji - zapalenie płuc, Oskarek nie chciał jeść, był karmiony sondą, dużo by pisać. 3 czerca przeszedł refliskację mostka, teraz ma zszyty nićmi stalowymi. Mam nadzieję, że wkrótce wyjdziemy do domu.
O lekarzach ze ŚCCH mogę wypowiadać się tylko pozytywnie. Są to poprostu cudowni ludzie. Wiem, że na lepszy szpital nie mogliśmy trafić.
 
 
Dagmara 
nawijacz

Wiek: 47
Dołączyła: 12 Lis 2006
Posty: 968
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2008-06-06, 14:52   

Moniko, mimo tego ze nasza historia nie zakończyła się szczęśliwie, podzielam Twoje zdanie o lekarzach z Zabrza. Naszą lekarką prowadzącą też była dr Blandyna Karwot :-)
(upss :oops: pisałam już o tym powyżej)
_________________
Dagmara = mama Aniołka Mikołajka i Lenki( 23.09. 2008 r.)
 
 
justyna3003 
gaduła

Dołączyła: 14 Lip 2008
Posty: 295
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2008-07-28, 19:35   

ja też polecam Śląsk-ja leżałam w Katowicach Ligocie na kardiologii i mam bardzo dobre zdanie o tym szpitalu i o lekarzach w nim pracujących
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xand created by spleen modified v0.4 by warna fixing Program do sklepu