FB Portal   Downoteka   "Nowe" forum   Użytkownicy   Statystyki   Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Ranking lekarzy - Poznań i okolice
Autor Wiadomość
Honka 
gaduła


Wiek: 42
Dołączyła: 12 Paź 2011
Posty: 289
Skąd: Poznań
Wysłany: 2013-03-28, 10:37   

No właśnie jakoś na innych falach z ta doktorka nadajemy...
dla nas była mega-niemiła, na moje pytania odpowiadała zdawkowo i patrzyła na mnie jak na kosmitkę...
tam to nie chcę;(((
ale efcia- dziękiza szybką reakcję!
_________________
mama :arrow: Adrianny z ZD ur. 31.01.2012
 
 
efcia 
trajkotek


Pomogła: 1 raz
Wiek: 46
Dołączyła: 05 Lut 2011
Posty: 2418
Skąd: Wągrowiec
Wysłany: 2013-03-28, 18:44   

Ojej, no zobacz, a ja ją dobrze odbieram.
_________________
Ewa, mama Mikołaja (19.02.2006) i słodkiego Dawidka z ZD (06.03.2010)
 
 
Żabcia 
mruczek


Wiek: 40
Dołączyła: 05 Maj 2011
Posty: 97
Skąd: Piła/Wyrzysk
Wysłany: 2013-06-22, 12:10   

My polecamy Dr Gozt - Więckowską wizyta prywatna 150 zł. Ja bardzo jestem zadowolona po wizycie :)
_________________
Dagmara mama Kacperka z ZD ur. 19.03.2010r. :) i Kubusia 6 lat oraz żona Łukasza
 
 
emka205 
złotousty
z kosmosu


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 15 Lip 2008
Posty: 3463
Skąd: z kosmosu
Wysłany: 2013-06-26, 19:04   

Żabcia napisał/a:
My polecamy Dr Gozt - Więckowską


a kimż ona?
_________________
nic nie dzieje się przypadkiem..(Filip 2005)
 
 
szałwia 
trajkotek


Pomogła: 2 razy
Wiek: 45
Dołączyła: 24 Paź 2009
Posty: 2458
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2013-06-26, 21:36   

emka205 napisał/a:
Żabcia napisał/a:
My polecamy Dr Gozt - Więckowską


a kimż ona?


Okulistka. Specjalista od zeza.
_________________
Sylwia - mama Wiktora (ur.21.02.2006) i Igorka z zD (ur.05.08.2009)
 
 
Żabcia 
mruczek


Wiek: 40
Dołączyła: 05 Maj 2011
Posty: 97
Skąd: Piła/Wyrzysk
Wysłany: 2013-06-27, 08:21   

Tak okulistką i tak jak Szałwia napisała specjalistką w dziedzinie Zeza.
_________________
Dagmara mama Kacperka z ZD ur. 19.03.2010r. :) i Kubusia 6 lat oraz żona Łukasza
 
 
Maciejka 
nawijacz


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 11 Gru 2006
Posty: 1260
Skąd: Poznań okolice
Wysłany: 2013-07-02, 11:32   

Żabcia, napisz proszę jak wyglądało badanie.
Mieliście dobierane okulary? Ile trwała wizyta?
Czy zakrapla oczy przed badaniem?
Czy odbywa się badanie komputerowe?
Czy dziecko musi się przystawić czołem i brodą do takiego urządzenia do badania komputerowego, gdzie musi spojrzeć na wprost?
Czy lekarka sprawdza wzrok dziecku za pomocą tablicy z obrazkami?
Czy ma sposoby na dzieci niemówiące i niewspółpracujące w gabinecie?
_________________
Beata, mama Natalki oraz Jasia z ZD
 
 
gregona 
mruczek


Wiek: 43
Dołączyła: 10 Sie 2012
Posty: 75
Skąd: Poznań
Wysłany: 2013-07-25, 21:45   

Mnie udajo się wbić na NFZ do akademii medycznej na badanie z dr Martą Pawlak. Jesli nie ma się tam kartoteki to się człowiek nie wbije bo ona przyjmuje na "wczesniakach", ale jest możliwośc prywatnej wizyty na ul. Jasielskiej koszt 110zł, bo pojechała tam nasza znajoma. Kobita wygląda tak http://www.centrumswjerzy...hd-marta-pawlak Jest bardzo miła, ale i rzeczowa. Znajomi byli już po badaniu to zadzwoniła do nich po kilku dniach na komórkę pytając czy wszystko ok i umówiła się z nimi na kolejne badanie, ale idzie im na rękę i wcześniej podaje receptę, by na badanie dziecko było odpowiedni przygotowane (znajoma była baardzo zaskoczona jej "ludzkim" podejściem;))
Maciejka napisał/a:
Żabcia, napisz proszę jak wyglądało badanie.
Mieliście dobierane okulary? Ile trwała wizyta?
Czy zakrapla oczy przed badaniem?
Czy odbywa się badanie komputerowe?
Czy dziecko musi się przystawić czołem i brodą do takiego urządzenia do badania komputerowego, gdzie musi spojrzeć na wprost?
Czy lekarka sprawdza wzrok dziecku za pomocą tablicy z obrazkami?
Czy ma sposoby na dzieci niemówiące i niewspółpracujące w gabinecie?

ja za każdym razem siedzę tam ok. 2h z zakropleniem oczu. Tak komputerowe, ona pika urządzeniem (skanuje) przed oczami dziecka i drukuje się ze stacjonarnego komputera wynik, dziecko nigdzie głowy nie przykłada. Tablice też przystawiała, Antek był zachwycony ;] Kobita jest bardzo otwarta na dzieci, ma pacynki, zabawki, smoka ze światełkiem ;] - ilekroć jestem są tak dzieci z różnymi przypadłościami i żadne nie wyje a bawi się w piratów itd... dzieciaki zawsze chętnie wchodzą do gabinetu, więc moim zdaniem ma sposoby. Ja polecam.
_________________
www.ekotropiciel.pl
 
 
gregona 
mruczek


Wiek: 43
Dołączyła: 10 Sie 2012
Posty: 75
Skąd: Poznań
Wysłany: 2013-07-25, 21:50   

szałwia napisał/a:
emka205 napisał/a:
Żabcia napisał/a:
My polecamy Dr Gozt - Więckowską


a kimż ona?


Okulistka. Specjalista od zeza.

Razem z nią badała nas dr Marta Pawlak. Pani Marta badała Antka, a Gotz tylko "zerknęła" na potwierdzenie. Generalnie miła, ale jednak jakaś taka za "ścianą".
_________________
www.ekotropiciel.pl
 
 
Makowa 
mruczek

Wiek: 40
Dołączyła: 07 Lut 2012
Posty: 102
Skąd: pow. poznański
Wysłany: 2013-07-29, 20:14   

Dziewczyny, macie dobrego logopedę zorientowanego w ZD? Chodzi o przodozgryz. Może jakiś ortodonta się znajdzie przy okazji?
_________________
Mama Heli (ur. 10.09.2010 r.) i Brunona z ZD (ur. 24.05.2012)
 
 
gregona 
mruczek


Wiek: 43
Dołączyła: 10 Sie 2012
Posty: 75
Skąd: Poznań
Wysłany: 2013-07-29, 20:45   

Ja chodzę do ośrodka Bartek, tam jest fajna logopeda, kobitka: Renata Molik. Teraz wysłała nas po płytkę podniebienną, bo Antol wywala jęzor.
_________________
www.ekotropiciel.pl
 
 
Makowa 
mruczek

Wiek: 40
Dołączyła: 07 Lut 2012
Posty: 102
Skąd: pow. poznański
Wysłany: 2013-08-01, 23:01   

Dzięki, do Bartka łatwiej sie dostać niż do Poradni Jaskółka. Jakie doświadczenia macie z "Jaskółką" Stowarzyszenia Na Tak? A tak w ogóle jest sens zapisywać się i tu i tam?
_________________
Mama Heli (ur. 10.09.2010 r.) i Brunona z ZD (ur. 24.05.2012)
 
 
ania_as 
trajkotek


Wiek: 53
Dołączyła: 31 Paź 2006
Posty: 2078
Skąd: Poznań
Wysłany: 2013-08-02, 21:33   

Jest, choćby po to, aby osobiście wyciągnąć wnioski z prowadzonych terapii. Nieraz po pierwszym spotkaniu niewiele rodzic jeszcze wie, nie widzi sensu wykonywania określonych ćwiczeń. Po upływie kilku tygodni czy miesięcy nabywamy jakieś "doświadczenie" i wtedy łatwiej podejmować decyzje czy kontynuować spotkania w danym ośrodku czy też nie.
Wadą chodzenia w kilka miejsc jest pewnie to, że nie zawsze wyłapiemy, która terapia przekłada się na realne sukcesy dziecka. Jednak jeżeli powtarzamy pewne ćwiczenia w domu to zauważymy to sami.
_________________
Ania, mama Łukaszka z ZD (ur. 14. 08. 2006r.), Sylwii(22l) i Szymona (19 l)
 
 
mag77 
cichosza

Wiek: 46
Dołączyła: 12 Lut 2013
Posty: 31
Skąd: Poznań
Wysłany: 2013-08-27, 19:45   

Ja chodzę do:
- logopedy na Polną - Pani Agnieszka Czerniak, jest miła, interesuje się tematem (chociaż chyba nie jest specjalistą od ZD, tylko od malutkich dzieci), wysłała nas po płytkę podniebienną na Bukowską (chociaż dr Regner mówiła, że nie trzeba), a jednak nie żałujemy, bo płytka już fajnie działa (po dwóch miesiącach - ale druga, bo pierwsza była zbyt dopasowana - ważne, żeby płytka nie zasysała się za bardzo do podniebienia).
- Fajna logopeda jest też w stowarzyszeniu "Potrafię więcej" na Strzeszyńskiej (od września się przenoszą - Pani Lidka, ale nie wiem, czy się specjalizuje w ZD, za to uczyła się u dr Regner). Pokazała nam masaż twarzy (oprócz neuro-Moralesa).
Ortodoncja najlepsza chyba jest u dr Mathews-Brzozowskiej na Bukowskiej (ale nie mam jeszcze doświadczenia z aparatami - bo Franek nie ma jeszcze zębów)
_________________
Magda - mama Franka z ZD (31.01.2013)
 
 
gregona 
mruczek


Wiek: 43
Dołączyła: 10 Sie 2012
Posty: 75
Skąd: Poznań
Wysłany: 2013-08-27, 20:12   

My mamy płytkę podniebienną robiliśmy na Bukowskiej robiła ją dr Turska-Malińska. Wychodzą mu zęby cała górna i dolna "szuflada" więc się złości na płytkę, krztusi choć miał spiłowaną i wyciąga za te "druty", które są dla mnie pomyłką (biorąc pod uwagę, że mały ma aparaty słuchowe, okulary i jeszcze płytkę - każdy miałby dość, a co dopiero roczny maluch). Płytka mu spada, nie wiem czy źle dopasowana czy po prostu on tak się wierci. Generalnie ma teraz okres, że kiedy podchodzę do niego z łyżeczką choćby pustą to zaciska szczęki - bo jest w fazie buntu szućcowego, więc zamiast płytki trenuję te podchody i ładnie zamyka paszczę :)
_________________
www.ekotropiciel.pl
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xand created by spleen modified v0.4 by warna fixing Program do sklepu