FB Portal   Downoteka   "Nowe" forum   Użytkownicy   Statystyki   Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
turnus rehabilitacyjny w CZD w Warszawie
Autor Wiadomość
wera25 
gaduła

Wiek: 38
Dołączyła: 07 Paź 2010
Posty: 541
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2010-10-12, 13:17   

już wiem wszystko
 
 
kabatka 
admin
Założyciel forum i Stowarzyszenia "Zakątek 21"


Pomogła: 1 raz
Wiek: 47
Dołączyła: 28 Wrz 2006
Posty: 14639
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-10-12, 13:24   

Wera mam taką prośbę - zwolnij :prosze:
Jeśli zadałaś tu pytanie - poczekaj chwilę, dzień, dwa, ktoś na pewno odpowie. A co ważniejsze,z tej odpowiedzi skorzystają także przyszli użytkownicy, którzy także będą chcieli dostać się na turnus w CZD. Obecnie zadałaś to samo pytanie w SB, Tusia Ci tam odpowiedziała, w SB odpowiedź zniknie jutro albo pojutrze i nikt już poza kilkoma osobami nie będzie jej znał.

Forum polega na wymianie doświadczeń - ktoś doradza Tobie, ale także z tej wiedzy potem mogą czerpać inni :tak:
_________________
Monika, mama anielskiego Kubuli z zD (ur. 18.09.2005 - zm. 31.07.2006) , Ninki (ur. 16.02.2010 r.) i Lilki (ur. 4.02.2014 r.)
 
 
paulinaj 
cichosza


Wiek: 42
Dołączyła: 29 Lip 2010
Posty: 41
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-10-12, 22:56   

Wero,
Z nami było tak:
Nasza lekarka (pediatra Janka) wypisała mu skierowanie do Poradni Rehabilitacyjnej w CZD. To podanie zawiozłam osobiście do sekretariatu rehabilitacji CZD (telefonicznie mnie poinformowano, że można też wysłać. Ja mam blisko, więc zawiozłam). Pani w sekretariacie poinformowała mnie, że Jasiowi zostanie przydzielony lekarz i zostaniemy listownie powiadomieni o terminie wizyty. Tak też się stało. Dostałam małą karteczkę z terminem, który musiałam potwierdzić telefonicznie. Jaś dostał się do dr Jedlińskiej -ortopedy. Ta po konsultacji wykonała telefon do Pani doktor z neurologii (nie znam nazwiska) i poprosiła o zapisanie na turnus rehabilitacyjny. Poszliśmy do sekretariatu rehabilitacji neurologicznej i został nam przydzielony termin.

Jesteśmy po drugim dniu zajęć - Janka rehabilituje Pani Lipka metodą Bobath - ja uczę się ćwiczeń, podnoszenia i przewijania -trochę na nowo :-)
My zostaliśmy skierowani na turnus przez ortopedę, może ktoś jeszcze napisze jak wygląda droga na turnus, przez konsultację neurologiczną.
Powodzenia!
_________________
Paulina i Tomek - rodzice Janka z ZD (ur. 8.06.2010)
 
 
wera25 
gaduła

Wiek: 38
Dołączyła: 07 Paź 2010
Posty: 541
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2010-10-12, 23:04   

przepraszam ale to przez moją niewiedzę jak kożystać z forum.mam nadzieje,że szybko się nauczę!
 
 
wera25 
gaduła

Wiek: 38
Dołączyła: 07 Paź 2010
Posty: 541
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2010-10-12, 23:07   

ja dziś zadzwoniłam do CZD i umówiono mnie na wizytę 19 pażdziernika na 11.30.mam wziąć skierowanie,książeczkę ubezpieczeniową i tyle się dowiedziałam.zawsze wysyłałm skierowania do CZD.mam nadzieje,że coś załatwie?

wiem,żenie powinnam wysyłać dwóch wiadomości jedna po drugiej.jakoś ciężko mi idzie przystosować się :cry:
 
 
ateczka77 
nawijacz
tylko mnie kochaj ...


Wiek: 46
Dołączyła: 16 Lut 2010
Posty: 1191
Skąd: garwolin
Wysłany: 2010-10-13, 11:14   

wera - to napisz, jak będziesz już po wizycie, może i ja skorzystam ;)
_________________
Szczęśliwa mama Majeczki (09-04-2008) i Stasia z ZD (28-01-2010)
fotki historia sukcesy
 
 
wera25 
gaduła

Wiek: 38
Dołączyła: 07 Paź 2010
Posty: 541
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2010-10-14, 10:58   

dobrze napewno napisze :-)
 
 
Magda2 
nawijacz


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Lut 2010
Posty: 601
Skąd: woj. mazowieckie
Wysłany: 2010-10-14, 22:12   

My zaczynamy turnus 25 października szkoda, że się nie spotkam z Wami dziewczyny.
Z czystym sumieniem mogę polecić p. Piekarską to super rehabilitantka. A ta blondynka z kręconymi włosami o której pisała Djulia to pewnie p. Pęska. Ostatnio to ona wyznaczała nam turnus, p. Kmiotek już w CZD nie pracuje z tego co słyszałam. Po za tym jak Iga napisała, że na muzykoterapii śpiewa się o rękach, nogach i kolanach również używa się instrumentów i prowadzone są różne zabawy na materacu.
_________________
Weronisia z ZD ur. 14.05.09r, Natuś 17.07.12r.
:arrow: Foteczki Weronisi
:arrow: Osiągnięcia Weronisi
 
 
wera25 
gaduła

Wiek: 38
Dołączyła: 07 Paź 2010
Posty: 541
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2010-10-17, 23:38   

droga Magdo masz rację pani dr.Kmiotek nie pracuje bo ja chciałam się do niej umówić ale niestety musieli mnie wpisać do kogoś innego, nawet nie wiem do kogo? My jedziemy tam pierwszy raz i nie wiem jak nam pójdzie? Boję się bo nikogo jeszcze na oczy nie widziałam i nie wiem co i jak? Rehabilitanta lekarz przydziela? Jak jadę we wtorek to powiedzą mi wszystko i wytłumaczą? Mam stresa
 
 
Magda2 
nawijacz


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Lut 2010
Posty: 601
Skąd: woj. mazowieckie
Wysłany: 2010-10-18, 12:10   

Wera25 nie martw się, wszystko będzie dobrze. Wydaje mi się, że Was też przyjmie p. Pęska to bardzo miła pani. Na początku musisz iść to rejestracji, pokazać ubezpieczenie, oni dadzą Ci historie choroby dziecka - jeżeli już taka istnieje i pokierują do lekarza. Wizyta jak każda inna, krótki wywiad, trochę obserwacji jak dziecko sobie radzi. Nie potrafię odpowiedzieć na pytanie czy lekarz zleca rehabilitanta, na pewno powie jakie zajęcia są wskazane, jakie będą odbywane podczas turnusu. Po wizycie u lekarza w sekretariacie ustala się termin turnusu na który czeka się dość długo ok 2-3 miesiące. Wszystko zależy od miejsc na rehabilitacji, nie ma problemu dostać się na muzykoterapie, basen czy adaptacje funkcjonalną, wszystko rozpatrywane jest pod kątem właśnie zajęć z rehabilitantem. My ostatnio mieliśmy turnus 5 lipca, następny miał być od 4 października ale z dublował nam się z Jadownikami. W razie niejasności o wszystko pytaj lekarza, no i nie stresuj się bo nie ma takiej potrzeby :tak:
_________________
Weronisia z ZD ur. 14.05.09r, Natuś 17.07.12r.
:arrow: Foteczki Weronisi
:arrow: Osiągnięcia Weronisi
 
 
wera25 
gaduła

Wiek: 38
Dołączyła: 07 Paź 2010
Posty: 541
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2010-10-18, 23:47   

dziękuje :*
 
 
wera25 
gaduła

Wiek: 38
Dołączyła: 07 Paź 2010
Posty: 541
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2010-10-20, 11:34   

kochani byłyśmy wczoraj pierwszy raz w poradni rehabilitacyjnej w CZD i mamy turnus od 15 - 19 listopada (muzykoterapia , terapia zajęciowa i terapia indywidualna ) zobaczymy jak będzie? Mam tylko pytanko do mam które miszkały w hotelu : rezerwowałyście wcześnij termin , na jakiej zasadzie mieszka się w tym hotelu - aż się boje :-(
 
 
wera25 
gaduła

Wiek: 38
Dołączyła: 07 Paź 2010
Posty: 541
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2010-10-20, 21:39   

mam pytanko: czy jak byłyście na turnusie w CZD i nocowałyście w hotelu to ile za dobę płaciłyście? Jeśli dobrze wyczytałam to 100 zł. za dobę jest tak? Makabra :cry:
 
 
paulinaj 
cichosza


Wiek: 42
Dołączyła: 29 Lip 2010
Posty: 41
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-10-20, 21:58   

Wero, popatrz na ten link http://www.patron.waw.pl/cennik
Są pokoje za 100 zł, ale są też za 70... wiem, że to też nie jest super tanio...
_________________
Paulina i Tomek - rodzice Janka z ZD (ur. 8.06.2010)
 
 
renia33 
nawijacz

Wiek: 47
Dołączyła: 20 Gru 2009
Posty: 985
Skąd: okolice Chełma
Wysłany: 2010-10-20, 22:01   

Wera z mojego niewielkiego doświadczenia wiem, że jest to cena za pokój jednoosobowy. Sprubuj zadzwonić do hotelu i dopytać o miejsce w pokoju kilku osobowym.
Choć teraz przypomniałam sobie, że te pokoje są dla mam ,których dzieci SĄ na oddziałach, więc niewiem, czy obecność malucha nie będzie przeszkadzała?
Ale kto pyta, nie błądzi :*
EDIT: Gdy dzwoniłam do CZD byla mowa o 30 zł w pokoju 3 osobowym;fakt, była mowa o przespaniu się i odświerzeniu. ;/ sory za braki w wiedzy :czytaj: :
_________________
mama Weroniki z Z.D.(ur.17 01 2007) i Łucji (już pełnoletniej ;) )
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xand created by spleen modified v0.4 by warna fixing Program do sklepu