FB Portal   Downoteka   "Nowe" forum   Użytkownicy   Statystyki   Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Lekarze w Białymstoku
Autor Wiadomość
Zabelka9
milczek

Dołączył: 23 Lut 2015
Posty: 11
Wysłany: 2015-04-17, 06:07   Lekarze w Białymstoku

Witam mam pytanie mój synek ma 5 miesięcy chciałabym pójść do neurologa dziecięcego w Białymstoku może ktoś polecić? Do jakiego jeszcze specjalisty powinnam się udać i w jakim czasie? Wiem że okulista ale kiedy?Nikt nic nie powie wszyscy myślą"urodziłaś to się martw sama " przykre.Co do specjalistów pod opieką kardiologa jesteśmy.Czy wiecie co to jest wiotkość krtani? Czemu wszyscy olewają mówią że to nic a ja się boję?
_________________
Mama Marcina 21.11.2014 zd i 3 córeczki 14,9,4 lat:D
 
 
klaudia 
gaduła


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Lis 2012
Posty: 416
Skąd: Skrzyszów - Śląsk
Wysłany: 2015-04-17, 07:34   

Jeśli chodzi o lekarz to hm do okulisty idź napewno sprawdzić co i jak ( ja byłam z Alanem jak miał ok roku , kolejną kontrolę wyznaczyła nam jak skończy 3 latka bo wszystko z oczkami ok ), idźcie pobrać małemu badania na TSH, FT3 i FT4 a potem z wynikami do endokrynologa , sprawdzi co i jak i zaleci co dalej ( u nas np wszystko w porządku w tym temacie więc teraz tylko robimy badania co 4-5 miesięcy jeśli jest ok to ok, a jeśli wynik nie będzie się mieścił w normie mamy jechać na kontrolę do endo.) , do neurologa Alan był 2 razy , kolejna kontrola za jakieś pół roku. Jeśli macie jeszcze jakieś wątpliwości lub Ciebie coś niepokoi to pediatra powinien was pokierować do jakiego specjalisty macie się dodatkowo udać , a jeśli tego nie robi to zmieńcie pediatrę ( ja tak zrobiłam bo moja też nas " olewała" jak poprosiłam o skierowanie na TSH to mi powiedziała że małemu choroby wymyślam , że niema takiej potrzeby i nic mi nie da) :)
_________________
Klaudia : mama Julii (4.09.2011) Alanka z ZD (27.03.2013) i Aniołeczka ( 7tc)
 
 
Katarzyna Wełna 
nawijacz

Pomogła: 2 razy
Wiek: 48
Dołączyła: 13 Mar 2014
Posty: 817
Skąd: Bukowno k.Olkusza
Wysłany: 2015-04-17, 15:28   

Nasz pediatra też nic nam nie pomógł dopiero genetyka nas pokierowa jakich specjalistów mamy zaliczyć i wpisała nam wszystkie potrzebne skierowania (laryngolog, kardiolog, okulista, i co ile mamy robić tsh Ft 4).
_________________
Katarzyna mama: Aleksander 2004,Natasza 2008,Maksiu ZD(22.08.2013).
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xand created by spleen modified v0.4 by warna fixing Program do sklepu