FB Portal   Downoteka   "Nowe" forum   Użytkownicy   Statystyki   Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Zakątek 21 nasze oczekiwania i rozczarowania
Autor Wiadomość
Maria74
złotousty

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 27 Sie 2014
Posty: 2527
Wysłany: 2016-05-03, 21:29   

A ci mniej zaawansowani będą mogli odwiedzać też tą cześć? Ja czytam wszystko, bardzo chętnie też o nastolatkach i dorosłych, właśnie żeby czegoś się dowiedzieć, oswoić. Jak na razie to raczej optymistycznie mnie nastrajają informacje z Zakątka :-) Jeszcze tylko nie do końca oswoiłam się z tematem - co z moim synkiem, kiedy zabraknie mnie i męża. Czytam nawet o zdrowym odżywianiu, o ziołach i nawet o szydełkowaniu, choć raczej lubię się odżywiać nie najzdrowiej a szydełka to nie pamiętam kiedy trzymałam w ręku.
_________________
Maria, mama Krzysia z zD ur. 19.11.2013 r.
 
 
martas 
złotousty
martas

Pomogła: 3 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 24 Sie 2008
Posty: 3953
Skąd: Stargard
Wysłany: 2016-05-03, 22:09   

Marzenia uwierz mi, że moja reakcja nie wynika z tego, że jestem nieżyczliwa, niepomocna, arogancka czy złośliwa tylko o formę wypowiedzi, jaką prezentuje Olga. Odezwałam się akurat nie w tym wątku, w którym powinnam jednak razi mnie to, w jaki sposób toczone są dyskusje. I napisałam to po raz ostatni. Jeśli Wam to odpowiada, to nie wnikam :-)
_________________
moja ekipa:
Hania 6.05.2008
Ant 15.01.2013
Szympans 17.01.2017
 
 
OlgaKomorowska 
mruczek


Wiek: 49
Dołączyła: 04 Cze 2015
Posty: 115
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2016-05-03, 22:11   

Myślę że jest taka potrzeba. Żeby nasze posty nie ginęły gdzieś w ogromnej ilości wszystkich postów. Potem trudno jest odszukać to co nas interesuje.
_________________
Agata i Janek to moje super dzieciaki!
www.olgakomorowska.pl
 
 
Marzenia 
złotousty
mama Anny Julijki z zD


Pomogła: 1 raz
Wiek: 60
Dołączyła: 12 Mar 2008
Posty: 2623
Skąd: pow. gdański
Wysłany: 2016-05-03, 23:39   

groszek napisał/a:
Myślę nad powstaniem części forum- Zakątka dla zaawansowanych... - była już kiedyś zgłaszana taka potrzeba dla rodziców starszych dzieci - powiedzmy nastolatków ..

ciekawa jestem czy nadal jest taka potrzeba?


Aniu bardzo fajny pomysł.

Na ostatnim naszym zakątkowym turnusie bardzo podobał mi się udział wolontariuszki.
Może któraś z nas jest biegła w pisaniu projektów albo ma kontakt z Uczelniami, młodzieżą studiującą pedagogikę specjalną, psychologię i może wspólnie byśmy byli w stanie stworzyć projekt udziału na zakatkowych turnusach wolontariuszy. Którzy codziennie prowadziliby zajęcia grupowe typu: bajkoterapia, muzykoterapia, logorytmika, wg własnych scenariuszy...bez nas rodziców a my w tym czasie moglibyśmy mieć czas np: na zzumbę, pływanie, kijki, kajaki, rowerki, masaż, malowanie paznokci, zakupy, fryzjera...taki czas dodatkowo wolny tylko dla nas. Tylko ja osobiście nie wiem gdzie i i do kogo można uderzyć, by zdobyć na takich wolontariuszy kasę, by móc opłacić im wyżywienie i zakwaterowanie. Może zasięgnąć trzeba języka w BK albo Ja też? Tylko czy Oni zdradza nam swój patent...?
_________________
"To, co jest przyczyną twoich najgłębszych cierpień, jest zarazem źródłem twoich największych radości."
suwaczekAni
 
 
Marzenia 
złotousty
mama Anny Julijki z zD


Pomogła: 1 raz
Wiek: 60
Dołączyła: 12 Mar 2008
Posty: 2623
Skąd: pow. gdański
Wysłany: 2016-05-04, 00:45   

martas napisał/a:
Marzenia uwierz mi, że moja reakcja nie wynika z tego, że jestem nieżyczliwa, niepomocna, arogancka czy złośliwa tylko o formę wypowiedzi, jaką prezentuje Olga. Odezwałam się akurat nie w tym wątku, w którym powinnam jednak razi mnie to, w jaki sposób toczone są dyskusje. I napisałam to po raz ostatni. Jeśli Wam to odpowiada, to nie wnikam :-)


martas ja nie śledzę wpisów Olgi tu na forum. Zajrzałam z ciekawości do wątku polecanych artykułów i od razu osobiście poraził mnie Twój wpis a w szczególności jego forma i błąd ortograficzny na samym wstępie.
martas napisał/a:
:roll: Na prawdę nie można prowadzić normalnej dyskusji? Tyle razy już zwracano Ci uwagę, a Ty dalej swoje :shock:


martas przykro mi ale z tego Twojego wpisu nawet nie wiedziałam do kogo są skierowane Twoje słowa i okrągłe oczy: czy do kropeczki czy do Olgi, zabrakło mi imienia, nicku, A Twoją reprymendę, upomnienie odebrałam tak jakbyś teraz to Ty tu rządziła i wszystko i wszystkich ustawiała do pionu. Ja osobiście nie lubię takiego stylu, takiej formy zwracania uwagi, razi mnie to. Zrobiło mi się okropnie żal Osoby na którą nakrzyczałaś. Nie chciałabym, by mnie ktoś w taki sam sposób traktował. Każdej osobie na naszym forum należy się szacunek.
_________________
"To, co jest przyczyną twoich najgłębszych cierpień, jest zarazem źródłem twoich największych radości."
suwaczekAni
 
 
martas 
złotousty
martas

Pomogła: 3 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 24 Sie 2008
Posty: 3953
Skąd: Stargard
Wysłany: 2016-05-04, 07:26   

Marzenia napisał/a:


martas ja nie śledzę wpisów Olgi tu na forum. Zajrzałam z ciekawości do wątku polecanych artykułów i od razu osobiście poraził mnie Twój wpis a w szczególności jego forma i błąd ortograficzny na samym wstępie.

Ja śledzę i mi to przeszkadza, więc wyraziłam swoje zdanie. Forma w jakiej to zrobiłam jest adekwatna do moich odczuć.
_________________
moja ekipa:
Hania 6.05.2008
Ant 15.01.2013
Szympans 17.01.2017
 
 
groszek 
junior admin


Pomogła: 13 razy
Wiek: 60
Dołączyła: 11 Gru 2006
Posty: 16797
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-05-04, 15:51   

Maria74 napisał/a:
A ci mniej zaawansowani będą mogli odwiedzać też tą cześć?

Jeśli podamy granicę wieku dziecka, jako klucz do wejścia to poniżej 10 lat -nie
_________________
Dzieci groOszkòw
Marysia 36
Maciek i Kasia po 34
Marcin 31
Małgosia 29
Mateusz 25
Maksymilian 18 (17.06.2005)
 
 
kamienna
mruczek


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 94
Wysłany: 2016-05-04, 18:13   

groszek napisał/a:
Maria74 napisał/a:
A ci mniej zaawansowani będą mogli odwiedzać też tą cześć?

Jeśli podamy granicę wieku dziecka, jako klucz do wejścia to poniżej 10 lat -nie


A dlaczego taka segregacja? Ja na przykład chciałabym poczytać, jak to jest ze starszym zespołowcem. To sposób na przygotowanie się, na przerobienie na sucho problemów, które mogą się nam osobiście też przytrafić.
 
 
Iga 
złotousty
iga


Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 29 Lis 2007
Posty: 9666
Skąd: Dębica
Wysłany: 2016-05-04, 18:42   

A dlatego, że dawno temu, były/są osoby na forum, gdzie takie informacje je raziły i nie chciały o nich czytać. Wiec na Z21 albo piszesz lukrowanie o malutkich bobaskach, albo wcale :)
Dużo rodziców z małymi dziećmi wypiera tematy związane z masturbacją w łazience, zmianami podpasek i innni mniej przyjemnymi rzeczami.

Tak w skrocie.
_________________
iga - mama Majowej z zD ur. 09.03.2007
www.gugaa.blog.onet.pl
www.najmajowniejsza.net
 
 
martas 
złotousty
martas

Pomogła: 3 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 24 Sie 2008
Posty: 3953
Skąd: Stargard
Wysłany: 2016-05-04, 19:08   

Iga napisał/a:
A dlatego, że dawno temu, były/są osoby na forum, gdzie takie informacje je raziły i nie chciały o nich czytać.

Ej. No ja nie wiem. Nie pamiętam takich sytuacji. Serio?
_________________
moja ekipa:
Hania 6.05.2008
Ant 15.01.2013
Szympans 17.01.2017
 
 
Iga 
złotousty
iga


Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 29 Lis 2007
Posty: 9666
Skąd: Dębica
Wysłany: 2016-05-04, 19:16   

No, ta brutalna prawda o zD ;-)
_________________
iga - mama Majowej z zD ur. 09.03.2007
www.gugaa.blog.onet.pl
www.najmajowniejsza.net
 
 
Maria74
złotousty

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 27 Sie 2014
Posty: 2527
Wysłany: 2016-05-04, 19:42   

Iga napisał/a:
A dlatego, że dawno temu, były/są osoby na forum, gdzie takie informacje je raziły i nie chciały o nich czytać. Wiec na Z21 albo piszesz lukrowanie o malutkich bobaskach, albo wcale :)
Dużo rodziców z małymi dziećmi wypiera tematy związane z masturbacją w łazience, zmianami podpasek i innni mniej przyjemnymi rzeczami.

Tak w skrocie.


Dziwne, ale ok. Skoro takie są potrzeby i taka wrażliwość w społeczeństwie... Mi taki podział nie za bardzo odpowiada, boję się , że zacznę się nudzić na Zakątku. No ale cóż vox populi
_________________
Maria, mama Krzysia z zD ur. 19.11.2013 r.
 
 
Iga 
złotousty
iga


Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 29 Lis 2007
Posty: 9666
Skąd: Dębica
Wysłany: 2016-05-04, 19:53   

No, chyba nie będzie ograniczenia w wejściach? Bo ja się na dziesięć lat też nie łapię ;-) i z nudów będę pisać złośliwości. Nie wiem czy to nudy, czy staropanieństwo?
_________________
iga - mama Majowej z zD ur. 09.03.2007
www.gugaa.blog.onet.pl
www.najmajowniejsza.net
 
 
Grażyna O. 
moderator
Członek Stowarzyszenia


Dołączyła: 04 Sie 2007
Posty: 6425
Skąd: tutaj
Wysłany: 2016-05-04, 20:06   

Bym tego staropanieństwem nie nazwała, ma to inną nazwę :roll:

I mogę napisać, jako matka nastolatka, że chociaż bym chciała to nie zabieram głosu w sprawach maluszków - bo z tego wyrosłam, wiele rzeczy nie pamiętam, wiele wyparłam.
Moja wiedza na temat zespołowych dzieci idzie z potrzebami mojego syna, chętnie należę do grupy na fb "poleć pomoce" aby podglądać (na prawdę podglądam) bo mój już z tego wyrósł, tak samo tutaj na zakątku wiele tematów go nie dotyczy i nie mam zdania.

Powinnam chyba zacząć udzielać się w wątku nastolatków - poprawię się :tak:
_________________
Zakątek Tomka (30.12.2003)
 
 
Iga 
złotousty
iga


Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 29 Lis 2007
Posty: 9666
Skąd: Dębica
Wysłany: 2016-05-04, 20:12   

Grażyna O. napisał/a:
Bym tego staropanieństwem nie nazwała, ma to inną nazwę :roll:


A jaką? Matko, tyś też złośliwa. I martas ostatnio też. To rzeczywiście nie staropanieństwo. U Was to brak ... :smiech:
_________________
iga - mama Majowej z zD ur. 09.03.2007
www.gugaa.blog.onet.pl
www.najmajowniejsza.net
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xand created by spleen modified v0.4 by warna fixing Program do sklepu