To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Szkoła - Opinie o szkole przy Karolkowej

BeataR - 2012-02-17, 07:26

ja nadal szukam lepszego przedszkola na Natalki, bo obecne to tez porażka :-( czy możesz podac jakie to przedszkola?? Muszę się szybko decydować bo już mam deklarację do wypełnienia pozostania w obecnym przedszkolu.
vagabunda8 - 2012-02-17, 07:32

Przyznam że pani mówiła, ale nie zanotowałam. Podam Ci nr do szkoły i poproś z dyrektorem to na pewno Ci powie. Nie obawiaj się, dyrcio jest super. 226322386.
kruffka - 2012-09-15, 22:04

Zapisałam Martynkę do szkoły na Karolkowej. Bardzo mi się spodobała. A może ktoś jeszcze idzie w przyszłym roku. Moglibyśmy się pospotykać...
wiktorria - 2013-08-11, 09:23

Kochani, dzięki za opinie! Poszłam tam zobaczyć i sprawdzić szkole i naprawdę prezentuje się imponująco, mam zamiar się na nią zdecydować Dzięki raz jeszcze!
Grażyna O. - 2013-08-11, 20:39

Wiktorrio dzisiaj się zalogowałaś, poczytałaś i poszłaś sprawdzić? W niedzielę?

Proszę, przedstaw nam się :arrow: tutaj

vagabunda8 - 2015-11-13, 19:11

Ano powiem tak.... W ub. roku zabrałam Antka z Karolkowej i był to ostatni dzwonek. Szkoła nie spełniła moich oczekiwań. Nie jest najlepszym miejscem dla dzieci z upośledzeniem w st. umiarkowanym, czy znacznym. Pan dyr. jest kapitalnym menadżerem, ale jeżeli oczekujecie rzetelnej oceny opisowej dziecka osiągnięć na koniec roku, to nie oczekujcie tego. Dawałam się zwieść.... tak jak przez trzy lata nie widziałam na oczy IPETu w tej szkole i wiele, wiele innych uwag bym miała.... tylko po co? Młody już tam nie chodzi.
Cieszę się, że zmieniłam szkołę Antkowi... teraz jest już ok. :D Nie będę podejmowała dyskusji na ten temat... kto chce to znajdzie ze mną kontakt, szkoda słów.
Pomyślałam,ze tylko krowa nie zmienia poglądów, a nie każdy ma na tyle odwagi, żeby napisać sprostowanie... prawdę...
Wiele dzieci "ucieka" z Karolkowej... powiem tylko, że im wcześniej tym lepiej.

aniak - 2015-11-13, 19:58

Basia, a gdzie Antek teraz chodzi do szkoły ?
kruffka - 2015-11-15, 07:04

Ojej! Martynka nigdy nie chodziła do szkoły na Karolkowej, bo choć ją tam zapisałam, to jednak zdecydowałam się w koñcu na inną szkołę, z której zresztą byłam potem niezadowolona.

Natomiast bliski kolega Martynki chodzi do tej szkoły i z opowieści zawsze wydawała mi się wspaniała. Jestem zdumiona złymi opiniami.

oldżi - 2017-01-12, 22:35
Temat postu: Szkoła podstawowa na ul.Karolkowej
Witam,może ktoś z forumowiczów z Warszawy może podzielić się opinią o specjalnej SP na Karolkowej?
kabatka - 2017-01-12, 23:46

Oldżi scaliłam z istniejącym wątkiem na ten temat.
Marzenia - 2017-01-17, 11:11

oldżi napisz na priv maila do vagabundy8 porozmawiaj z nią, spotkaj się i będziesz wiedziała na pewno dużo więcej.
oldżi - 2017-03-16, 21:47
Temat postu: Re: Szkoła podstawowa na ul.Karolkowej
Witam,raz jeszcze pytam o opinię o szkole na Karolkowej bo mam straszny dylemat...
Szkoła podczas pierwszej wizyty ok ale dzień otwarty porażka.Byłam też na dniu otwartym na Czarnieckiego i było fajnie tylko że tam dojechać z bemowa w godzinach szczytu😭
Proszę o Wasze opinie bo mamy mieszane uczucia.Obawiam sie zeby sie nie okazalo ze dla zespołowca z umiarkowanym stopniem niepełnosprawności ale z potencjałempo szkoła jest przechowalnia...

aniak - 2017-03-17, 08:01

napisałam priv


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group