To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Wspomagacze edukacji - Zaproszenie na bezpłatną konferencję INTEGRACJA DLA EDUKACJI

lchojnacki - 2017-04-06, 14:57
Temat postu: Zaproszenie na bezpłatną konferencję INTEGRACJA DLA EDUKACJI
Szanowni Państwo,

w imieniu organizatora Moje Bambino i Akademii Bambino zapraszamy bardzo serdecznie do udziału w nowej, IV edycji cyklu konferencyjnego "Integracja dla edukacji. Nowa podstawa programowa. Nauka kodowania i programowania w przedszkolu i w szkole podstawowej. Placówka w XXI wieku - tradycja i nowoczesność."

Udział w konferencji jest bezpłatny. W ramach konferencji odbędą się bezpłatne warsztaty z Programowania w ruchu oraz wiele atrakcyjnych pokazów i praktycznych zajęć przy stoisku Moje Bambino oraz naszych Partnerów.



Konferencje odbędą się w 9 miastach Polski. Dla Uczestników wydarzeń przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania będzie atrakcyjna nagroda - produkt do nauki programowania o wartości 2 999,90 PLN! :)

Zachęcamy do rejestracji na wydarzenie!

Terminy i miasta konferencyjne oraz szczegółowy program znajdą Państwo na stronie Moje Bambino:
https://www.mojebambino.p...l-konferencyjny



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group