FB Portal   Downoteka   "Nowe" forum   Użytkownicy   Statystyki   Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Jak często chodzicie do logopedy?
Autor Wiadomość
dianusia 
cichosza

Wiek: 42
Dołączyła: 12 Gru 2011
Posty: 25
Skąd: Norwegia
Wysłany: 2012-03-13, 18:27   

czy ktos moze mi polecić logopedę prywatnie w Krakowie? dziekuję
 
 
Mewa 
trajkotek
członek Stowarzyszenia


Pomogła: 3 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 25 Sie 2009
Posty: 2121
Skąd: Poznań
Wysłany: 2012-03-13, 20:45   

baronek napisał/a:
Jeżdżenie z nim co 3 miesiące jest dla mnie stratą czasu. Albo powinnam zmienić logopedę.


Zmień logopedę. Chociaż to nie takie proste znaleźć dobrego fachowca, który jeszcze będzie potrafił pracować z dzieckiem ;/

julkakulka, chyba skonsultuj się z logopedą, bo czterolatki zazwyczaj mówią całkiem nieźle i chętnie, nawet jeżeli trochę niewyraźnie.
_________________
Ania, mama Marcelka z zD (2009) i Kasi (2010)
 
 
Anielka 
trajkotek


Pomogła: 7 razy
Wiek: 45
Dołączyła: 28 Sty 2011
Posty: 2224
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2012-03-14, 10:56   

Franek ma logopedę raz w tygodniu. Uwielbia te spotkania. Ja siedzę notuję, uczę się, bo za trzy semestry sama będę już logopedą :jupi:
_________________
mama Zosi (10.12.2003) i Franusia (15.10.2010 z zD) Franuś

FRANEK TAŃCZY :)
 
 
agnese 
cichosza


Wiek: 50
Dołączyła: 11 Paź 2011
Posty: 31
Skąd: Rzym ,Krosno
Wysłany: 2012-06-01, 15:42   

Zajęcia rozpoczęliśmy w 13 tygodniu i to dzięki Wam postawiłam wszystkich" na nogi".Dostałam 3h tygodniowo u dwóch różnych logopedek.Każda z nich ma inne zadanie.
Sara( terapeutka) poprzez zabawę w połączeniu z gestami( które są bardzo ważne) wydaje polecenia,prośby,,zakazy zachęca do naśladowania.Kry uwielbia lustra i muzykę więc" buja się z nogi na nogę".Naśladujemy małego zachęcając go do powtarzania.(zabawki grające,telefon,zabawa w chowanego itp.)
Germana (lekarz)natomiast zajmuje sie masażami,stymulacją języka i wargi( Ona tłumaczy ja robię).Na pierwsze zajęcia musiałam stawić sie z "objadkiem" by mogła stwierdzić na jakim jesteśmy etapie.Na tych zajęciach uczę się bardzo dużo.
stymulacja poprzez zabawę typu: dmuchanie świeczki,piórka,gwizdki normalne jak i wibrujące,bańki mydlane,łyżeczka z nutellą,lody,lizaki,chwytanie przedmiotów (rurki,patyczki )wargami itp.
A tetaz o Kry: w dzień swoich urodzin na widok butelki wydał mamamamamamma....jeszcze bez znaczenia ale już było :brawo: w 15 miesiącu kiedy wzięłam go nad ranem do siebie dostałam w twarz i usłyszałam mam-ma (dziecko było głodne a ja śpiąca :oops: ).Oj ile bym dała by ponownie dostać i usłyszeć...
_________________
mama Adriana 12.2004 i Krystiana z zD (21.11.2010)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xand created by spleen modified v0.4 by warna fixing Program do sklepu