FB Portal   Downoteka   "Nowe" forum   Użytkownicy   Statystyki   Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Klinika Genetyczna w Gdańsku
Autor Wiadomość
dorota3 
trajkotek
JULCIA


Wiek: 51
Dołączyła: 26 Paź 2008
Posty: 2182
Skąd: Elbląg
Wysłany: 2014-02-25, 19:34   

Ja mam zupełnie inne doświadczenia z wizyt u dr Wierzby,,, ciągły brak czasu dla nas ,pospiech ... w końcu zrezygnowałam z tych spotkań bo tak na prawdę nic nie wnosiły ..
Teraz spotykam codziennie doktor w akademii nawet nie zapyta o Julke a jeżdziliśmy do niej 3 lata ;/
_________________
Dorota mama Oli 24 lat , Julci ur(27.02.2008)z zd i Krzysia ur.23.07.2010.




https://www.facebook.com/julciakontrabialaczka
 
 
MagdaO 
nawijacz


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Paź 2011
Posty: 676
Skąd: Kwidzyn
Wysłany: 2014-02-25, 20:04   

Ja niestety mam wrażenie podobne do Doroty na temat doktor Wierzby ;/ Kiedyś usłyszałam od jednej z zespołowych mam takie zdanie: "Chcesz usłyszeć jakie masz cudowne zespołowe dziecko, jakie jest zdolne i w ogóle... idź na prywatną wizytę do dr Wierzby" i z przykrością muszę się z tym zgodzić :tak: My byliśmy tylko raz, na fundusz, to Pani doktor nawet nie spojrzała dobrze na Zuzkę, nie dowiedzieliśmy się niczego czego już nie wiedzieliśmyi. Miałyśmy też okazję być przez 2 tygodnie na oddziale u dr Wierzby i tutaj podejście Pani doktor też zostawia wiele do życzenia (nas na szczęście prowadził inny lekarz :-D ) Ale widziałam jak inni rodzice za nią biegali aby dowiedzieć się czegoś o stanie ich dziecka, a Pani doktor nawet nie raczyła się na chwilę zatrzymać, żeby z nimi porozmawiać. Dla mnie osobiście wizyta w tej konkretnej poradni genetycznej to totalna strata czasu, ale może warto pojechać samemu, żeby się o tym przekonać ;-)
_________________
MAGDA, mama Zuzki z zD i Stasia
PANNA ZUZANNA
 
 
Roksanka 
nawijacz


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Maj 2012
Posty: 996
Skąd: pomorskie,Kłobuczyno
Wysłany: 2014-02-26, 14:19   

ula oo napisał/a:
Rozumiem że powinnam mieć skierowanie od lekarza rodzinnego ale co lekarz powinien napisać na skierowaniu: porada lekarska czy konsultacja a może jeszcze coś innego? czy ja też mogę prosić o namiary ? Będę niezmiernie wdzięczna :roll:



Tel. do rejestracji:
58 349 34 68
Musi być skierowanie.
A na skierowaniu my mamy napisane kontrola i to wystarczy.
_________________
Iwona- mama Roksanki z ZD ( 04.03.2012), Nikolki(26.08.2009)oraz Kewinka(21.11.2010)
 
 
ula oo 
gaduła
Żabcik


Wiek: 41
Dołączyła: 22 Sty 2014
Posty: 436
Skąd: Zagórze
Wysłany: 2014-02-26, 15:58   

Ok. dziękuję bardzo :prosze: :*
_________________
Tylko jedno może unicestwić marzenie- strach przed porażką

Mama Michałka z zD (ur. 31.07.2012 r.),Kacperka (7l.) i Ilonki (11l.)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xand created by spleen modified v0.4 by warna fixing Program do sklepu