FB Portal   Downoteka   "Nowe" forum   Użytkownicy   Statystyki   Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Kostium i rehabilitacja w Sosnowce
Autor Wiadomość
KAROLCIA
milczek

Dołączył: 21 Gru 2007
Posty: 8
Wysłany: 2008-03-13, 17:54   Kostium i rehabilitacja w Sosnowce

Polecam wszystkim ośrodek rehabilitacyjny Ren-Pol w Sosnowcu. Mają profesjonalnych rehabilitantów i prowadzą bardzo dobrą rehabilitację. Ceny dla ludzi i co najważniejsze widać efekty rehabilitacji ( najlepsze w kostiumie).

Podaję ich stronę www.renpol.eu

Pozdrawiam
 
 
magura 
moderator
zakręcony tata Cysia


Pomógł: 1 raz
Wiek: 50
Dołączył: 06 Lip 2007
Posty: 4076
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2008-03-13, 18:07   

Fajna reklama ;/ Szkoda, że od tego zaczynasz, a może by jednak :arrow: tutaj ?
_________________
:arrow: Liski_5 to Lusi, Michał (vel magura) i nasze Liski-urwiski: Paweł (14), Marcinek z zD (08.05.07) oraz Zosia (8).
 
 
kabatka 
admin
Założyciel forum i Stowarzyszenia "Zakątek 21"


Pomogła: 1 raz
Wiek: 47
Dołączyła: 28 Wrz 2006
Posty: 14639
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-03-13, 18:08   

Karolciu, a przepraszam, kim jesteś?
Najpierw dobrze byłoby się :arrow: przedstawić. Potem dać się trochę poznać, a dopiero wtedy ewentualnie polecać ośrodki... A tak rodzi się dziwne podejrzenia, że chodzi tylko o reklamę ;/

Wątek zamykam :ot:

Jeśli będziesz chciała z nami być - przedstaw się we wskazanym miejscu i zatuszuj powyższy niesmak...
_________________
Monika, mama anielskiego Kubuli z zD (ur. 18.09.2005 - zm. 31.07.2006) , Ninki (ur. 16.02.2010 r.) i Lilki (ur. 4.02.2014 r.)
 
 
KAROLCIA
milczek

Dołączył: 21 Gru 2007
Posty: 8
Wysłany: 2008-03-19, 09:01   Rehabilitacja w kombinezonach

Na samym ppoczątku przepraszam wszystkich, że się nie przedstawiłam (już naprawiłam swój błąd). Komputer to moja niezbyt mocna strona. Zresztą trudno radzić sobie ze wszystkim dobrze bez błędów tym bardziej jeśli ze wszystkimi problemami człowiek zostaje zupełnie sam. Nie miałam złych intencji ! Mój pierwszy ośrodek w którym byłam na rehabilitacji ( nie licząc prywatnych rehabilitantów w domu) to właśnie Sosnowiec, dlatego ich poleciłam. Nie mam w tym własnego interesu. Mam natomiast problem związany z własnym synkiem ponieważ lekarze zmieniają diagnozę ( czyli tak naprawdę nie wiedzą jaka jest to dokładnie choroba neurologiczna). Trochę namieszałam - przepraszam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xand created by spleen modified v0.4 by warna fixing Program do sklepu