FB Portal   Downoteka   "Nowe" forum   Użytkownicy   Statystyki   Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Niepełnosprawni nie mają wstępu do Kanady?
Autor Wiadomość
trigo 
nawijacz


Wiek: 66
Dołączyła: 05 Lis 2006
Posty: 894
Skąd: Jeden Świat ;)
Wysłany: 2008-08-09, 01:34   

No tak, mnie trzeba by mieć jakieś ściślejsze informacje tak do końca września, by to wszystko w projekt ująć (cel, miejsce, koszta).

Aha, w wakacje 2009 możemy się wybrać na Kaszuby, ale jeśliby był jakoś festiwal twórczosci niepełnosprawnych - piszemy sie niezaleznie od pory roku, ale raczej po Nowym Roku, bo teraz nie ma konkursów, przynajmniej tych samorządowych (inne to kwestia wyszukania)

A miejsce??? wynika z tematu wątku - na pewno nie Kanada!!!!
ps
wiesz, ze Zuzia benkowa w Kanadzie własnie będzie maturę zdawała? że sie tam uczy? w czymś międzynarodowym artystycznym... tylko ja zawsze taka niedoinformowana (informowana ale moja pamięc nie wszystko rejestruje :lol: )
_________________
Grażyna i: Adam 21.11.85, Aga 07.11.94, Zosia-Ola 01.10.96, Magosia z zD 16.05.98!!!
 
 
aqua 
nawijacz

Dołączyła: 05 Lis 2006
Posty: 1323
Wysłany: 2008-08-09, 01:50   

Czyli dobrze mi sie wydawalo ze Beniu prowadzil wycieczki po gorach :lol: :lol: :lol:

Nie niewiedzilam super..bedzie dziewczyna miala wspomnienia a i niejedne drzwi otwarte...

Mi marzy sie zimowisko w wakacje to ciezko bedzie.... ;/ ;/
Bo mlody ma prawie calyh lipec oboz..no chyba ze sierpien to tak.. po 5...za rok ;-)

No chyba ze wy sie wybierzecie do jadownik??, albo jakos na konfie w wawce!! Trza sie pewnie na nocleg zapisac z wami...co??
 
 
trigo 
nawijacz


Wiek: 66
Dołączyła: 05 Lis 2006
Posty: 894
Skąd: Jeden Świat ;)
Wysłany: 2008-08-09, 02:12   

do Jadownik się nei wybieramy, już szybciej do Łomzy do caritasowskiego ośrodka, gdzie w tym roku moja Gosia była.
Ni ewiem, jak z konferencjami w Wawce, ale my sie wybieramy (około 15 osób) na V OFIP, 19-20 wrzesnia, o ile przejdzie nasze zgłoszenie (raczej naszego stoiska - od razu mogłabym zaprosić na nie mamy z dziećmi, bo wolontariuszki twarze będą malować i fryzurki fantazyjne układac, ale nei wiem na razie czy przejdziemy przez eliminacje).

No i co do wyjazdu, to najłatwiej nam dostać pieniądze na wyjazd ne festiwal jednak. Oczywiście po Nowym Roku, łatwiej wtedy jakiś konkurs grantowy upolować.
A wakacje to jak pisałam - możemy mieć na Kaszubach, no i w Bieszczadach - chciałabym ludziom i Lwów pokazać, byłam rok temu i zakochałam się od pierwszego wejrzenia.... i innych chcę tym uczuciem zarazić.

To jeslibyś sie o jakimś festiwalu twórczosci niepełnosprawnych dowiedziałą, daj znać.
Moze i z feriami by cos wypaliło, ale łatwiej juz na letni wyjazd dopaść jakieś pieniądze. Na zimowe wyjazdy skąpią jakoś (w tym roku na ferie dostaliśmy raptem ... 900 zł!!!! na dwa tygodnie, a na lato - na 10 dniowy wyjazd do Zakopca 10756...)

Tak wiec spokojnie czekam na wieści, może być i Kanada :lol: damy radę zmierzyć sie z kanadolskimi urzedasami ;-) (żart oczywiście, Kanada odpada :lol: )
_________________
Grażyna i: Adam 21.11.85, Aga 07.11.94, Zosia-Ola 01.10.96, Magosia z zD 16.05.98!!!
 
 
aqua 
nawijacz

Dołączyła: 05 Lis 2006
Posty: 1323
Wysłany: 2008-08-09, 02:25   

Oj odpadli by na lotnisku w kanadzie widzac taka brygade!!!

Mi wakacje jak pisalam to sierpien...lipiec odpada...od 1 -25 oboz potem trza dziecie do pionu doprowadzic...

Ale zadowolony jak bak..a poczatek byl ciezki...wiec sie ciesze.

Stos pytan do dyrektora sie szykuje....ale bede miec mame w sasiedztwie...z dzieckiem z ZD i Autyzmem wiec dowiem sie ile sie da..
 
 
mija 
złotousty
Członek Stowarzyszenia


Dołączyła: 03 Paź 2006
Posty: 6174
Wysłany: 2008-08-09, 22:10   

Trigo, w Ostrowcu Św. Warsztaty Terapii zajęciowej
organizują przegląd twórczości osób niepełnosprawnych.
Bodajże 19 września - ale dopytam jakbyś była zainteresowana.
_________________
mija - mama Bianeczki ur. 11.04.2005 r
 
 
trigo 
nawijacz


Wiek: 66
Dołączyła: 05 Lis 2006
Posty: 894
Skąd: Jeden Świat ;)
Wysłany: 2008-08-09, 22:33   

przeglądami jestem zainteresowana, ale w tym terminie (18-20.09) jestesmy w Warszawie na OFIPie :-D
_________________
Grażyna i: Adam 21.11.85, Aga 07.11.94, Zosia-Ola 01.10.96, Magosia z zD 16.05.98!!!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xand created by spleen modified v0.4 by warna fixing Program do sklepu