FB Portal   Downoteka   "Nowe" forum   Użytkownicy   Statystyki   Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Portale społecznościowe
Autor Wiadomość
Nadziejka 
złotousty

Dołączyła: 19 Sty 2007
Posty: 2590
Wysłany: 2008-10-14, 11:10   

Wyleciał z pracy za zdjęcie na Naszej-klasie
:roll:

Myślę sobie..... albo świat zwariował, albo każdy pretekst jest dobry.
 
 
Nadziejka 
złotousty

Dołączyła: 19 Sty 2007
Posty: 2590
Wysłany: 2008-10-14, 13:14   

Ale by nie wyszło, że bronię portalu „nasza klasa”.....
Po krótkiej radości z odnalezienia znajomych ze szkolnej ławy i nie tylko, wnet zgasł mój hurraoptymizm, ustępując rozczarowaniu, że nie jesteśmy już tacy, jak wówczas, gdy tyle czasu spędzaliśmy ze sobą razem; że nic nas nie łączy- nie klei się rozmowa i brak ochoty do spotkania.
Portal wspominam więc jak niepotrzebny ekshibicjonizm (mój znajomy stwierdził, że nawet dość perwersyjny w przypadku dorosłych ludzi :-) ), chwilę słabości, do której ze wstydem się przyznaję. Lecz owszem... jeśli ktoś ma czas i ochotę na towarzyskie rozwijanie się w takim miejscu, to z pewnością nie jest to powód do tego, by zwalniać taką osobę z pracy. Nie widzę motywu.

Właśnie przypominam sobie dowcip Michała („magura”) o posiadaniu własnych dzieci w profilu na „naszej klasie”. Teraz i ja się uśmiecham. :-D No tak, zupełne qui pro quo. Chyba że.... znamy się w rodzinie tyle co z kumplami. Bo i tak może być. ;-)
 
 
Marta Witecka 
złotousty
Marta Witecka


Pomogła: 12 razy
Wiek: 49
Dołączyła: 12 Mar 2007
Posty: 4838
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-10-14, 14:57   

Nadziejka napisał/a:
Po krótkiej radości z odnalezienia znajomych ze szkolnej ławy i nie tylko, wnet zgasł mój hurraoptymizm, ustępując rozczarowaniu, że nie jesteśmy już tacy, jak wówczas, gdy tyle czasu spędzaliśmy ze sobą razem; że nic nas nie łączy- nie klei się rozmowa i brak ochoty do spotkania.


Dokładnie mam takie same przemyślenia i nie zaglądam tam od paru miesięcy!
_________________
Szczęśliwa mama Janka (24) Szymka z zD (22) Jonatana (19) Jakuba z zD (17) i Noemi (15) www.msr.org.pl www.szymonwitecki.pl
 
 
Wronek 
nawijacz


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Paź 2007
Posty: 848
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-10-15, 15:34   

Marta Witecka napisał/a:


Dokładnie mam takie same przemyślenia i nie zaglądam tam od paru miesięcy!


Właśnie zauważyłam Marto ;-) :lol:
_________________
Mama Oliwki ur 12.07.2005 z zD, Nikodema ur.15.04.2009 i Nataniela ur. 31.10.2011
 
 
aqua 
nawijacz

Dołączyła: 05 Lis 2006
Posty: 1323
Wysłany: 2008-10-15, 15:51   

W sprawie zwolnienia z pracy..co za sad wydawal decyzje o sluznosci zwolnienia na takiej podstawie, jak zdiecia z NK??
A szefowa chlopaka brak slow dla takiego zachowania...moze mial wiecej znajomych ??
 
 
Margola 
moderator
Członek Stowarzyszenia - rzecznik prasowy


Wiek: 50
Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 7779
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-10-15, 16:35   

Na moje oko zarzucił jej w jakiejś sprawie brak profesjonalizmu i się baba wściekła.
Ja tam lubię portale społecznościowe. Sporą część zakątka znam tlyko w ten sposób (ze zdjęć z naszej-klasy) :-)
_________________
Margola Mama Karola 13.03.2002, Kasi 30.06.2010 i ciocia Marcinka z zD (08.05.07)

W ludzkim sercu toczą walkę dwa wilki. Jeden jest pełen złości i nienawiści. Drugiego przepełnia miłość, przebaczenie i pokój. Zwycięży ten, którego karmisz.
 
 
Nadziejka 
złotousty

Dołączyła: 19 Sty 2007
Posty: 2590
Wysłany: 2008-10-15, 17:19   

W tę zabawę dali się wciągnąć nawet księża i lekarze. Ciekawe czego oczekują. :nzastanawianie:
Jeden facet z mojej szkoły został ginekologiem i dopisał się jako gość do wielu klas, także do mojej ex-klasy, choć nigdy nie miał z nią nic wspólnego. Może w ten sposób chciał wszystkim ogłosić swój sukces? :roll:
 
 
aqua 
nawijacz

Dołączyła: 05 Lis 2006
Posty: 1323
Wysłany: 2008-10-15, 17:38   

A moze szuka klientek?? :lol: ;-)

Widzisz on pewnie byl wszedobylski, a Ty kochana niezauwazylas..mozed byl u was kiedys na lekcji i tak sie zzyl z klasa.. ;-)
 
 
Margola 
moderator
Członek Stowarzyszenia - rzecznik prasowy


Wiek: 50
Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 7779
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-10-15, 18:59   

aqua napisał/a:
.mozed byl u was kiedys na lekcji i tak sie zzyl z klasa.. ;-)


Z klasami to się raczej spożywa, niż zżywa ;-)
_________________
Margola Mama Karola 13.03.2002, Kasi 30.06.2010 i ciocia Marcinka z zD (08.05.07)

W ludzkim sercu toczą walkę dwa wilki. Jeden jest pełen złości i nienawiści. Drugiego przepełnia miłość, przebaczenie i pokój. Zwycięży ten, którego karmisz.
 
 
aqua 
nawijacz

Dołączyła: 05 Lis 2006
Posty: 1323
Wysłany: 2008-10-15, 21:41   

A moze to taki uczuciowy chlopaczek i jak choc chwilke spedzil z klasa to juz sie zzyl??
 
 
Nadziejka 
złotousty

Dołączyła: 19 Sty 2007
Posty: 2590
Wysłany: 2008-10-18, 11:12   

Aqua, on nawet chwilki z nami nie spędził. :lol: Co najwyżej mógł kogoś znać z naszej klasy i może jemu to wystarczyło.

Jeden z moich kolegów, nauczyciel wych. fiz., najwyraźniej kolekcjonuje znajomych. Ma ich już 450 i nie wątpię, że na tym nie skończy. No cóż, jeden zbiera znaczki, drugi znajomych.... :-D Nie wiem, jaki jest tego cel; o co tu chodzi. Może to jakiś rodzaj konkurencji, zawodów? Chęć zaimponowania wszędobylstwem? :roll:
 
 
Iga 
złotousty
iga


Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 29 Lis 2007
Posty: 9697
Skąd: Dębica
Wysłany: 2008-10-18, 11:46   

Nadziejka napisał/a:
najwyraźniej kolekcjonuje znajomych


Może kupił na Allegro? "Znajomi" byli po 1 zł swego czasu.
_________________
iga - mama Majowej z zD ur. 09.03.2007
www.gugaa.blog.onet.pl
www.najmajowniejsza.net
 
 
Nadziejka 
złotousty

Dołączyła: 19 Sty 2007
Posty: 2590
Wysłany: 2008-10-18, 11:53   

Iga, poważnie? :wow: :shock: :lol:
 
 
Iga 
złotousty
iga


Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 29 Lis 2007
Posty: 9697
Skąd: Dębica
Wysłany: 2008-10-18, 12:00   

Osobiście nie szukałam, ale słyszałam w rmf-ie.
_________________
iga - mama Majowej z zD ur. 09.03.2007
www.gugaa.blog.onet.pl
www.najmajowniejsza.net
 
 
Nadziejka 
złotousty

Dołączyła: 19 Sty 2007
Posty: 2590
Wysłany: 2008-10-18, 17:45   

Iga, zainspirowałaś mnie do pogrzebania w sieci. Znalazłam dwa ciekawe artykuły na temat NK. Jest rzeczywiście tak, jak twierdzisz, a nawet gorzej.

"Nasza-klasa powoli staje się największym polskim reality show. Castingów nie ma – wystarczy, że się zalogujesz. Tego Wielki Brat nie przewidział: każdy dobrowolnie zakłada konto, obserwuje i jest obserwowany – sprawiedliwość i równe szanse. Chcesz być ważny? Musisz mieć znajomych. Masz pieniądze? Będzie łatwiej niż w realu. Czy ktoś jeszcze szuka tam zagubionych przed laty kolegów ze szkolnej ławy?"
źródło>>>

No i świetny artykuł z dobrą dawką poczucia humoru, polecam:
TUTAJ

Fragment:
"Ponadto, portal może posłużyć sfrustrowanym kobietom poprawianiu swojego samopoczucia, poprzez domaganie się pochlebiających komentarzy. I tym sposobem często zaobserwować można brzydkie, mało atrakcyjne, niezgrabne kobiety, pod których zdjęciami przeczytać można budujące opinie znajomych o tym, jak to pięknie wyglądają i jak bardzo zmieniły się od czasów podstawówki."
:lol:
Ten fałsz jest wszechobecny. :tak:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xand created by spleen modified v0.4 by warna fixing Program do sklepu