To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Zakątek medyczny - Karmienie piersią

groszek - 2016-10-05, 20:38

Ja karmiłam piersią wszystkie dzieci, ale Maksa nie. Na początku on w ogole nie był tym zainteresowany.
Tak jak piszesz on też zasypiał w trakcie karmienia i nie ssał. Też budziłam go do karmienia, on nie umiał chwycić brodawki i z pół godziny tak próbowaliśmy a potem zasypiał i był to koniec.
Ja nie miałam nigdy nawałów pokarmu i mało co udawało mi się ściągnąć.Dlatego sobie odpuściłam i karmiłam z butelki. Ale pierś Maks dostawał jak był starszy zamiast smoczka do usypiania.

Moja rada jest taka w nocy dawaj może ściągnięte mleko z butelki, a w dzień karm piersią
Życzę Ci powodzenia :spoko:

lucciann66 - 2016-11-24, 13:04

Początki karmienia często są trudne. Na szczęście, jak dziecko załapie, to potem już z górki :roll:
Marinka - 2017-02-21, 03:53

My karmienie piersią mamy już za sobą, bo pokarmu jakoś było coraz mniej i dałam sobie spokój. Teraz codziennie mam z kolei dylemat, jaka na dzisiaj będzie zupka dla niemowlaka, którą mogę sama przygotować i którą mój maluch zechce zjeść. Niestety, kiepsko nam to idzie i zastanawiam się już nad słoiczkami. Myślicie, że takie byłby odpowiednie https://www.zdrowystartwprzyszlosc.pl/zupki-gerber Chciałabym wybrać najlepsze, jak już mam dawać dziecku.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group