To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

"Tacy Sami" - Stowarzyszenie przyjaciół dzieci z zD <Tacy sami>

kafe - 2008-11-07, 09:12

a i my już po listopadowym spotkaniu

było miło jak zwykle, trochę gwarno (musiałam uspokajać panie nauczycielki współpracujące :D bo zaczęły przynosić instrumenty co się nieszczególnie dzieciom podobało) , były rozmowy , kawa ciasto ale nade wszystko masa zabawy i zajęć dla dzieci

cudnie że udało nam się znaleźć takich ludzi którzy za friko chcą zajmować się naszymi pociechami i zbliżać ich do swoich podopiecznych. Nie przypuszczałam że idea włączenia do pracy dzieci z podstawówki tak szybko wypali. Dzieci same rwą się do udziału w spotkaniach, przeganiają się w pomysłach na zabawę, a nasze maluchy mają mniejszy dystans do nowego miejsca bo nie otacza ich kółeczko dorosłych tylko właśnie dzieci i młodzieży. Wszyscy happy :D

następne spotkanie już mikołajkowe - 4 grudnia o 16:30 w SP nr 2 w Lesznie
chętnych gorąco zapraszam i proszę o kontakt przed spotkaniem (w sprawach organizacyjnych)

kafe - 2008-11-07, 13:35

a oto fotki ze spotkania listopadowego

http://picasaweb.google.p...6Listopada2008#

karolina1 - 2008-11-07, 16:03

Fajne te wasze spotkania kurde szkoda że nie mam bliżej do was.
Sylwia Janasik - 2008-11-11, 20:50

Witam wszystkich , także jestem członkiem tego stowarzyszenia i chcem potwierdzić że to iż się spotykamy jest cudowną sprawą . Uwielbiam nasze spotkania zarówno te z dziecmi jak i bez nich (zwłaszcza te ).Jest wiele takich osób w Stowarzyszeniu które mogę nazwać swoimi przyjaciółmi .Mam też nadzieje że będzie nas coraz więcej i w ten sposób zrobimy wiele więcej dla naszych dzieci . a i my nie będziemy sami ze swimi problemami .
kafe - 2008-11-14, 11:25

witam szanowną koleżankę :D fajnie że się tu zjawiłaś Sylwia ! :brawo:

wczoraj miała spotkanie z redaktorem lokalnej prasy - artykuł o nas ma się ukazać w przyszłym tygodniu :) muszę mówić jak bardzo się cieszę? zwłaszcza że pan redaktor sam się do mnie zgłosił :-D

Janusz - 2008-11-14, 13:56

:jupi: :jupi: :jupi:
kafe - 2008-11-18, 21:33

http://www.gazetaabc.pl/w...ej-kochane.html

:-D
moja córeczka na foto

Sylwia Janasik - 2008-11-19, 23:16

Świetny artykuł dzięki że nie zapomniałaś wspomnieć o moim Dominiku .
Janusz - 2008-11-20, 09:06

Z przyjemnością przeczytałem artykuł i cieszę się, że Wasza organizacja się rozwija.
Życzę wielu sukcesów i wspaniałych wspólnych przedsięwzięć.

Pozdrowienia dla wszystkich rodziców.

kafe - 2008-12-16, 21:31

a my kolejny raz spotykamy się 8 stycznia 2009

w stałym miejscu o stałej porze - info na naszej stronie www.tacysami.witryna.info

zapraszam serdecznie starych i nowych uczestników ! z dziećmi :)

kafe - 2009-01-03, 17:10

przygotowujemy się powoli do światowego dnia ZD
chcemy zorganizować spotkanie inaczej niż zwykle , a mnie osobiście marzy się wystawa fotografii podobna do tej którą widziałam we Wrocławiu w październiku 2008 ;)

kamilka - 2009-01-03, 17:31

Chcialabym sie dowiedziec kiedy jest switaowy dzien ZD Widzialam wystawe fotografii mam z dziecmi z ZD w Elblagu na Miedzynarodowych Spotkaniach Artystycznych w ktorych Kamilka brala czynny udzial.Tanczyla z kolezankami ikolegami z zespolu AMADEO poloneza i tango bardzo sie podobali i dostali ogromne oklaski Wrocili bardzo zadowoleni i czekaja na nastepne wyjazdy .Pozdrawiamy .Ewa Mama Kamilkiz ZD ur 28.04.1996r :tak: :tak:
eelusiaa - 2009-01-03, 17:48

jak dobrze kojarzę to 21 marca.
kamilka - 2009-01-04, 08:46

Dziekuje pozdrawiam :papa:
Janusz - 2009-01-04, 12:31

Oficjalna strona internetowa World Down Syndrome Day.

W programie 2008 r jest też wzmianka o obchodach w Olsztynie i Jeleniej Górze.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group