To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

"Tacy Sami" - Stowarzyszenie przyjaciół dzieci z zD <Tacy sami>

maj1820 - 2009-03-21, 16:59

Kafe,niestety 1 kwietnia nie dam rady,ale bardzo postaram się być 23kewietnia,musiałabym tylko mieć jakieś bliższe informacje jak dotrzeć do szkoły,bo na pewno przyjedziemy pociągiem :-D
Sylwia Janasik - 2009-03-21, 21:38

Kafe było super i jeszcze raz super bardzo dziękuję za cudowne chwile :* a jeśli chodzi o zdięcia to brak mi słów po prostu boskie .
Pozwolę sobie zaprosić wszystkich którzy będą w Lesznie i okolicach na wystawę zdięć naszych dzieciaczków -to trzeba zobaczyć .
Pani Prezes bardzo dziękujemy za pomysł i jego realizację ,dziękujemy także panu Andrzejowi . Serdeczne dzięki . :spoko: :jupi: :jupi: :jupi:

kafe - 2009-03-22, 09:40

Sylwia :) zapomniałam dodać że moje ulubione foto (a jest ich 24) to foto Dominika :) to z garnuszkiem F-P :-D
planowałam z niego zrobić plakat patronujący całe przedsięwzięcie ale zabrakło czasu i kasy

Sylwia Janasik - 2009-03-22, 13:05

Bardzo dziękuję , może nie będę zbyt skromna ale zdięcia Dominika są po prostu fantastyczne jestem dumna z mojego synka .
Czy chodziło Ci o to zdięcie :



Będę pazerna ale nadawałoby się ;-)

kafe - 2009-03-22, 16:56

tak tak :) to właśnie
sikorka - 2009-03-22, 17:42
Temat postu: Pozdrowienia
witajcie! Sylwia, wychodzę z ukrycia!! Bardzo mi się podobało wczoraj w Tygrysku!! Jestem zadowolona z poczynan naszego Stowarzyszenia, Pani prezes tak trzymać!!Pozdrawiam wszystkich,Sikorka. :papa:
Janusz - 2009-03-22, 20:01

sikorka, zapraszam do wątku
"Czas się przedstawić", napisz tam coś więcej o Was.

Sylwia Janasik - 2009-03-22, 20:33

No wreszcie ,witamy serdecznie Sikorka .Bardzo się cieszę że jesteście i tak jak Janusz zauważył czas się przedstawić szerszemu gronu .Do dzieła . Pozdrawiam .Pa.
sikorka - 2009-03-24, 18:20
Temat postu: Witam bardzo serdecznie nasze wszystkie aniołki i słoneczka
Mam się przedstawić.Już to czynię. Jestem mamą trzech synów, Tomek i Adam to już młodzież a Jaś ma 3,5 roku i zD. Pracuję w przedszkolu. Bardzo lubię to co robię, uwielbiam patrzeć kiedy dzieci są zadowolone, radosne, ciekawskie, i czasami zmęczone. Należymy z Jasiem do Stowarzyszenia,,Tacy Sami" . Oprócz pracy zawodowej zajmuję się domem,czasami się dokształcam. Lubię dobrą książkę. Z panem Januszem chyba miałam okazję chwilę porozmawiać, na temat mojego artykułu w ,,Bardziej Kochanych". Jak chcecie jeszcze coś wiedzieć, to pytajcie!! Serdecznie wszystkich pozdrawiam!!
magda - 2009-03-24, 18:23

sikorko Twój wczorajszy post jest tutaj i tutaj Cię witamy.
sikorka - 2009-03-24, 18:26

Zgadza się!! Jadę na dwa fronty w swoim stowarzyszeniu i na forum ogólnym!! Pozdrawiam Cie Magda:-)
kabatka - 2009-03-24, 20:25

Nie trzeba jechać na dwa fronty - Zakątek to jedno forum, części stowarzyszeniowe są informacyjne.
kafe - 2009-03-30, 10:50

Sylwia Janasik napisał/a:
Kafe było super i jeszcze raz super bardzo dziękuję za cudowne chwile :* a jeśli chodzi o zdięcia to brak mi słów po prostu boskie .
Pozwolę sobie zaprosić wszystkich którzy będą w Lesznie i okolicach na wystawę zdięć naszych dzieciaczków -to trzeba zobaczyć .
Pani Prezes bardzo dziękujemy za pomysł i jego realizację ,dziękujemy także panu Andrzejowi . Serdeczne dzięki . :spoko: :jupi: :jupi: :jupi:


a to mała próbka zdjęć :
http://issuu.com/andrzejp...olemdownaleszno

wczoraj byłam w Galerii Sztuki Muzeum Okręgowego w Lesznie z moją specjalnie zaproszoną rodzinką :) Zdjęcia to jedno a sala, wrażenie jakie robi to miejsce - to druga rzecz
suuuper

maj1820 - 2009-03-30, 11:27

Fotki śliczne :brawo: :brawo: :brawo: chciało by się obejrzeć więcej :-D
karolina1 - 2009-03-30, 11:45

Super,dzieciaczki przesłodkie,aż miło się robi po zobaczeniu takich fotek.Gratulacje wielkie.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group