To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Zakątek medyczny - Korekcja chirurgiczna twarzy u dzieci z zespołem Downa

magdowka - 2011-11-14, 18:00

Prawdziwa mongolska reprezentacja :spoko: Jaga super
Malina87 - 2011-11-14, 18:02

:w00t: :lol:
dagi - 2011-11-15, 11:07

:smiech:
kafia - 2011-11-15, 11:28

powaliłaś mnie Jaga :smiech: ROTFL
moni30.30 - 2011-11-15, 11:36

Aaaaaahahahah :smiech: :smiech: :smiech: Jaga dajesz czadu :*
klooocuszek - 2012-07-22, 18:08

vagabunda8 napisał/a:
Opowiadała wam Ewa o mamie, która zrobiła swojej córce operacje plastyczną? Była na I turnusie.

:wow: Why???

vagabunda8 - 2012-07-22, 18:30

A tak, była, była. Ale muszę najpierw znaleźć odpowiedni wątek i tam się wygadam.
Iga - 2012-07-22, 20:23

BaHa ale wydaje mi się, że to nie jest temat na ogólnodostępne forum! G..O Cię to powinno obchodzić. Jeżeli się rozmawia o takich rzeczach ogólnie to jest w porządku, jednak jak już piszesz personalnie to spytaj zainteresowaną o zgodę i ją tu zaproś. Bo chyba nie chciałabyś, żeby Ciebie tak ktoś obsmarował na np. gazecie.pl
vagabunda8 - 2012-07-22, 20:33

Iga, jeszcze jednego zdania na ten temat nie napisałam a Ty już jedziesz na mnie jak na łysej kobyle. Myślę kobieto że jak masz problem to powinnaś iść z tym do specjalisty. Jeżeli na forum jest poruszony temat operacji plastycznych przeprowadzanych u naszych dzieci, to czy Ci się podoba, czy nie, napiszę o tym co widziałam i co o tym sądzę. Akurat to nie jest "Dziwna zabawa z seksualnością w tle - powód do niepokoju?", więc daruj sobie wszelkie komentarze na ten temat tutaj.
Iga - 2012-07-22, 20:45

Ty oczywiście masz nieziemską umiejętność wywijania się z wcześniej napisanych słów i odwracania kota ogonem. Nie jadę na tobie, bo nie jestem taką jazdą zainteresowana. Problemów też nie mam na razie żadnych, ale możesz zawsze spróbować opisać to w odpowiednim wątku.

Przypomnę Ci:

Cytat:
Opowiadała wam Ewa o mamie, która zrobiła swojej córce operacje plastyczną?


Normalnie sensacja. Mi to wisi co opisujesz, tylko nie wiem czy tak samo wisi to tym rodzicom, którzy jakby nie byli nie są anonimowi. A wyraziłaś swoje zdanie wprost do tej matki? Czy tylko tak chojraczysz na forum?

vagabunda8 - 2012-07-22, 20:49

Oczywiście że tak i ona wcale nie robiła z tego Bóg wie jakiej tajemnicy.
Ulcia - 2013-01-04, 15:00
Temat postu: Operacja języka
Moja córeczka ma 6 lat i ma zespół downa. 2 lata temu została zakwalifikowana do korekty języka. Nadszedł termin operacji ,a ja nie mogę podjąć decyzji czy się na nią zgodzić proszę o kontakt z rodzicami u których dzieci zostały przeprowadzone korekty jezyka - operacja. Czy to coś pomoże / pomogło?
anna30 - 2013-01-04, 15:14

A w jakim celu robicie tą operację? jakie są wskazania?
Alicja - 2013-01-04, 15:28

Tutaj rozmawialiśmy na temat korekcji chirurgicznej u dzieci z zD
morrisaonly - 2013-01-04, 16:34

Emmy logopeda odradza takie zabiegi ,bo na jednej operacji to sie raczej nie konczy. A efekt nie jest wcale taki zadawalajacy. Przynajmniej nasz logopeda ma takie doswiadczenie.
Rodzice jednego chlopaka , bardzo zaluja ze zdecydowali sie na korekte jezyka u swojego synka.
Tak jak wspomnialam wczesniej, korekta ta nie wiele pomogla , a dziecko starcilo na smaku.
Ulcia, wiem ze czeka Was trudna decyzja, niestety ona tylko do Was nalezy.
W obu przypadkach, czy sie zdecydujecie czy nie , daj znac i podziel sie z nami nowymi doswiadczeniami. Pozdrawiam



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group