To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Zakątek medyczny - Użądlenia

efcia - 2012-08-23, 22:14

To naprawdę niewiele, ale pewnie będę musiała dostarczyć rodzinnemu jakies zaświadczenie od alergologa by mogła mi wypisać co?
romaya - 2012-08-23, 22:17

Moja rodzinna sama adrenalinę zaproponowała, kiedy odczyny zobaczyła :tak:
efcia - 2012-08-23, 22:22

To super, wielkie dzięki, mam nadzieję, że u nas tez nie będzie robiła problemów, i mam nadzieję, że juz więcej w tym roku nic Mikołaja nie pokąsi.
Teraz z Dawidem jedziemy do Gacna, boję się własnie tych komarzyc ;/
Jutro odbieram z apteki takie opaski odstraszające komary, meszki, specjalnie dla nas zamówili, bo juz nie mieli a nie chcieli juz zamawiac bo sezon się kończy :okular:

romaya - 2012-08-23, 22:24

Ewa, proś o adrenalinę z Polfy. Zagramaniczne dochodzą ceną do 400 zł, a nawet wyglądają identycznie (strzykawka gotowa do iniekcji).
efcia - 2012-08-23, 22:25

dzięki będę pamiętać :prosze:
beticz - 2012-08-23, 22:29

Ewa, a jakiej to firmy te opaski? Może też zakupię. Ja mam zestaw psikaczy na skóorę, ale ich niecierpię ;/
efcia - 2012-08-23, 22:34

beticz nie wiem jaka to firma one kosztują ok 12zł, mozna się w nich nawet kąpać, a działają przez miesiąc od nakłucia takich kropek (można regulować intensywność zapachu właśnie poprzez ilość tych kropek ile chcesz tyle nakłuwasz). Zakłada się je dziecku na rączkę, nóżkę lub na wózek i naprawdę komary nie lataja i maja ładny zapach, są na bazie olejków eterycznych.
Ja zamówiłam rozmiar S, jakbyś chciała a by było więcej to mogę ci kupić :-)

beticz - 2012-08-23, 22:35

Jak będą mieli więcej to weź mi 2 dla dzieciaków.
efcia - 2012-08-23, 22:43

ok


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group