To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Turnusy rehabilitacyjne - Kontrowersje wokół zapisów na zakątkowe turnusy

boszka59 - 2011-12-04, 20:47

Ewelko ale wiedzę o chorobach Cypka miałaś wcześniej więc szkoda było blokowania miejsca. :-(
Fakt zaliczki są sprawą ośrodka ale to że my dajemy im listę osób które w ostatniej chwili rezygnują to też nasza sprawa.

groszek - 2011-12-04, 20:48

julina napisał/a:
Ja z Bartoszem wypadamy z listy z powodu naszej przeprowadzki na Maltę ;/
.
To może zamiast juliny groszek i Maksio???

ewelkaa - 2011-12-04, 20:49

Dobra dziewczyny nie rozindyczaijmy się co?
Teraz za to się dogra wszystko na 100%.

boszka59 - 2011-12-04, 20:53

Magda wpisuj groszków, tyłek trochę nam podratowali. Zresztą Ania musi kontynuować ćwiczenia i szlifować styl.
Wojtala - 2011-12-04, 20:58

A Ty do Gacna nie jedziesz?
sambaaa - 2011-12-04, 20:59

Wojtala napisał/a:
A Ty do Gacna nie jedziesz?


Chcę pojechać do Zaździerza i do Gacna

Iga - 2011-12-04, 20:59

A ja uważam, że powinni mieć pierwszeństwo Ci co pojechali nadprogramowo, potem osoby z listy rezerwowej nad tymi co nas zrobili w konia.
mama kubusia - 2011-12-04, 21:00

A to nie można na dwa jechać?
Do kiedy jest czas na potwierdzanie na czerwono?
Czy lista rezerwowa się nie liczy?

romaya - 2011-12-04, 21:01

Moim zdaniem Ania (groszek) powinna jechać, z tych powodów, o których pisała Boszka i Iga :tak:
boszka59 - 2011-12-04, 21:04

Iga ja też tak uważam. Gdyby oni nie pojechali nie wiem czy ośrodek by nas chciał. Byłoby nas chyba 8 osób z trzydziestu zapisanych więc nic dziwnego że próbujemy zapewnić sobie frekwencję na następnym
mama kubusia - 2011-12-04, 22:00

magda napisał/a:
Dziewczyny, potwierdźmy najpierw listę główną, dobrze?


Magda, ja żartowałam, bo trochę nieprzyjemnie tu się robi.
Czekam na odpowiedź kiedy muszę zacząć się przejmować, że jestem na rezerwowej, bo ja raczej urlop tylko na jeden turnus dostanę. No chyba, że zastaną mnie jakieś inne okoliczności ;-)

romaya - 2011-12-04, 22:15

Anno, robisz Idze konkurencję? ;-)
klooocuszek - 2011-12-04, 22:36

A co jeśli ja w czerwcu po Jadownikach pisałam do Boszki, że rezygnuję z listopadowego Zaździerza a potem odezwała się do mnie Alicja we wrześniu, i ja potwierdziłam rezygnację (przypuszczam,że Alicja nie wiedziała, że ja pisałam do Boszki, że rezygnuję), to czy ja za to jestem na straconej pozycji? I nie mam na co liczyć, że pojadę w 2012 nawet z rezerwowej? Bo jeśli tak ma być to ja też wolę wiedzieć wcześniej;/
Rozumiem Boszka, masz 100% rację i też nie chciałabym świecić oczami jak Wy musiałyście, ale ośrodek też musi mieć świadomość, że taka sytuacja może się zdarzyć tym bardziej, że turnus był dla dzieci, nigdy nie wiemy kiedy nam zachorują. Mi akurat teraz młody choruje i wiem, że bym się wkurzyła, gdybym musiała z nim wracać do domu z turnusu, a pewnie tak by było;/
Może trzeba na przyszłość ograniczyć ilość miejsc na zakątkowych turnusach, ponieważ większe prawdopodobieństwo jest, że uzbiera się dwanaścioro dzieci niż 20 na przykład...

magdalenka - 2011-12-04, 22:52

Czyli co? Na turnusy będzie jeździła tylko " zakatkowa elita " innym wstęp wzbroniony? Dziwny ten system, turnus powinien być ogłoszony na Zakątku i ludzie powinni zapisywać się sami dzwoniąc do ośrodka i rezerwować sobie miejsce, płacić zaliczki itd. mając na to określony termin, kto pierwszy ten lepszy, w ten sposób każdy ma szanse pojechać i w ten sposób nikt za nikogo nie będzie swiecil oczami .
Takie jest moje zdanie.

klooocuszek - 2011-12-04, 22:55

magdalenka napisał/a:
Czyli co? Na turnusy będzie jeździła tylko " zakatkowa elita " innym wstęp wzbroniony?


Też odniosłam takie wrażenie ;/



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group