To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Dofinansowania i zasiłki - Mata do masażu od WOŚP

16Malgorzatka16 - 2013-01-03, 18:25
Temat postu: Mata do masażu od WOŚP
Witajcie w Nowym Roku. Jakiś czas temu czytałam tu na forum o macie do hydromasażu od fundacji Jurka Owsiaka. Czy któraś z Pań może mi doradzić jak i do kogo mogę napisać o taką matę i czy mój 7 miesięczny Adrianek może dostać taką matę od WOŚP?
Nie jestem obeznana w takich tematach bo w sumie Adrian nie potrzebuje pomocy żadnych specjalistów, oprócz rehabilitacji. A myslę, że napewno by mu się sprzydała taka mata. Bo wózka a ni fotelika do karmienia nie potrzebujemy ( tak twierdzi nasza pani od rehabilitacji).
Z góry dziękuje....:)

Alicja - 2013-01-03, 18:30

Tutaj wątek odnośnie maty klik

Najlepiej jak zadzwonisz do fundacji i dowiesz się wszystkiego.
Z pewnością trzeba dołączyć orzeczenie i być może zaświadczenie o zarobkach.

Tutaj jeszcze kilka informacji.Są sprzed roku więc nie wiadomo czy aktualne

Malaga - 2013-01-18, 08:27

Gosiu, myślę, że próbować zawsze warto. Ja pisałam podanie z prośbą do Fundacji WOŚP jakoś na początku września. Wczoraj bardzo miła pani zadzwoniła z radosną dla nas nowiną. Kinga dostanie matę :jupi: , tylko musimy po nią pojechać osobiście do Warszawy. Zrobimy sobie małą wycieczkę :cool2:
affelti - 2013-01-19, 12:33

Kasia a dlaczego osobiście? Chciałyście tak czy sklep ma takie wymagania?
Malaga - 2013-01-19, 19:54

Iza, pytałam, czy ktoś może za mnie odebrać, ale pani powiedziała, że to zbyt cenna rzecz by przekazywać ją komuś innemu. Nie będę taka roszczeniowa ;-) , że należy mi przysłać do domu, bo jeszcze nie dostanę wcale :lol: :lol: 100km, to nie tak daleko.
efcia - 2013-01-20, 11:28

W zeszłym roku pani mi się też zapytała, czy mogę odebrać osobiście a ja że raczej nie bo mamy jakieś 350km to powiedziała, że mi kurier za trzy dni przywiezie. :-)
affelti - 2013-01-20, 12:59

No tak 100 km to nie aż tak daleko, chociaż w obecnych warunkach ;/ Ale masz rację dobrze że otrzymaliście matę, nie ma co wymyślać :tak:
dorota3 - 2013-01-20, 15:32

Nam mate przywiózł kurier ,też byłam pytana o to czy mogę ja sama odebrać ,ale poprosiłam o wysłanie i nie było problemu :-)
Melka19.07.11 - 2013-02-04, 15:16

a co należy zrobić żeby taką matę dostać?
affelti - 2013-02-04, 15:31

Należy napisać prośbę do fundacji Owsiaka o zakup lub dofinansowanie maty do hydromasażu dla swojego niepełnosprawnego dziecka, należy poprzeć argumentami dlaczego właśnie takiej maty potrzebuje. Z tego co pamiętam trzeba dołączyć zaśw. lekarskie ze wskazaniem zakupu tej maty, orzeczenie o niepełnosprawności, fakturę pro-forma i cały komplet papierów wysłać do fundacji :tak: Życzę powodzenia :spoko:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group