To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Zakątek medyczny - Polski Rejestr Wrodzonych Wad Rozwojowych

gosia196905 - 2015-10-23, 16:37

Nas też po prostu poinformowano ,ze zostalismy zgłoszeni do rejestru wad wrodzonych bo takie procedury obowiązują szpital
aagatuss - 2015-10-24, 00:20

U mnie (IMiD Warszawa) musiałam sama wypełnić druczek i wypisać wady, kiedy się dowiedziałam i coś jeszcze, ale nie pamiętam dokładnie co i jak
Anielka - 2015-10-24, 08:25

Nie wiem jak jest z nami, bo Franio urodził się we Francji. Być może informowali mnie o ichnim rejestrze, być może coś podpisywałam- nie pamiętam. Nie wiem, czy istniejemy w polskim rejestrze. Za to kiedy Franko zachorował na białaczkę też trafił do rejestru tyle, że chorób nowotworowych. Nikt nas nie pytał i niczego nie podpisywaliśmy, po prostu taka procedura. Kiedy dostaliśmy Kartę Pacjenta Onkologicznej dowiedziałam się, że Franio został wpisany do rejestru tydzień po diagnozie. Dlatego wydaje mi się, że lekarze nie zawsze informują, ale muszą zgłaszać wszystkie przypadki do tychże rejestrów.
miecio - 2015-10-24, 10:50

Według mnie to powinni równocześnie przysyłać psychologa do rodziców, to też powinien być ich obowiązek ale to już temat na inną stronę...
Anielka - 2015-10-24, 11:19

U nas akurat w jednym i drugim wypadku psycholog był. ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group