FB Portal   Downoteka   "Nowe" forum   Użytkownicy   Statystyki   Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Wspomaganie rozwoju, kompleksowa diagnoza i terapia
Autor Wiadomość
chimchaq 
milczek

Dołączyła: 06 Paź 2010
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-10-06, 20:15   Wspomaganie rozwoju, kompleksowa diagnoza i terapia

Witam Wszystkich Zakątkowiczów.
Jestem pedagogiem, specjalistą z zakresu terapii pedagogicznej. Od 10 lat pracuję z dziećmi, w tym również z dziećmi z ZD. Chętnie odpowiem na nurtujące Was pytania z zakresu rehabilitacji i wspomagania rozwoju Waszych dzieci.
Wszystkich z Łodzi i okolic zapraszam z dziećmi na konsultacje ze mną, z psychologiem i z logopedą. Wykonujemy diagnozę, przygotowujemy indywidualny plan pracy z dzieckiem, prowadzimy terapię w celu wspomagania rozwoju dziecka. Wspieramy rodziców w procesie wychowania. Przyjmujemy w przytulnym, dużym mieszkaniu przygotowanym specjalnie z myślą o dzieciach, tak żeby czuły się bezpiecznie jak w domu.
Piszcie na adres: b.szymczak@poczta.onet.pl
Pozdrawiam serdecznie
Beata
 
 
Wronek 
nawijacz


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Paź 2007
Posty: 848
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-10-06, 21:25   

Czyli co Beatko jesteś z nami, bo pacjentów nowych poszukujesz tak :?: ;/
_________________
Mama Oliwki ur 12.07.2005 z zD, Nikodema ur.15.04.2009 i Nataniela ur. 31.10.2011
 
 
chimchaq 
milczek

Dołączyła: 06 Paź 2010
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-10-06, 22:26   

Droga mamo Oliwki!
Nie szukam pacjentów, jestem na takim etapie rozwoju zawodowego, że to oni mnie szukają. Nie wszyscy rodzice jednak wiedzą gdzie szukać pomocy. Często są zagubieni i bezradni, tak przynajmniej czuła się większośc rodziców, z którymi ja miałam do tej pory do czynienia, a jak napisałam pracuję w zawodzie od 10 lat. W chwili urodzenia dziecka z ZD w szpitalu nikt z nimi nie rozmawiał, nie udzielał informacji tylko kiwał głową z politowaniem. Ja chcę, żeby to się zmieniło i zaczynam działać właśnie w tym kierunku. Przykro mi, że mnie atakujesz, bo nawet mnie nie znasz, a robisz to publicznie na forum. W celu lepszego poznania mojej osoby - byłam współzałożycielem jednej ze szkół niepublicznych dla dzieci niepełnosprawnych - niepublicznej i BEZPŁATNEJ, bo pracowałam kiedyś jako nauczyciel w szkole publicznej i ogarniała mnie wściekłość, że dzieci takie jak Wasze, które musiały się w niej znaleźć, były narażone na agresję ze strony innych dzieci ze środowisk zaniedbanych, na uczenie się od nich słów niekoniecznie im w życiu potrzebnych, że czuły się bardzo zagubione, bo tłum i hałas je przerażał, że miałam je uczyć mycia rąk w zimnej wodzie. Udało mi się to zmienić przy pomocy ludzi dobrej woli. Teraz mogą przebywać w szkole, która jest dla nich jak drugi dom.
A praca z dziećmi niepełnosprawnymi jest dla mnie zawsze wyzwaniem i moją pasją. To tyle.
Pozdrawiam Beata.
 
 
Artur21 
złotousty


Pomógł: 1 raz
Wiek: 52
Dołączył: 03 Wrz 2009
Posty: 2709
Skąd: ...z lodówki
Wysłany: 2010-10-06, 22:46   

Rozumiem Wronku, że korzystasz tylko z opieki publicznej? ;-)
Ja osobiście się cieszę, że Beata umieściła tę informację, podejrzewam, że nie wszyscy Łodzianie znają ten adres...
_________________
Pozdrawiamy całym zespołem- Magda & Artur & Franek 31.08.2009 oraz Antek 09.10.2011
 
 
Iga 
złotousty
iga


Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 29 Lis 2007
Posty: 9703
Skąd: Dębica
Wysłany: 2010-10-07, 07:50   

Oj Arturze (znowu wkracza Iga czytająca w myślach innych) Wronkowi chodziło o to, że najpierw się przedstawia w wątku powitalnym, potem pyta się Adminów o zgodę umieszczenia tego typu informacji, a na końcu oferuje się swoje usługi :-D
_________________
iga - mama Majowej z zD ur. 09.03.2007
www.gugaa.blog.onet.pl
www.najmajowniejsza.net
 
 
julina 
trajkotek


Wiek: 45
Dołączyła: 06 Lut 2010
Posty: 2306
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-10-07, 08:21   

Ja nie wiedziełam, że jest w Łodzi taki gabinet :oops: . Jak tylko uporam się z przeprowadzką to wybiorę się z Bartkiem do pani Beaty.
_________________
Monika mama Julci ( 13.05.2003) i Bartosza z ZD ( 24.11.2009)
 
 
Wronek 
nawijacz


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Paź 2007
Posty: 848
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-10-07, 10:25   

chimchaq napisał/a:
Droga mamo Oliwki!
Przykro mi, że mnie atakujesz, bo nawet mnie nie znasz, a robisz to publicznie na forum. W celu lepszego poznania mojej osoby - byłam współzałożycielem jednej ze szkół niepublicznych dla dzieci niepełnosprawnych - niepublicznej i BEZPŁATNEJ, bo pracowałam kiedyś jako nauczyciel w szkole publicznej i ogarniała mnie wściekłość, że dzieci takie jak Wasze, które musiały się w niej znaleźć, były narażone na agresję ze strony innych dzieci ze środowisk zaniedbanych, na uczenie się od nich słów niekoniecznie im w życiu potrzebnych, że czuły się bardzo zagubione, bo tłum i hałas je przerażał, że miałam je uczyć mycia rąk w zimnej wodzie.


Beato na forum panują pewnie zasady o których między innymi wspomniała już Iga:-) Nie odbieraj tego co napisałam jako atak.
Widząc pierwszy Twój post w którym fakt faktem piszesz coś o sobie, ale też od razu zapraszasz do swojego ośrodka na konsultacje, spontanicznie napisałam to o czym pomyślałam :] Było by zupełnie inaczej gdybyś na początku przedstawiła nam się w odpowiednim wątku i napisała coś więcej o sobie. Poznalibyśmy się lepiej i wtedy Twoja propozycja konsultacji, zabrzmiała by zupełnie inaczej, a tak ja osobiście odebrałam Twojego posta jako zwykłą reklamę :okular:
I myślę, że miałam do tego prawo :roll:


Arturze trochę się spóźniłam, wiec nie będę powtarzać po Idze, a dokładnie o to mi chodziło :spoko:
Tak się jakoś składa,że więcej niestety korzystam z opieki prywatnej niż publicznej :] i myślę że to jest mało istotne jeśli chodzi o moją reakcję na post Beaty ;-)
_________________
Mama Oliwki ur 12.07.2005 z zD, Nikodema ur.15.04.2009 i Nataniela ur. 31.10.2011
 
 
Artur21 
złotousty


Pomógł: 1 raz
Wiek: 52
Dołączył: 03 Wrz 2009
Posty: 2709
Skąd: ...z lodówki
Wysłany: 2010-10-07, 18:34   

No doba, dobra...Nie zrozumiałem tego właściwie (ale chyba nie tylko ja) więc przepraszam. :-)
Iga, Ty się dziewczyno ubiegaj o etat tłumacza zakątkowego, ja Ciebie poprę gdyby ktoś miał coś naprzeciwko :lol: :papa:
_________________
Pozdrawiamy całym zespołem- Magda & Artur & Franek 31.08.2009 oraz Antek 09.10.2011
 
 
Wronek 
nawijacz


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Paź 2007
Posty: 848
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-10-13, 17:52   

Nic nie szkodzi Arturze nie gniewam się ;-)
_________________
Mama Oliwki ur 12.07.2005 z zD, Nikodema ur.15.04.2009 i Nataniela ur. 31.10.2011
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xand created by spleen modified v0.4 by warna fixing Program do sklepu