FB Portal   Downoteka   "Nowe" forum   Użytkownicy   Statystyki   Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Opinie o szkole na Weterynaryjnej i Głogowej
Autor Wiadomość
Martuśka 
milczek

Wiek: 46
Dołączyła: 02 Mar 2010
Posty: 14
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-03-03, 14:39   Opinie o szkole na Weterynaryjnej i Głogowej

Witam serdecznie,
Jestem mamą 8-letniego Dominika z ZD. Niestety nadszedł ten czas, że z super-ekstra przedszkola musimy się w końcu przenieść się do szkoły. Bałam się tej chwili bardzo (i nadal jak o tym myśle ręce mi się pocą). Za tydzień będziemy mieli oficjalne wyniki z testu, ale z tego co mówił psycholog wychodzi lekkie, na pograniczu umiarkowango. I teraz jaką tu szkołę wybrać - integracyjną czy specjalną? Czytałam Wasze opinie i wątpliowści na temat szkół w W-wie i też dzwoniłam na Karolkową, ale niestety nie ma już miejsce, lista zamknięta. Czy któraś z Was zna opinie na temat szkoły specjalnej na Weterynaryjnej albo na Głogowej, ewentualnie na temat integracyjnej na Drewnianej? Byłabym wdzięczna za każde info.
Przerażona, M
_________________
Martuśka, mamuśka Dominiśka z ZD (ur. 09.11.2001r.)
 
 
Marta Witecka 
złotousty
Marta Witecka


Pomogła: 12 razy
Wiek: 49
Dołączyła: 12 Mar 2007
Posty: 4838
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-03-03, 15:09   

Hej Marta, ręce obetrzyj i się nie stresuj! Przedstaw się nam tutaj, choć ja Cię znam.
Była właśnie u mnie Ewa - rehabilitantka, która ćwiczyła z naszymi chłopakami i wspominałyśmy Ciebie. A Ty się tu odzywasz!

Admini pewnie temat dołączą do już istniejącego, bo taki na pewno gdzieś był, ale ja się jeszcze tu dopiszę ;-)
O Głogowej mogę powiedzieć Ci dużo, o Karolkowej mniej, ale słyszałam wiele dobrych opinii. Szkoły na Weterynaryjnej zupełnie nie znam.
Zależy czego szukasz dla Dominika, jakie masz oczekiwania i priorytety.
A najlepiej jak poczytasz wątki w tamacie Szkoła. Pisaliśmy tam o szkole integracyjnej, specjalnej i jest o szkole prywatnej.
Jak masz pytania, to stawiaj! :lol:
_________________
Szczęśliwa mama Janka (24) Szymka z zD (22) Jonatana (19) Jakuba z zD (17) i Noemi (15) www.msr.org.pl www.szymonwitecki.pl
 
 
Martuśka 
milczek

Wiek: 46
Dołączyła: 02 Mar 2010
Posty: 14
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-03-03, 15:38   

Wiesz na razie Martuniu to się uczę obsługiwać to Wasze (i teraz już Nasze) forum. Ale fajnie, że masz kontakt z Ewcią. Może umówiłybyśmy się z dzieciakami kiedyś? Co Ty na to, znajdziesz chwilkę?
_________________
Martuśka, mamuśka Dominiśka z ZD (ur. 09.11.2001r.)
 
 
Oliwka z oliwek 
mruczek


Dołączyła: 26 Lis 2009
Posty: 63
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-03-04, 09:24   

Jeżeli chodzi o Karolkową to trzymałabym rękę na pulsie, bo przynajmniej jedno dziecko, wiem, że złożyło papiery też na Drewnianą, więc jak się dostanie zwolni się miejsce. Drewniana to chyba jedna z niewielu szkół, w której na dzień dobry nie mówią, że dziecko się nie dostanie.To podobno super szkoła. My z Oliwcią złożyłyśmy papiery na Karolkową, ale już w grudniu :lol: .O Weterynaryjnej też nic nie słyszałam. Jak coś się dowiem to dam znać..........Pozdrawiamy Oliwkowo
 
 
Martuśka 
milczek

Wiek: 46
Dołączyła: 02 Mar 2010
Posty: 14
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-03-04, 21:53   

Byłam dzisiaj na Karolkowej - SUPER! Zarówno podejście do nas, czyli rodziców, a o dzieciach nie wspominając! Na Karolkowej dziecko jest na pierwszym miejscu i tak powinni być. Dyrektor zna tam każde dziecko osobiście z imienia i nazwiska oraz orientuje się w jego sprawach "bieżących". Wiem tylko, że podań jest bardzo dużo, niestety! Może będą dwie pierwsze kasy... Ale zobaczymy, bardzo chciałabym, aby się udało. Myślę, że tutaj moje dziecko mogłoby być szczęśliwe.
Od razu z Karolkowej podjechałam na Drewnianą (integracyjna NIBY), tak na wszelki wypadek - ale nie chciało mi się już gadać z Panią DYREKTOR, która z mety powiedziała, że owszem integracja jest, ale tylko niepełnosprawni ruchowo! Czemu mnie to nie dziwi? Przecież powinnam się przyzwyczaić! Żyję złudzeniami!
_________________
Martuśka, mamuśka Dominiśka z ZD (ur. 09.11.2001r.)
 
 
kruffka 
trajkotek
Agnieszka

Wiek: 50
Dołączyła: 07 Sty 2007
Posty: 1578
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-11-14, 14:50   

Ojej, załamaliście mnie tą dużą ilością podań na Karolkową... :shock: Czyli trzeba składać już teraz papiery???
_________________
Mama Krzysia (12.06.2004), Martynki (15.09.2006), Piotrusia (17.12.2009), Irenki (24.03.2010) i Oliwii (27.12.2016). Rodzic edukacji domowej. Rodzina zastępcza od 2002 roku.
http://chomikarnia.blox.pl/html
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xand created by spleen modified v0.4 by warna fixing Program do sklepu