FB Portal   Downoteka   "Nowe" forum   Użytkownicy   Statystyki   Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Opinie na temat zakątkowego portalu

Oceń zakątkowy portal
Podoba mi, szczególnie pomarańczowa kolorystyka
14%
 14%  [ 40 ]
Podoba mi się posegregowanie działów tematycznych
23%
 23%  [ 67 ]
Podoba mi się idea portalu - wreszcie będzie można łatwo znaleźć potrzebne tematy
26%
 26%  [ 73 ]
Podoba mi się część stowarzyszeniowa - wiadomo po co, kto i dlaczego :)
16%
 16%  [ 45 ]
Podoba mi galeria zdjęć
18%
 18%  [ 52 ]
Słaby, drażni mnie pomarańcz
0%
 0%  [ 0 ]
Nieprawidłowe ułożenie działów tematycznych
0%
 0%  [ 0 ]
Nie umiem się poruszać po portalu
1%
 1%  [ 3 ]
Nie podoba mi się
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 84
Wszystkich Głosów: 280

Autor Wiadomość
emka205 
złotousty
z kosmosu


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 15 Lip 2008
Posty: 3463
Skąd: z kosmosu
Wysłany: 2009-05-14, 16:14   

Nadziejka napisał/a:

A co do "fopa", pisze się "faux pas" (miałam w liceum francuski). :-)


tak myślałam, że to "f p" pisze się rozdzielnie i z x-em, ale myślałam że tak" fo paux :)))),
a co do focha, no bo mi się nie podoba ten odnośnik pod niektórymi tekstami "podyskutuj na forum" no i , że każdy, kto nawet nie jest na naszym forum, a widzi portal może nas czytać. nie wiem może jestem dziwna, ale mi się to nie widzi.
tylko proszę mnie nie bić.

bo poza tym jestem portalem zachwycona :), czytam sobie wszystko na bieżąco i aż żal będzie mi jechać na turnus gdzie nie będzie neta buuuu
_________________
nic nie dzieje się przypadkiem..(Filip 2005)
 
 
bebe 
nawijacz


Wiek: 73
Dołączyła: 01 Gru 2008
Posty: 1086
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 2009-05-14, 16:46   

Masz rację sprawdzilam.Też mi się to nie podoba.
 
 
kabatka 
admin
Założyciel forum i Stowarzyszenia "Zakątek 21"


Pomogła: 1 raz
Wiek: 47
Dołączyła: 28 Wrz 2006
Posty: 14639
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-05-14, 18:36   

emko a to ciekawe co piszesz :-)
Otóż tak - nasze forum jest w części otwarte i może je czytać każdy :arrow: tutaj jest rozpisane, gdzie trzeba się logować.
Ponieważ na razie nie wprowadzaliśmy komentarzy na portalu, uznaliśy, że wskazanie, gdzie dokładnie można podyskutować o danym temacie, ułatwi nawigacje użytkownikom. Często wspominaliście, że np. czegoś nie można znaleźć, te linki do konkretnych wątków mają właśnie być drogowskazami, gdzie iść, gdzie zadać pytanie, gdzie można dopytać o szczegóły. Być może na razie w portalu jest jeszcze mało tematów, z których by wynikał ten zamysł - ale do tego właśnie mamy zmierzać :-)
_________________
Monika, mama anielskiego Kubuli z zD (ur. 18.09.2005 - zm. 31.07.2006) , Ninki (ur. 16.02.2010 r.) i Lilki (ur. 4.02.2014 r.)
 
 
emka205 
złotousty
z kosmosu


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 15 Lip 2008
Posty: 3463
Skąd: z kosmosu
Wysłany: 2009-05-14, 18:53   

kabatko droga logować się potrafię, chodzi mi o to że portal czytują osoby zarówno z forum, jak i "przypadkowi internetowi przechodnie", dużo jest nas na forum, ale mnie osobiście lepiej jest się wypowiadać w gronie niejako "znanych" osób-forumowiczów (mimo sporej frekwencji jest to jakiś krąg zamknięty) niż na forum "całej" wirtualnej polski :).
generalnie byłabym za tym, aby pomysł "podyskutujmy na forum" poddać pod forumowe głosowanie. niech większość zadecyduje. jeśli większość będzie za pozostawieniem tej formuły to będę musiała jakoś to przegryźć, ciekawa jestem zdania innych.
_________________
nic nie dzieje się przypadkiem..(Filip 2005)
 
 
magura 
moderator
zakręcony tata Cysia


Pomógł: 1 raz
Wiek: 50
Dołączył: 06 Lip 2007
Posty: 4076
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2009-05-14, 18:55   

emka205 napisał/a:
(...), że każdy, kto nawet nie jest na naszym forum, a widzi portal może nas czytać. nie wiem może jestem dziwna, ale mi się to nie widzi.

Z tym, że ta część forum zawsze była ogólnodostępna. Fakt wprowadzenia portalu nic tutaj nie zmienił. Co więcej, dla mnie jest to w zupełności logiczne i sensowne, że część medyczna, prawna, edukacyjna i stowarzyszeniowa są działami "otwartymi", czyli dostępnymi bez potrzeby logowania. To podkreśla fakt, że to forum jest "przez ludzi i dla ludzi" a nie jedynie jakimś przygodnym miejscem spotkań. Tutaj staramy się pomagać wszystkim - niezależnie od tego czy "z nami są" czy nie. Łączy nas nie tylko forum ale i fakt sytuacji, w której się znaleźliśmy (rzadko kiedy na własne życzenie).
Stąd portal w głównej mierze ma uporządkować, ułatwić i upowszechnić dostęp do doświadczeń nas wszystkich, jak i to o czym pisała Monika - pokierować w odpowiednie miejsce w zakątkowym forum, gdzie można dalej temat rozwijać. Fakt, że większość artykułów ma charakter informacyjny, naukowy bądź chociaż quasi-naukowy (prawo, edukacja, medycyna, itp.) sprawia, że odnośniki do odpowiadających im wątków prowadzi właśnie do tej otwartej części forum.
A do "plotkowania" i pogaduch mamy część niepubliczną, choć wystarczy się zalogować - no i niektórzy na tym poprzestają. Sama zobacz emko ilu jest użytkowników zarejestrowanych którzy jednak nie napisali ani jednego postu! Czy ich też mamy blokować dlatego tylko, że z różnych powodów nie chcą się wypowiadać? Myślę, że nie na tym polega ta misja.

Cytat:
tylko proszę mnie nie bić.

A masz wiosennym kwiatkiem :kwiat3: :-)

Ponieważ temat trochę nam poszedł w inną stroną dlatego wydzieliłem pewne posty :arrow: tutaj.
_________________
:arrow: Liski_5 to Lusi, Michał (vel magura) i nasze Liski-urwiski: Paweł (14), Marcinek z zD (08.05.07) oraz Zosia (8).
 
 
Nadziejka 
złotousty

Dołączyła: 19 Sty 2007
Posty: 2590
Wysłany: 2009-05-14, 21:53   

A mnie zaskoczyła pewna rzecz. W jednym oknie miałam otwarty portal, a w drugim forum (dokładnie mówiąc na kartach, bo korzystam z Mozilli). No i kiedy powiększam lub pomniejszam czcionkę na jednej karcie, automatycznie na drugiej dzieje się to samo. Oczywiście to żaden problem, ale przez chwilę pomyślałam, że komputer mi zwariował. :-D
 
 
grażyna 
złotousty


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 15 Cze 2007
Posty: 6849
Skąd: z Lipówki
Wysłany: 2009-05-16, 16:12   

Myślałam, czego mi brakuje. Nie wiem, czy akurat to powinno byc w portalu, ale coś na ten temat było gdzieś na forum. Chodzi mi o informacje dla rodziców dzieci niepełnosprawnych(choć chyba nie tylko), często ograniczonych koniecznością bezpośredniej opieki nad dzieckiem i zmuszonych do siedzenia w czterech ścianach, o możliwościach kształcenia i podnoszenia swoich kwalifikacji. Są przecież różne kursy, szkolenia, szkoły zaoczne. Często bezpłatne, refundowane z różnych funduszy bądź to bezpośrednio lub poprzez stypendia. Kiedyś usilnie poszukiwałam takich informacji, lecz muszę sie przyznać, niewiele znalazłam. Może jakieś adresy placówek, nazwy programów lub kontakty na instytucjie mogące udzielić informacji w tym temacie? Jakiś mały link, chociaż?
Tak jak napisałam, nie wiem, czy uznacie to za potrzebne informacje dla rodziców. Mówię tylko, że jako mama( w pewnym wieku :okular: ) niepełnosprawnej córki intensywnie takich informacji poszukiwałam. Nasze dzieciaki są bardzo ważne, ale powinnyśmy też myśleć o sobie.
_________________
mama Anety z zD(34l)
Zakątek Anety
 
 
kabatka 
admin
Założyciel forum i Stowarzyszenia "Zakątek 21"


Pomogła: 1 raz
Wiek: 47
Dołączyła: 28 Wrz 2006
Posty: 14639
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-05-16, 16:19   

O widzisz grażynko - bardzo fajny pomysł :spoko: Będę miała to na uwadze przy śledzeniu różnych portali :-) Mamy nawet miejsce w naszym portalu :arrow: tutaj na takie informacje :-)
_________________
Monika, mama anielskiego Kubuli z zD (ur. 18.09.2005 - zm. 31.07.2006) , Ninki (ur. 16.02.2010 r.) i Lilki (ur. 4.02.2014 r.)
 
 
Grażyna O. 
moderator
Członek Stowarzyszenia


Dołączyła: 04 Sie 2007
Posty: 6425
Skąd: tutaj
Wysłany: 2009-05-16, 18:08   

grażyna napisał/a:
...ale coś na ten temat było gdzieś na forum.


O szkoleniach pisałam :arrow: tutaj
_________________
Zakątek Tomka (30.12.2003)
 
 
mm 
trajkotek


Dołączyła: 20 Maj 2009
Posty: 1656
Wysłany: 2009-05-20, 21:49   zakątek 21

Serdecznie gratuluję pomysłu. Bardzo mi się podoba. :okular: Kabatko: zaczęłam czytac blog Kubusia w lutym tego roku jak zmarł mój kochany synuś Piotruś. Teraz robię to systematycznie i tak trafiłam do zakątka 21. Serdecznie gratuluję! Super pomysł.
 
 
Maciejka 
nawijacz


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 11 Gru 2006
Posty: 1260
Skąd: Poznań okolice
Wysłany: 2009-05-22, 11:13   

Na portalu natknęłam się na temat niepełnosprawność sprzężona
Na samym dole jest odnośnik: podyskutuj o tym na forum, który prowadzi do nikąd. Wsykakuje komunikat: Taki post lub temat nie istnieje, być może został przed chwilą usunięty, wróć i spróbuj ponownie. Czy to jakiś błąd?
_________________
Beata, mama Natalki oraz Jasia z ZD
 
 
kabatka 
admin
Założyciel forum i Stowarzyszenia "Zakątek 21"


Pomogła: 1 raz
Wiek: 47
Dołączyła: 28 Wrz 2006
Posty: 14639
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-05-22, 20:26   

Nasz błąd Maciejko - poprawiony. Dzięki za czujność :prosze:
_________________
Monika, mama anielskiego Kubuli z zD (ur. 18.09.2005 - zm. 31.07.2006) , Ninki (ur. 16.02.2010 r.) i Lilki (ur. 4.02.2014 r.)
 
 
kabatka 
admin
Założyciel forum i Stowarzyszenia "Zakątek 21"


Pomogła: 1 raz
Wiek: 47
Dołączyła: 28 Wrz 2006
Posty: 14639
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-07-13, 20:31   

Dodaliśmy na portalu w prawym menu kalendarz :-)
Dzięki niemu będziemy mogli zamieszczać w nim wydarzenia, o których warto pamiętać. Jeśli macie jakieś terminy, które są istotne dla większości: daty składania jakiś wniosków itp.p piszcie - wprowadzimy je do kalendarza.
_________________
Monika, mama anielskiego Kubuli z zD (ur. 18.09.2005 - zm. 31.07.2006) , Ninki (ur. 16.02.2010 r.) i Lilki (ur. 4.02.2014 r.)
 
 
magda 
moderator
Członek Stowarzyszenia


Pomogła: 1 raz
Wiek: 51
Dołączyła: 03 Paź 2006
Posty: 6708
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2012-01-24, 22:04   

Już bardzo długo nie mieliśmy od Was żadnych wskazówek co do naszego zakątkowego portalu. Prosimy o opinie.
_________________
Magda - mama Karolinki (24lat) i Kubusia z zD (17lat)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xand created by spleen modified v0.4 by warna fixing Program do sklepu