FB Portal   Downoteka   "Nowe" forum   Użytkownicy   Statystyki   Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Zakątkowe realne spotkania z okazji ŚDZD
Autor Wiadomość
PeggySue1 
cichosza

Dołączyła: 27 Lip 2011
Posty: 39
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-03-25, 15:00   WA-WA spotkanie

dziękuję wszystkim za miłe spotkanie i chętnie piszę się na następne :papa:
 
 
gosiulkat 
złotousty


Pomogła: 6 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 28 Maj 2011
Posty: 4143
Skąd: tychy
Wysłany: 2013-03-25, 20:08   

Powinniśmy takie spotakania robić częsciej, a nie raz do roku.
_________________
mama Wojtusia (*)ur. zm. 09.12.2007, Jasia 21.11.2008, Alusi z zd 28.04.2011
Alusia-malusia
Blog Alusi
 
 
agakomadowska 
trajkotek


Wiek: 52
Dołączyła: 12 Lis 2008
Posty: 1584
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-03-25, 21:03   

My również dziękujemy za spotkanie w Oławie,za krótkie,rozmowy mogłyby się toczyć i toczyć,fajnie było,ale szybko się skończyło :tak:
Jeszcze raz dziękuję sobalince za nawigowanie mnie po Oławie,trafiłam bez problemów :tak:
_________________
Agnieszka,mama Adrianka (31.01.2003) i Oliwki zD (08.01.2007)
 
 
sobalinka 
trajkotek


Pomogła: 1 raz
Wiek: 43
Dołączyła: 13 Lis 2009
Posty: 1955
Skąd: Oława
Wysłany: 2013-03-25, 21:10   

agakomadowska napisał/a:
My również dziękujemy za spotkanie w Oławie,za krótkie,rozmowy mogłyby się toczyć i toczyć,fajnie było,ale szybko się skończyło :tak:
Jeszcze raz dziękuję sobalince za nawigowanie mnie po Oławie,trafiłam bez problemów :tak:

:*
_________________
Agnieszka-mama: Konrada (06.07.2004) oraz bliźniaków:Michałka z ZD :cool2: i Milenki :modnisia: (17.08.2008)


MICHAŁKOWY AZYL
 
 
Mewa 
trajkotek
członek Stowarzyszenia


Pomogła: 3 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 25 Sie 2009
Posty: 2121
Skąd: Poznań
Wysłany: 2013-03-30, 00:24   

Hej, też dziękuję wszystkim, którzy przyszli na spotkanie w Poznaniu.

Honka, przyniosłaś wspaniałą kompozycję balonów. Dzięki.

:* dla Honi, Konrada i Kuby za odwiezienie do domu.

Chorzy nieobecni, wróciliście już do zdrowia?



Agatka


Dawidek



Marceli i jego charyzma ;-)





Dziecko żony Bonda ;-)



Giga & Co.



Gregona



Honka, która przyniosła balony :*



Maleństwa gregony i joli2012 romansują





_________________
Ania, mama Marcelka z zD (2009) i Kasi (2010)
 
 
mimi3 
trajkotek

Wiek: 47
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 1723
Skąd: Poznań
Wysłany: 2013-03-30, 00:28   

Aniu fotorelacja na 6 z +

Na pytanie odpowiem ,kiedy odpowiedz będzie twierdząca ;/
_________________
marzenia
mama Rafała 11.1999 z zd i Eryka 7.1998 oraz Wiktora 1.2010
 
 
Mewa 
trajkotek
członek Stowarzyszenia


Pomogła: 3 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 25 Sie 2009
Posty: 2121
Skąd: Poznań
Wysłany: 2013-03-30, 00:38   

Jak mam Cię pocieszyć, to nasz bilans wygląda tak: w poniedziałek pół dnia spędziłam z Marcelkiem na Krysiewicza - zapalenie ucha, we wtorek, jak musiałam być w pracy do późnego wieczora, to się rozłożyła Kasia i musiała z dziadkiem jechać do lekarza - zapalenie ucha i oskrzeli. W środę padłam ja, a w czwartek M. Dzisiaj u lekarza: osłuchowo nie najgorzej, ale Marcelkowi pewnie będzie trzeba zmienić antybiotyk, a Kasia pewnie ma różyczkę.

Ale spotkanie się udało :spoko: .
_________________
Ania, mama Marcelka z zD (2009) i Kasi (2010)
 
 
mimi3 
trajkotek

Wiek: 47
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 1723
Skąd: Poznań
Wysłany: 2013-03-30, 00:45   

Aniu dużo zdrówka życzę i szybszego powrotu do zdrowia niż u nas. A, ta różyczka po Pń lata już od dobrego miesiąca,lepiej żeby faktycznie Kasieńka teraz ją przeszła niż za 15-20 lat( ja miałam na 18)
Tak mi szkoda tego spotkania.
_________________
marzenia
mama Rafała 11.1999 z zd i Eryka 7.1998 oraz Wiktora 1.2010
 
 
emka205 
złotousty
z kosmosu


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 15 Lip 2008
Posty: 3463
Skąd: z kosmosu
Wysłany: 2013-03-30, 00:49   

mimi3 napisał/a:

Tak mi szkoda tego spotkania.


mimi, nic nie szkoda, było-minęło, szykuj się na czerwiec!
_________________
nic nie dzieje się przypadkiem..(Filip 2005)
 
 
mimi3 
trajkotek

Wiek: 47
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 1723
Skąd: Poznań
Wysłany: 2013-03-30, 00:51   

Monika na maj do Biskupina ;-)
Co Ty na to ?
_________________
marzenia
mama Rafała 11.1999 z zd i Eryka 7.1998 oraz Wiktora 1.2010
 
 
emka205 
złotousty
z kosmosu


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 15 Lip 2008
Posty: 3463
Skąd: z kosmosu
Wysłany: 2013-03-30, 01:01   

mimi3 napisał/a:
Monika na maj do Biskupina ;-)
Co Ty na to ?


niestety w maju mnie nie ma :nie: , ale w czerwcu już bede :tak:
_________________
nic nie dzieje się przypadkiem..(Filip 2005)
 
 
jglan 
cichosza

Wiek: 42
Dołączyła: 21 Sie 2009
Posty: 40
Skąd: Sławków, śląskie
Wysłany: 2013-04-28, 22:49   

Grażyna O. napisał/a:
Obrazek

Od lewej stoją :
Pierwsza osoba kryjąca się za dzieckiem to chyba Teresa, Zula, mąż Zuli Adam, GosiaWidlo z Mia, mąż Manu z Hanią, Manu, poniżej magda, Kasik, Beticz, Bawa, mąż Bawy, gosiulka, Malina, mąż Ivi, Iglan z Dominikiem, Iwi

Na parterze
gosik2 z Małgosią, ja z Tomem, Paweł Lisów, pan w jasnej koszuli - przypuszczam, że mąż iglan z Milenką, Lusi z Zośką, Magura z Cyśkiem, mąż samby, Dominika i Oliwka z Madzią, z przodu samba z Julcią i jej chłopcy Dawid i Michał, za nimi Nefre z Nikodemem, mąż Maliny z Błażejem.

Na zdjęciu brakuje dzieciaków, bo niemożliwe było ich ogarnąć, Jacka i męża Gosiulki,

Witajcie kochani!
Trochę późno, ale bardzo dziękuję za miłe spotkanie i oczywiście jak tylko będę mogła piszę moją rodzinkę na następne :-) Ta w granatowej bluzce to ja a ten pan w jasnej koszuli to marcin-mój mąż.
Gosiulkat-najbardziej dziękuję Tobie, ponieważ Ty jako jedyna do nas podeszłaś i się przedstawiłaś - my byliśmy troszkę zagubieni,nie znaliśmy nikogo,poza tym dzieciaki były niespokojne i mało co zdążyliśmy z kimkolwiek pogadać. Wiecie, my nigdy nie byliśmy na żadnym takim spotkaniu i ja miałam trochę o tym inne wyobrażenie. Myślałam, że ktoś powie tak oficjalnie coś w stylu: cześć, witamy wszystkich, fajnie, że jesteście i tak was dużo przyjechało, dużo osób się zna ale widzimy też kilka nowych twarzy,jakbyście mieli jakieś pytania, to ja jestem ta i ta i śmiało możecie mnie pytać, Dziękuję i bawcie się dobrze itd itp. Rzeczywiście widać było, że ogromna większość się zna i lubi, ale było też kilku zagubionych takich jak my. Ogólnie bardzo fajnie i myślę że następnym razem poznamy już więcej osób i że dzieci będą w lepszych humorach (milence chciało się już spać, a dominik chyba się bał, za dużo ludzi było dla niego) no i że kolorem będziemy już do was pasować :-) Pozdrowienia dla wszystkich!
_________________
Asia, żona Marcina i mama Milenki z ZD (4.08.2009r.) oraz Dominiczka (21.10.2011)
 
 
magura 
moderator
zakręcony tata Cysia


Pomógł: 1 raz
Wiek: 50
Dołączył: 06 Lip 2007
Posty: 4076
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2013-04-28, 22:59   

Cześć Iglan :papa: i pewno masz rację co do formuły. Tak być może byłoby najstosowniej ale...w tym miejscu raczej nierealne. Nawet skrzyknięcie wszystkich na zdjęcie było wątpliwe. Nie wiedziałem czy wszyscy byli bo przecież były pozazakątkowe osoby na sali też, a dzieciaki trudno opanować w takich miejscach :-)
Poza tym ja zdążyłem zamienić dosłownie kilka słów z kilkoma osobami choć znałem znacznie więcej przecież. Przepraszam, że poza być może uśmiechem nie przedstawiłem się osobiście. Nadrobimy w przyszłości?
Owszem, znamy się lubimy, a takie spotkania mają sporą intensywność jeśli chodzi o ilość rozmów. Nic nie stoi na przeszkodzie byśmy w cieplejszy czas spotkali się ponownie np. w Chorzowie w Parku Śląskim. Można zasiąść swobodnie przy stolikach, dzieciaki na trawkę z piłką, łopatką do piachu, rowerkiem i spędzić więcej niż 2 godzinki.
W takim razie online ale nadrabiam: ja jestem magura ;-) (tam chwilowo z aparatem) więcej o nas :arrow: na Pocztówkach a live nadrobimy resztę. Też mam ochotę Was poznać, a dzieciaki będą wtedy bardziej oswojone, no i bez wątpienia starsze co temu też służy :-)
_________________
:arrow: Liski_5 to Lusi, Michał (vel magura) i nasze Liski-urwiski: Paweł (14), Marcinek z zD (08.05.07) oraz Zosia (8).
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xand created by spleen modified v0.4 by warna fixing Program do sklepu