FB Portal   Downoteka   "Nowe" forum   Użytkownicy   Statystyki   Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
turnus logopedyczny - Fonem Limanowa
Autor Wiadomość
babciajanina 
nawijacz

Wiek: 72
Dołączyła: 23 Kwi 2008
Posty: 1418
Wysłany: 2010-10-20, 19:22   

Dotarłam do tej wiadomości: wiesz, że dla Piotrusia zrobię wszystko :-) , na turnus też mogę pojechać.Nie za bardzo mam rozeznanie w sprawie cen, ale ta kwota za tydzień to chyba dosyć wysoka, no zajęć sporo i ciekawych, może rzeczywiście warto się zastanowić - to już sprawa dla Rodziców :-D .Jedynie mam obawy co do tych Chyszówek zimą,wszak to teren dosyć górzysty, oby nie było kłópotów z dojazdem / a może wszyscy kraczą o cieżkiej zimie a wcale jej nie będzie?/Przerabiałam to w ubiegłym roku- święta gwiazdkowe spędzaliśmy w Zakopanem , w Boże Narodzenie było 14 stopni , oczywiście plus :okular: .Była by okazja poznać w realu nowe zakatkowiczki :tak: /Grażynkę i Tomka już znam/ :brawo: .
_________________
"To przewrotne szczęście miewa różne wymiary".
 
 
joa
trajkotek
joa


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Sie 2007
Posty: 2361
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2010-10-20, 19:51   

No cóż, mąż jest zdania, że lepszy termin byłby latem, gdzieś nad morzem najlepiej...Poza tym luty to u nas z zasady okres chorobowy-ostatnie 2 lata to rotawirusowy u Piotrka, więc...jeszcze pomyślimy. Nie mam doświadczenia w turnusach-dziewczyny-naprawdę uważacie, że warto?Ta cena rzeczywiście...żeby to były 2 tygodnie albo choć 10 dni, hm.
_________________
Piotruś-zD, ur. 27.08.2006r.
Oleńka-ur. 26.03.2009r.
Adusia-ur. 06.12.2010r.
 
 
babciajanina 
nawijacz

Wiek: 72
Dołączyła: 23 Kwi 2008
Posty: 1418
Wysłany: 2010-10-21, 10:10   

No patrz, właśnie wczoraj wieczorową porą rozmawialiśmy sobie o tym wyjeżdzie i właśnie zasugerowałam, że bardziej odpowiedni dla Piotrusia był by termin letni, może czerwiec, no -i okolice raczej nadmorskie) ;-) .Jodowy klimat jest bardzo dla dziecka wskazany, zwłaszcza przy kłopotach z tarczycą.Teraz już zaczynam się bać : nie tylko czytam w Twoich myślach, ale również znam myśli zięcia :okular: . Oczywiście taki żarcik :-D .Za Twoje czarnowidztwo pomimo ciąży powinnaś dostać w pupsko: jakie choroby, jakie rotawirusy przewidujesz u PIotrusia, hę? :nie: Zapomiałaś chyba o naszej niedawnej rozmowie: nie martwimy się na zapas, tylko dopiero wtedy, kiedy rzeczywiście coś złego sie przytrafi :-) .To mowie ja, oAptymistka , ale równocześnie realistka az do bólu :tak: A co myślisz o turnusie Optima ?Rzuciłam sie do szukania jakiegoś słownika /zrobiłam byka w pisowni/, niestety znalazłamtylko słownik ilustrowany dla klas I-III :lol: , reszta książek to tylko matematyka ,fizyka , angielski :okular:
_________________
"To przewrotne szczęście miewa różne wymiary".
 
 
hanka 
gaduła

Dołączyła: 24 Mar 2007
Posty: 215
Skąd: małopolskie
Wysłany: 2010-10-21, 22:43   

Turnus trwa tylko tydzień, cena jak za tydzień kosmiczna. Zakwaterowanie w gospodarstwie agroturystycznym, nie sądzę aby było dostosowane do potrzeb dzieci niepełnosprawnych. Jazda konna to nie hipoterapia, na limanowszczyźnie jest duży problem ze znalezieniem hipoterapii. Jazda konna w zimie i nasze chorowite dzieci? Na tym terenie nie ma chętnych logopedów do pracy z dziećmi niepełnosprawnymi. Ja tam jutro zadzwonię i spróbuję to sprawdzić. Zastanawiam się , za te pieniądze może byłoby lepiej zapewnic dziecku logopedę raz lub dwa razy w tygodniu systematycznie a nie tylko przez tydzień.
_________________
Hanka- mama Małgosi z ZD ur.23.01.2005r. i Madzi ur. 30.10.2008r.
 
 
Megi 
nawijacz

Dołączyła: 02 Paź 2006
Posty: 910
Skąd: śląskie
Wysłany: 2011-01-05, 13:08   

Dziewczyny są jeszcze 2 miejsca na turnus zimowy .
P. Mikosza przyjmuje tylko 5 dzieci i zapewnia dodatkowego specjalistę do pomocy. Do 15-tego stycznia przyjmuje jeszcze zapisy.
_________________
Magda- mama Jarka 12lat z ZD i Oli 16 lat
 
 
eelusiaa 
trajkotek
Ela - mama anielskiej Izy, Adama, Nataniela, Maksa


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 25 Sty 2007
Posty: 2352
Wysłany: 2011-01-05, 13:48   

Ciekawy, tygodniowy, ale Adaś za mały...
_________________
Ela, mama Adasia z zd ur. 31.08.2008 r., Izy 05.05.2006 - 10.05.2007 r., Nataniela, Maksymiliana, Amelii i Ani
 
 
mamagugu 
złotousty


Pomogła: 11 razy
Wiek: 45
Dołączyła: 07 Paź 2007
Posty: 9200
Skąd: Gillingham, Anglia
Wysłany: 2011-01-05, 16:23   

Vi0la też za mł0da, ale turnus fajny, a jaki k0szt?
_________________
Mama bliźniaczek: Violi z zD i Nigelli (20. 08. 2007)
"It's ok not to be ok".
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xand created by spleen modified v0.4 by warna fixing Program do sklepu