FB Portal   Downoteka   "Nowe" forum   Użytkownicy   Statystyki   Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Pooperacyjne napady padaczkowe
Autor Wiadomość
Gosia 
mruczek


Wiek: 44
Dołączyła: 02 Paź 2006
Posty: 116
Skąd: Niemcy
Wysłany: 2007-01-10, 22:41   Pooperacyjne napady padaczkowe

magdalenka napisał/a:
Gosiu a co bylo/jest z Michelle? ona ma padaczke? ,czy czekacie na wyniki EEG?


Michelle po operacji na serce w wieku 3 miesiency dostala padaczke, byla to reakcja po niedotlenieniu mozgu, ktorego dostala w czasie operacji. Byla leczona 4 miesionce luminalem, wszystko bylo juz ok. i tak okolo 8 moze 9 miesionca zaczela robic dziwne rzeczy, nawet nagralam to na kamere, bo eeg zawsze bylo czyste. Szkoda, ze nie umiem tego wam pokazac, bo dla mnie wtedy bylo to nienormalne. Zanim to nagralam moja lekarka, myslala nawet, ze moze klamie, bo Michelle miala duzo razy robione eeg i zawsze bylo czyste. Robila te dziwne rzeczy pare miesiency i sie uspokoilo, lekarze do konca nie byli pewni, czy to padaczka, stwierdzili jednak, ze bylo to zwionzane ze zmianami mozgowymi.
 
 
mija 
złotousty
Członek Stowarzyszenia


Dołączyła: 03 Paź 2006
Posty: 6174
Wysłany: 2007-01-10, 22:48   

Dziewczyny ! Moja Bianka po operacji też miała dziwne odloty.
Taki wywracanie gałek ocznych ale bez drgawek ale tez bez kontaktu z nią.
Neurolog po badaniach wykluczył padaczkę.
Ale aż drżę na myśl o powtórce tych sytuacji.
Powiedzieli, że to prawdopodobnie reakcja po narkozie.
 
 
Kalinka 
nawijacz


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 02 Paź 2006
Posty: 1038
Wysłany: 2007-01-10, 23:42   

Kala miała typowe napady padaczkowe,lekarze wiążą je z reanimacjami, niedotlenieniami mózgu i ciężkością stanu w czasie dłuuugiego pobytu na OIOMie, chociaz zapis EEg był zawsze czysty.
Po pierwszym napadzie, ponieważ łączy się z infekcją i był cień szansy, że to drgawki gorączkowe miała podawaną tylko witaminę E zapobiegawczo.
Ale gdy drgawki wystapiły ponownie Neurolog włączyła jej Convlex.
Była leczona nim przez trzy lata i w ostatnich miesiącach odstawiliśmy ten lek. Jest teraz OK. W trakcie leczenia Convulexem drgawki nie wróciły. I mam nadzieje, że nie wrócą.
 
 
Gosia 
mruczek


Wiek: 44
Dołączyła: 02 Paź 2006
Posty: 116
Skąd: Niemcy
Wysłany: 2007-01-11, 08:22   

Michelle po operacji miala prawdziwom padaczke ze zmianami w eeg,potem sie uspokoilo,dopiero po paru miesioncach miala te odloty,dokladnie tak jak piszesz mija z przekrecaniem oczu,Michelle robila do tego dziwne odglosy,koszmar jak sobie tylko przypomne,naszczescie wszystko sie skonczylo mi tez powiedzieli ze bylo to zwionzane z operacjom miala krotkie niedotlenienie.Raz miala nawet taki odlot w sklepie,z wywracaniem oczu i odglosami,to ludzie nie wiedzieli co majom robic i czy cos sie dzieje.Koszmar naszczescie od ponad 2 lat mamy spokoj.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xand created by spleen modified v0.4 by warna fixing Program do sklepu