FB Portal   Downoteka   "Nowe" forum   Użytkownicy   Statystyki   Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Gdzie na rehabilitację w Warszawie
Autor Wiadomość
romaya 
złotousty


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 04 Lip 2009
Posty: 3402
Skąd: Łomża
Wysłany: 2011-10-29, 17:57   

Maciej, to mało rehabilitacyjne turnusy, raczej wczasy ;-)
_________________
Magda, mama Majki (02.02.2004) i Filipka z zD (29.05.2009)
Fifi podbija świat
 
 
Maciej_70 
milczek

Wiek: 53
Dołączył: 06 Paź 2011
Posty: 9
Skąd: Stalowa Wola
Wysłany: 2011-10-30, 16:14   

vagabunda8 napisał/a:
Maciej_70 napisał/a:
Alicja napisał/a:
A może za miesiąc na turnus zakątkowy? ;-)

A co to za turnus?? Nie miałem czasu śledzić forum więc nie wiem??
No bo szukaliśmy z żoną różnych firm, no i na różnych forach jest polecana firma "PATRONA" z Wrocławia organizująca wyjazdy świąteczno-noworoczne, medical spa, rehabilitacyjne no i dla narciaży tu jest link: http://www.patrona.pl/, i generalnie na forach narciarskich, i na rehabilitacjach można ją znaleźć. W sumie zakres usług mają bardzo szeroki i turnusy rehabilitacyjne w wielu miejscach w Polsce, i nawet w znanych uzdrowiskach. Bo są i nad morzem i w górach i blisko źródeł termalnych więc nawet z tej strony dojazdu czy wypoczynku dało by radę tam pojechać. Mają naprawdę dużo terminów, i nawet całkiem przystępne ceny. Zastanawiamy się jeszcze, ale może tak byłoby lepiej połączyć święta i nowy rok z rehabilitacją naszego serduszka. Co myślicie kochani?? Zobaczcie ofertę i powiedzcie co wy na to, Proszę:) Pozdrawiam!!


Hej , ale jesteście w wątku, "Gdzie na rehabilitację w Warszawie", to dość daleko od Wrocławia. Nie umniejszam Wrocławiowi.


No tak, zapomniałem napisać, my jesteśmy z Wrocławia, ale ja nie znalazłem ani żadnego forum dotyczącego naszego miasta, ani żadnego wątku. Nie chciałem też nowego wątku rozpoczynać. Przepraszam wszystkich jeśli jest to dla was problematyczne. Nie chciałem zrobić nic złego. Pozdrawiam.
A tak poza tym to siedziba we Wrocławiu ale turnusy są w całej Polsce więc może ktoś coś jednak słyszał.
 
 
Maciej_70 
milczek

Wiek: 53
Dołączył: 06 Paź 2011
Posty: 9
Skąd: Stalowa Wola
Wysłany: 2011-10-31, 22:28   

Dzięki za opinie, no może troszke masz rację, jakby troszke wczasowo, ale rehabilitacja też jest. Żona mi mówiła że tak patrze żeby była rahabilitacja ale i żeby trochę odpocząć a to nie do końca o to w tym wszystkim chodzi. No cóż jestem tylko facetem:) Ale chce dobrze:D
 
 
Maciej_70 
milczek

Wiek: 53
Dołączył: 06 Paź 2011
Posty: 9
Skąd: Stalowa Wola
Wysłany: 2011-11-13, 20:31   

Chciałem wam się jeszcze pochwalić, że wzieiśmy udział w konkursie i dostaliśmy zniżke na ten wyjazd, a dodatkowo możemy wygrać aparat fotograficzny:)
 
 
Iga 
złotousty
iga


Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 29 Lis 2007
Posty: 9685
Skąd: Dębica
Wysłany: 2011-11-13, 20:41   

Kto u Ciebie wymaga rehabilitacji? Żona czy córka?

Że jeszcze Admini nie wywalili tych twoich linków jako reklamy.

Jaką rehabilitację oferuje ta twoja firma? Bo nie chce mi się czytać. Jakie zabiegi dla dzieci?
_________________
iga - mama Majowej z zD ur. 09.03.2007
www.gugaa.blog.onet.pl
www.najmajowniejsza.net
 
 
Artur21 
złotousty


Pomógł: 1 raz
Wiek: 52
Dołączył: 03 Wrz 2009
Posty: 2709
Skąd: ...z lodówki
Wysłany: 2011-11-13, 21:10   

Ja nie lubię stwierdzeń typu jestem tylko facetem. Tak mówią cwane blondynki do policjanta gdy zostaną złapane np za przekroczenie prędkości :girl:
_________________
Pozdrawiamy całym zespołem- Magda & Artur & Franek 31.08.2009 oraz Antek 09.10.2011
 
 
efka_85
milczek

Dołączył: 20 Wrz 2012
Posty: 3
Wysłany: 2012-09-20, 14:52   Re: Gdzie na rehabilitację w Warszawie

[quote="kabatka"]
kruffka napisał/a:
No właśnie, może ktoś z Warszawy wie, gdzie mogę zapisać martynię?

:arrow: tego wątku>>>

Jeśli chodzi o rehabilitację w Warszawie to polecam Panią Ritę Calderaro-Poczmańską! Świetny fachowiec! Pani Rita rehabilitowala nasze bliźniaki wcześniaki :) Stawki ma rozsądne, terminy nie długie i przyjeżdża do domu co w naszym przypadku stanowiło podwójną wygodę ;) Z czystym sumieniem polecam!

oto namiary:
www.rita-rehabilitacja.pl
mail: rita@rita-rehabilitacja.pl
tel. 505 974 852
 
 
vagabunda8 
złotousty


Pomogła: 35 razy
Dołączyła: 09 Mar 2011
Posty: 8813
Wysłany: 2012-09-20, 17:13   

efka_85, a może być przedstawiła się nam w wątku powitalnym O TUTAJ Taki mamy tu zwyczaj,fajnie wiedzieć z kim się pisze.
_________________
BaHa mama Antka
__________________________________________
"Najgorszą wadą człowieka bez wad jest to, że nie ma wad, więc się nie przejmuj, gdy ktoś powie, że jesteś okropny"
 
 
agnesss
milczek

Dołączył: 30 Wrz 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-09-30, 21:58   Re: Gdzie na rehabilitację w Warszawie

Hej, odwiedziłam tą stronkę i czy korzystałaś może z pływania niemowląt u tej pani? Bo zainteresowało mnie pływanie i szukam odpowiedniego miejsca :)

Cytat:
Jeśli chodzi o rehabilitację w Warszawie to polecam Panią Ritę Calderaro-Poczmańską! Świetny fachowiec! Pani Rita rehabilitowala nasze bliźniaki wcześniaki :) Stawki ma rozsądne, terminy nie długie i przyjeżdża do domu co w naszym przypadku stanowiło podwójną wygodę ;) Z czystym sumieniem polecam!

oto namiary:
www.rita-rehabilitacja.pl
mail: rita@rita-rehabilitacja.pl
tel. 505 974 852
[/quote]
 
 
vagabunda8 
złotousty


Pomogła: 35 razy
Dołączyła: 09 Mar 2011
Posty: 8813
Wysłany: 2012-09-30, 22:05   

agnesss, może warto nam się przedstawić tutaj , zapraszam, lubimy na forum wiedzieć z kim piszemy. Możesz dowiedzieć się jeszcze ciekawszych rzeczy, bezpośrednio od mam, których dzieci chodzą na pływalnię.
_________________
BaHa mama Antka
__________________________________________
"Najgorszą wadą człowieka bez wad jest to, że nie ma wad, więc się nie przejmuj, gdy ktoś powie, że jesteś okropny"
 
 
olgi77 
milczek

Dołączyła: 29 Paź 2012
Posty: 8
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-10-29, 22:35   

witam,my jeździmy do OWI na Pilicką; tam mamy zajęcia : mama i ja, no i konsultacje u p.Borkowskiej, u p.Asi logopedy, u p.Zosi psycholog i u p.neurolog ale nie pamietam jak sie nazywa.Chodziliśmy do p.Krzysztofa na fizjoterapie, ale aktualnie nie wymagamy juz tak częstych wizyt...czekam na pierwszą wizyte u p.Mazur.
czy możecie kogos polecić z OWI, na przyszłośc?bo przed nami jeszcze wiele wizyt
_________________
mama Bartosza ur.16.05.2008 i Michałka z zd ur.10.11.2010
 
 
vagabunda8 
złotousty


Pomogła: 35 razy
Dołączyła: 09 Mar 2011
Posty: 8813
Wysłany: 2012-10-30, 07:07   

olgi77 napisał/a:
witam,my jeździmy do OWI na Pilicką; tam mamy zajęcia : mama i ja, no i konsultacje u p.Borkowskiej, u p.Asi logopedy, u p.Zosi psycholog i u p.neurolog ale nie pamietam jak sie nazywa.Chodziliśmy do p.Krzysztofa na fizjoterapie, ale aktualnie nie wymagamy juz tak częstych wizyt...czekam na pierwszą wizyte u p.Mazur.
czy możecie kogos polecić z OWI, na przyszłość?bo przed nami jeszcze wiele wizyt


Proszę, proszę trafiłaś na całkiem dobry zestaw.. Na później polecam logopedę, p. Małgosię Moniak, A kto konsultuje Was logopedycznie? P. Agnieszka Mazur jest boska, po prostu inni przy niej wymiękają. Ona ma złote ręce jak na początku ustawi dziecko, tak dziecko później pracuje. Kochana, ale p. Mazur, konsultuje.
_________________
BaHa mama Antka
__________________________________________
"Najgorszą wadą człowieka bez wad jest to, że nie ma wad, więc się nie przejmuj, gdy ktoś powie, że jesteś okropny"
 
 
baronek 
złotousty
moderator


Pomogła: 16 razy
Wiek: 49
Dołączyła: 04 Sty 2011
Posty: 5856
Skąd: Budziska/Warszawa
Wysłany: 2012-10-30, 14:37   

Olgi, a w jakie dni jeździsz z Michałkiem na grupę Mama i ja na Pilicką?
_________________
Marta - mama Krzysia (ur. 8 lipca 2008) i Julka z zD (ur. 27 października 2010)
 
 
daglod 
milczek

Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 4
Wysłany: 2012-10-31, 20:31   

:-)
 
 
olgi77 
milczek

Dołączyła: 29 Paź 2012
Posty: 8
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-10-31, 22:01   

Baronek grupę mamy w środy o 9.00, wcześniej było o 13.00 ale godzina fatalna i udało się zmienić
_________________
mama Bartosza ur.16.05.2008 i Michałka z zd ur.10.11.2010
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xand created by spleen modified v0.4 by warna fixing Program do sklepu