FB Portal   Downoteka   "Nowe" forum   Użytkownicy   Statystyki   Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Przemoc w szkołach specjalnych
Autor Wiadomość
gosiafx 
gaduła

Wiek: 46
Dołączyła: 30 Wrz 2009
Posty: 498
Skąd: boguszów-gorce
Wysłany: 2013-09-27, 10:22   

wyszło tak jak chciałam :-D trudno udowodnić że tak było bo świadkiem jest dziecko niepełnosprawne uratował nas fakt że sami byliśmy świadkami złych zachowań opiekunek do innych dzieci dyrekcja jest zadowolona że alanek jest szczęśliwy i wrócił z uśmiechem na twarzy do szkoły przyprowadzili panią psycholog która to miała nam w głowach namieszać i opowiadała jak to ta dziewczynka jest nieświadoma i że lubi zwracać na siebie uwagę !!! psycholog to wogule sama chyba potrzebuje psychologa :lol: powiem tak sytuacja trochę się wyjaśniła ale nie do końca dyrekcja przyznała że nie jest w stanie pilnować każdej opiekunki przeprosiła nas i kazała każde takie zachowanie zgłaszać,ale sama nie wiem co myśleć :?: mam teraz mętlik w głowie ale jedno wiem nie myśleli że będziemy tak przygotowani do tej rozmowy :-x chwilami nie wiedzieli co mówić .myślę że teraz zanim ruszą moje dziecko głeboko się zastanowią :tak: odpuściliśmy na chwilkę ale jak to się powtórzy już nie będzie rozmów tylko od razu skargi :-x
_________________
mama DAWIDA 20 lat,MICHAŁKA 18lat,ALANKA 8 latka(ZD) i Kubusia ur. 3
 
 
Joan 
cichosza

Wiek: 37
Dołączyła: 24 Lip 2013
Posty: 27
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2013-10-03, 23:38   

a co na spotkaniu mówiły opiekunki? (bo to byłypomoce czy nauczycielki?)
 
 
gosiafx 
gaduła

Wiek: 46
Dołączyła: 30 Wrz 2009
Posty: 498
Skąd: boguszów-gorce
Wysłany: 2013-10-04, 05:30   

to były pomoce :-) opiekunka się wyparła dyrektorka niby szukała czegoś w monitoringu ale niby nic nie było ale nam tego zapisu nie pokazała najfajniejsze było jak z mężem żeśmy powiedzieli że sami byliśmy świadkami takich zdarzeń na korytarzu wtedy rozmowa zaczeła iść w dobrym kierunku,dodaliśmy również dlaczego po naszej interwqencji dziecko z powrotem chodzi wesołe do szkoły? pierw tłumaczyli że to stres dlatego dziecko się żaliło ,bo to nowa szkoła itd.... na końcu nas przeproszono dyrektorka przyznała że jednak coś mósiało się wydarzyć skoro dziecko ponownie jest wesołe a wcześniej tak nie było :-) Powiem jedno Alan jest wesoły z chęciom wstaje do szkoły dostał dodatkowe zajjęcia na pływalni no i wszyscy jak nas widzą w szkole to się rozpływają jaki to alanek nie super chłopiec :lol: NA RAZIE JEST SUPER ,NAJ WARZNIEJSZE ŻE ALANEK JEST SZCZĘŚLIWY I JUŻ NIE POKAZUJE ŻE KTOŚ GO SZARPIE!! kontaktowałam się z rzecznikiem praw dziecka jest już tam kartoteka założona w razie mojego ponownego telefonu to już oni będą działać :spoko:
_________________
mama DAWIDA 20 lat,MICHAŁKA 18lat,ALANKA 8 latka(ZD) i Kubusia ur. 3
 
 
Joan 
cichosza

Wiek: 37
Dołączyła: 24 Lip 2013
Posty: 27
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2013-10-04, 08:05   

Cieszę się że sprawa się tak skończyła. A to dzięki temu że jesteś uważną i czujną mamą!!
pozdrowienia dla synka :-)
 
 
julkakulka 
złotousty

Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 06 Kwi 2011
Posty: 2832
Skąd: z dużego pokoju :)
Wysłany: 2013-10-04, 13:31   

Super postawa mamusiu :spoko:

 
 
gosiafx 
gaduła

Wiek: 46
Dołączyła: 30 Wrz 2009
Posty: 498
Skąd: boguszów-gorce
Wysłany: 2013-10-04, 16:19   

Dziękuję kobietki :*
_________________
mama DAWIDA 20 lat,MICHAŁKA 18lat,ALANKA 8 latka(ZD) i Kubusia ur. 3
 
 
emka205 
złotousty
z kosmosu


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 15 Lip 2008
Posty: 3463
Skąd: z kosmosu
Wysłany: 2013-10-04, 20:16   

gosiafx, fajne zakończenie zdarzenia. Fajne też to rozwiązanie z "kartoteką", to Twoja "zasługa"?, po prostu zgłosiłąś incydenta do rzecznika?
_________________
nic nie dzieje się przypadkiem..(Filip 2005)
 
 
gosiafx 
gaduła

Wiek: 46
Dołączyła: 30 Wrz 2009
Posty: 498
Skąd: boguszów-gorce
Wysłany: 2013-10-04, 20:39   

tak zgłosiłam do rzecznika praw dziecka ale i poprosiłam o radę jak mam postępować co robić najpierw i jak rozmawiać z dyrekcją oni mi wszystko wytłumaczyli pouczyli co robić i w razie gdy bym sobie nie poradziła oni mieli się wszystkim zająć ale na szczęście obeszło się ale zgłoszenie zostało w razie W :spoko:
_________________
mama DAWIDA 20 lat,MICHAŁKA 18lat,ALANKA 8 latka(ZD) i Kubusia ur. 3
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xand created by spleen modified v0.4 by warna fixing Program do sklepu