FB Portal   Downoteka   "Nowe" forum   Użytkownicy   Statystyki   Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
turnus rehabilitacyjny w CZD w Warszawie
Autor Wiadomość
wera25 
gaduła

Wiek: 38
Dołączyła: 07 Paź 2010
Posty: 541
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2010-12-23, 00:21   

Przepraszam, że dopiero odpisuje. Na turnusie było nawet dobrze tzn. na początek muzykoterapia : mała nie robiła nic oprócz wpatrywania się w dzieci i panią która śpiewała ( mała nie ma styczności z dziećmi, a uwielbia dzieci, to jak na turnusie spotkała tyle babelków była w niebowzięta :-D ) , potem godzinę czekałyśmy i terapia zajęciowa na której mała robiła wszystko :-) a następnie indywidualne ćwiczenia z mgr. Lipką miła kobietka. Mała wrzeszczała do środy na rehabilitacji aż zaczęłam wychodzić z sali, włączałam telefon z piosenkami i trochę dawała się rehabilitować. Następny turnus mamy od 7 do 11 lutego i tam mamy trochę inaczej bo zajęcia pedagogiczne w grupie, terapia zajęciowa też w grupie. Jestem wściekła, że nie mam tu nikogo z dzieckiem z kim mogłabym się spotykać, żeby mała przyzwczajała i uczyła się a nie non stop sama ze mną. Gdybym miała jakakolwiek pomoc z rodziny przy małej i własne mieszkanie zdecydowałabym się na drugie dziecko. A Wy kiedy na turnus jedzicie?
 
 
Magda2 
nawijacz


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Lut 2010
Posty: 601
Skąd: woj. mazowieckie
Wysłany: 2011-01-13, 13:56   

Mam nadzieje, że damy radę i odbędzie się nasz turnus jest zaplanowany od 31 stycznia, tydzień wcześniej niż Wasz Wera25 :-( . Musimy jeszcze pojawić się u lekarza rehabilitacji medycznej już raz przekładałam wizytę bo Weronisia była chora oby tylko doszło do turnusu.
Może przy jeszcze następnym turnusie uda nam się zgrać terminy, miło byłoby się spotkać, dzieciaczki razem byłyby na muzykoterapii, napiszę na kiedy zapisałam.
_________________
Weronisia z ZD ur. 14.05.09r, Natuś 17.07.12r.
:arrow: Foteczki Weronisi
:arrow: Osiągnięcia Weronisi
 
 
wera25 
gaduła

Wiek: 38
Dołączyła: 07 Paź 2010
Posty: 541
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2011-01-19, 14:29   

Napisz, napisz na kiedy się zapiszecie to może uda nam się następny turnus razem z Wami kobietki :-D A powiedz mi jeżeli ja bym chciała umówić wizytę dopani doktor w czasie turnusu to mnie zapiszą? Błąd zrobiłam nie zapisując się jak umawiali nas na nastepny turnus :-(
 
 
margo 
gaduła


Wiek: 50
Dołączyła: 07 Wrz 2010
Posty: 289
Skąd: okolice Warszawy
Wysłany: 2011-01-19, 18:39   

Może ktoś będzie na turnusie od 24 stycznia - 28 stycznia? My się wybieramy i fajnie by było kogoś spotkać! ;-)
Wera 25 zadzwoń jeszcze do sekretariatu rehabilitacji i powiedz jaka jest sytuacja, ja musiałam odwołać wizytę 10 stycznia, bo Madzia była chora i ustaliłyśmy, że zadzwonię w piątek żeby umówić się na wizytę w dzień turnusu.
_________________
Małgosia - mama Weronisi (07.03.2000) i Magdalenki z zD (22.08.2010)

Oto ja Magdalenka!

co u Madzi słychać
 
 
Magda2 
nawijacz


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Lut 2010
Posty: 601
Skąd: woj. mazowieckie
Wysłany: 2011-01-19, 22:03   

Też tak uważam. Wera25 najlepiej zadzwoń i dowiedz się wszystkiego w sekretariacie rehabilitacji. Margo to Wasz pierwszy turnus w CZD? A tak w ogóle to byśmy się spotkali na turnusie bo my mieliśmy ustalony w tym terminie ale musieliśmy przełożyć o tydzień później. Oj dziewczyny szkoda że każda z nas ma w innym terminie turnus ;/
_________________
Weronisia z ZD ur. 14.05.09r, Natuś 17.07.12r.
:arrow: Foteczki Weronisi
:arrow: Osiągnięcia Weronisi
 
 
wera25 
gaduła

Wiek: 38
Dołączyła: 07 Paź 2010
Posty: 541
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2011-01-20, 13:29   

Dziękuje Kobietki
 
 
margo 
gaduła


Wiek: 50
Dołączyła: 07 Wrz 2010
Posty: 289
Skąd: okolice Warszawy
Wysłany: 2011-01-20, 17:29   

Magdo to nasz drugi turnus, pierwszy był w listopadzie, spotkanie z dr. Buchajczyk umówiła nam pani genetyk, a potem skierowano nas na turnus. Rehabilitację miałyśmy z panią Lipką, ale to były tylko 3 dni i w tym spotkanie z logopedą. Moja jest jeszcze malutka i tylko to nam zaoferowano. Jeszcze się spotkamy dziewczyny! ;-)
_________________
Małgosia - mama Weronisi (07.03.2000) i Magdalenki z zD (22.08.2010)

Oto ja Magdalenka!

co u Madzi słychać
 
 
wera25 
gaduła

Wiek: 38
Dołączyła: 07 Paź 2010
Posty: 541
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2011-01-25, 12:58   

My też mamy rehabilitacje z mgr. Lipką nam niedługo zacznie się następny turnus, mam nadzieje, że pojedziemy
 
 
Magda2 
nawijacz


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Lut 2010
Posty: 601
Skąd: woj. mazowieckie
Wysłany: 2011-02-04, 13:24   

My po turnusie, oj ciężko było tym razem. Mała buntowniczka i uparciuch z Weronisi rośnie.
Muzykoterapia zawsze się jej podobała, tym razem już na samym początku najchętniej by stamtąd wyszła, ale w trakcie się rozkręcała i już nie marudziła. Fajnie się złożyło bo poza Weronisią było dwóch chłopców z ZD i potem wszyscy razem uczestniczyli na terapii zajęciowej. Najbardziej córeczce podobał się mini basen piłeczkowy, ciężko było zainteresować ją czymś innym. Na adaptacji którą mieliśmy tylko przez trzy dni (to był bardziej instruktaż) córeczka już więcej dawała coś z siebie i wykonywała niektóre polecenia. Rehabilitacja po za pierwszym dniem gdzie było więcej marudzenia też była udana. Pani rehabilitantka była bardzo mile zaskoczona że Weronisia już chodzi (na ostatnim turnusie dawała samodzielnie tylko kilka kroków). Mieliśmy przyjemność poznać małą śliczną Lenke z ZD i jej Mamę. Następny turnus od 11 kwietnia zapisaliśmy na dwa tygodnie ale nie wiem czy będziemy w tym drugim tygodniu zależy co ustali wcześniej umówiony lekarz rehabilitacji medycznej.
_________________
Weronisia z ZD ur. 14.05.09r, Natuś 17.07.12r.
:arrow: Foteczki Weronisi
:arrow: Osiągnięcia Weronisi
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xand created by spleen modified v0.4 by warna fixing Program do sklepu