FB Portal   Downoteka   "Nowe" forum   Użytkownicy   Statystyki   Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
KRAKÓW TRENING CHODU I RÓWNOWAGI DLA OSÓB Z ZESPOŁEM DOWNA
Autor Wiadomość
Agnieszka Stopa
milczek

Dołączył: 16 Wrz 2016
Posty: 2
Wysłany: 2016-09-16, 11:43   KRAKÓW TRENING CHODU I RÓWNOWAGI DLA OSÓB Z ZESPOŁEM DOWNA

Rusza bezpłatny projekt naukowy!
TRWA REKRUTACJA DO PROJEKTU NAUKOWEGO SKIEROWANEGO DLA OSÓB Z ZESPOŁEM DOWNA, które ukończyły 16. rok życia. Bezpłatny, 10 – tygodniowy program usprawniający z wykorzystaniem treningu techniką Nordic Walking i ćwiczeń ogólnousprawniających + pakiet bezinwazyjnych badań diagnostycznych!
Badania obejmą pomiar wysokości i masy ciała, trójwymiarową analizę chodu i równowagi za pomocą komputerowego systemu Vicon 250, platformy stabilograficznej oraz akcelerometru.
Czas trwania programu ćwiczeń: Program treningowy będzie realizowany przez 10 tygodni z częstotliwością 3 razy w tygodniu.
Miejsce: Badanie I i II oraz trening ogólnousprawniający zostaną przeprowadzone w obiektach Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Z kolei treningi Nordic Walking będą odbywać się na świeżym powietrzu, w Parku Lotników przy Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie.
Czas trwania pojedynczych zajęć: około 60 min.
Przygotowanie do zajęć: strój sportowy, obuwie sportowe.

Kijki Nordic Walking będą nieodpłatnie wypożyczane Uczestnikom na zajęcia.

SERDECZNIE ZAPRASZAM DO ZAPISÓW ORAZ WIĘCEJ SZCZEGÓŁOWYCH INFORMACJI!
Kontakt: mgr Agnieszka Stopa, email:astopa1989@gmail.com, kom: 535400203
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xand created by spleen modified v0.4 by warna fixing Program do sklepu